Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
14.01.2021, 10:45
 
Reakce na Majkl111: Včera škoda, odmakane... Málek výbor...
To se stane, když udělá chybu obránce, tak to jde hned vidět.
 
03.01.2021, 22:29
 
Rst, možná máš problém jenom s tím názvem - skills trenér a s tím jak se to teď prezentuje. Ono možná někteří hráči měli takový talent, že si sami vytvořili vlastní techniku prostě sami přišli na to jak to dělat nejlíp. Ale ostatní se to můžou taky naučit. Ale co je na tom špatného, pokud máš trenéra techniky, který se na tebe podívá, jakou máš postavu, k čemu máš předpoklady a individuálně ti poradí jak se zlepšovat. A třeba tě nahraje na kameru a postupně sleduje co děláš a dává pozor abys ti to šlo líp. Já se spíš bojím, že jak je to dotované, že se toho chytnou různí vykukové a tlučhubové jako Lener.
 
01.01.2021, 11:39
 
Reakce na Edd_vs: přesná analýza reality https://ispor...
Tak co ten Kovařík píše dává smysl, ale tak to má především jako dobrý podnikatelský plán, takže z principu všechno zkritizuje a pak nabídne vlastní placený program. Z životopisu na těch jeho stránkách mi příjde zvláštní, že ty kluby kde trénoval střídá jak ponožky, ale třeba se prostě najímá na jeden rok.

Hlavně ale souhlasím s tou jeho přehnanou kritikou hráčů za každou chybu. Ale to si myslím, že není jen u trenérů. Krásný příklad byl Radek Jeřábek, podle místních expertů neměl ani na druhou ligu a ta jeho kritika tu byla fakt drsná. Ale nakonec si ho stáhla Sparta, chvilku ho poslali do Slávie, ale pak se vrátil do extraligy, kde jsem ho pak viděl v TV v reportáži jak dal svůj první extraligový gól. Teď je do ledna dlouhodobě zraněný.
A ti samí "exprerti" teď jedou zase do Smetany (podle mně super hráče, typ jaký potřebujeme) a nedají si pokoj dokuď mu tu hokej u nás neznechutí a nevyštvou ho :(.
 
30.12.2020, 23:12
 
Podle mě máte pravdu oba. Ten hokej musí člověka bavit a musí hrát a hrát a hrát, protože ho to baví. Ale zároveň jsou podle mě strašně důležití i trenéři techniky, kteří poradí, jak se má co dělat. Třeba i z obyčejného amatérského rekreačního plavání jsem zjistil, že fakt strašně záleží na každém malém pohybu, úhlu, časování a dělá to obrovský rozdíl. A že můžeš dřít, jak chceš, ale bez vychytání důležitých detailů ti to nepomůže, pokud teda nemáš úplný super talent. A zažil jsem i trenéry, třeba na škole, kteří prostě řekli plavte tam a zpět a tím to končilo. Nebo když jsem se ptal proč mně bolí z plavání za krkem, tak jenom řekl, že to je divné, že by mě to bolet nemělo a hotovo. A to mluvím o úplné amatérské, pohodové úrovni. A když se to pak člověk učí sám, tak se s tím strašně nadře, a ještě si může poškodit zdraví. To platí třeba i pro posilování, člověk tam může dělat strašně moc věcí špatně a dobrý trenér techniky může udělat obrovský rozdíl a nedá se to nahradit jenom dřinou nebo tím, že to člověka baví.
 
30.12.2020, 19:00
 
Reakce na Cromwel: Erik- já v podstatě v každém florbali...
Problém je, že ty města ty stadiony nechtějí ani zadarmo :( a novináři to docela hejtují. Proto můžou být na Vsetíně rádi, jestli se ta hala dotáhne do konce.
 
30.12.2020, 18:27
 
*wellnessem
 
30.12.2020, 18:26
 
Možná jenom, že nebyl špatný nápad na ty malé hokejové haly i v těch menších městech, prakticky to mělo být celé dotované, podle mně by to bylo ideální i s malým plaveckým bazénem a welnessem.
 
30.12.2020, 18:15
 
Ale co jsem se díval, tak ve florbale se pořád zlepšujeme a U19 jsme loni i vyhráli a to i v době počítačových her a internetu.
O hokeji ani nevím co napsat.
 
12.11.2020, 08:47
 
Reakce na Rst: Váleční štváči, hloupí užiteční idi.oti, ...
To bude něco nádhernýho, když vobá padnem spolu za Uršulu Lejnovou a evropskou komisi.

Jinak s tím sportem bych to neviděl tak černě, ale tato sezóna už je asi ztracená. Teď jde aspoň vidět, jak bylo vedení rozumné, že se drželo při zemi a nekupovalo žádné velké drahé hvězdy. Kdyby se nakonec ten hokej rozjel bez diváků, tak by nebylo špatné rozjet sbírku třeba na donio.cz, jako dobrovolné vstupné. Ale ten fotbal včera bez diváků fakt nestál za nic.
 
29.10.2020, 17:23
 
Tip pro hokejisty Jihlavy kde hledat brigádu: odkaz
 
22.10.2020, 08:48
 
Reakce na hokejvsetin: to: edd_vs: Ještě že jsem nekoupi...
Já jsem si tu permanentku koupil letos po loňské pauze taky právě proto, že bylo jasné, že to letos bude složitější a chtěl jsem je podpořit.
 
13.10.2020, 08:27
 
Reakce na Jockyy: Rst: "to je jak do dubu" v psychologii...
No myslím, že Rst to zná, literatura to popisuje takto: „Poněvadž jsem viděl, že je to marný, s ním mluvit. To už říkal starej hostinskej Rampa na Vinohradech, když mu chtěl někdo zůstat dlužen, že přijde někdy na člověka takovej moment, že je ke všemu hluchej jako pařez.“
 
12.10.2020, 21:22
 
Reakce na asterisk: Tak bychom si tedy měli počkat na to...
Normální soudce by to nevzal kvůli jasné podjatosti a kdyby byla média neutrální tak na to aspoň upozorní. Ale už toho nechám, politika sem nepatří, jenom se ty bláboly co sem tu četl nedaly vydržet, tak jsem se neudržel a přidal další, tak se omlouvám, už s tím končím.
 
12.10.2020, 21:20
 
Reakce na zelí: Sorry, ale na tohle nemám... :))...
Jo vidíš, skoro všechny strany, to je pravda. Já jsem ti jenom popsal co nás čeká, dost stran se tím netají a v Bruselu už prakticky rozhodli. Green Deal je oficiální program, wilkommen je už nachystané a stačí schválit. Jako mně je to fuk, jenom abyste s tím počítali.
 
12.10.2020, 21:13
 
Reakce na Gerard: Asterisk, RST: co si budeme nalhávat c...
Všechny současné opoziční strany v parlamentu jsou normální zelení levičáci (kulturní levice, někdy hanlivě marxistická), jedni víc, druzí míň. Takové demo vládnutí předvedli ve squatu na Klinice, soukromé vlastnictví je podle nich fetiš a každému co něco potřebuje by se mělo říct wilkomen. A úplně nejlepší bude ten Green Deal, doporučuju oprášit dvojkolák, bude se hodit.
 
12.10.2020, 21:03
 
Reakce na asterisk: Lidi mají pocit, že mu na nich zálež...
Jo a ten soudce, co tehdy zrušil ty opatření byl čistě náhodou bratr tehdy šéfa lidovců Výborného. Všimněte si, jak novináři některé informace ani nezmíní, ale v jiných s rýpou třeba měsíc v kuse. Jako věřit jim může fakt jenom malé děcko.
 
12.10.2020, 20:53
 
Reakce na asterisk: Rosťo, Šmucler je šéf stomatologické...
No zase, když už bylo jasné, že je to průšvih a rušilo se mistrovství v biatlonu, tak opozice řvala že je to špatně. V létě potom ta samá opozice v čele s piráty uspořádala žranici na Karlově mostě, kde měli lidi co nejvíc sdílet vzájemně jídlo a pití, jakože prý konec korony. Jiní ODSáci zase předminulý týden prohlásili, že nebudou ve svém městě dodržovat nošení roušek ve školách, protože je to proti osobní svobodě. No a nezapomínej na ten skvělý otevřený dopis Šmuclera, Pirka a našich předních homeopatů bojující za to, že se mají všechna opatření proti koroně zrušit. A úplně nejlepší byla ta vedoucí Janouškovy labořatoře Pekové, toho času obžalovaná z podvodu, která předpovídala že v létě virus chcípne a když jí to nevyšlo, tak že prý do vánoc chcípne už stoprocentně. A zároveň ta samá opozice ve teď kritizuje, jaká je to hrůza že oni by ty drastické opatření zavedli dřív. Vždyť jsou to jenom hry těch, co by chtěli zase ke korytu a jejich spřátelených novinářů. Jakože to německé Besserwisser to popisuje přesně.
 
30.09.2020, 10:44
 
Reakce na Gerard: Asterisk: shrnul si ten půl rok vícemé...
Zajímavé že ti, kteří teď nejvíc rozumují, jak to mělo být v létě přísnější a všechny kritizují a ví jak to udělat líp uspořádali v červenci velkou společnou žranici na Karlově mostě jako oslavu konce koronaviru:

odkaz

A pak si ještě doporučuju nastudovat co hlásal kolektiv Autonomního centra Klinika, protože to je to nejpravděpodobnější co nás čeká po tom nahlodání na které se těšíš.

A RST má pochvalu, že si nastudoval přímo tu ročenku a nedal na články novinářů, kteří si čísla většinou cucají z prstu.
 
23.09.2020, 19:55
 
Reakce na zelí: Já už se k tomu nechtěl vyjadřovat, prot...
Ona ta důchodová reforma znamenala posílat povinně část platu do investičních fondů, kde ta "nejbezpečnější" konzervativní investice byly třeba řecké dluhopisy. V EU je na dotacích, grantech a státní penězích závislých čím dál více lidí. A jako každý závislý feťák potřebuje čím dal větší dávku, tak i ekonomika EU, závislá na půjčkách a dluhu, zavedla v historii ještě nikdy neuskutečněný experiment s nulovými či zápornými úroky a peníze se už nerozdávají zadarmo, ale ještě se tomu kdo si půjčuje platí. Výsledkem je logicky inflace a nulové úroky na spořících účtech a odtržení peněz od reality. Málo kdo si uvědomuje, že když bere 30000 a inflace je 3%, tak prakticky příjde o 900,- měsíčně a další rok zase a ještě o víc. A těch pár miliard ušetřených na důchodcích nebo studentech na jízdenkách to v žádném případě nezachrání.
 
23.08.2020, 21:33
 
Reakce na Rst: Eriku, jj, když se mohlo jen překvapit, a...
Rst,
problém je, že to usuzuješ z jedné jediné postupové sezóny. A mimochodem od té sezóny jsme měli problémy s gólmany pořád. Prakticky z každého soupeřova gólmana jsme udělali reprezentanta a i kdyby za nás chytal reprezentant, tak bychom z něj udělali úplnou díru.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín