Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "pete221" |  vypnout filtr
 
<123456>
22.09.2019, 17:55
 
Rob už 2 goly proti Zlínu Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
10.09.2019, 09:30
 
Reakce na vajdik: Dotaz: Dá se ve Fanshopu platit PK? Dí...
Nedá už jsem se ptal. Smajlík
 
18.06.2019, 23:08
 
Reakce na subni: Motor stání 2100 u nás 2800.A Tak DÁLE....
Motor na stání 2100 vč play- off u nás 2800 bez play-off a sezení Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
13.04.2019, 14:16
 
Reakce na Majkl111: To Jarah: a nesedí v té arbitrážní k...
ARBITRÁŽNÍ KOMISE

Předseda:


JUDr. Vladimír Balaš CSc.
tel.: +420 221 005 432, balas@vlabal.cz

Členové:


Aleš Čeněk
Pavel Hamerník
Josef Holub
Milan Polák
Petr Řezníček
Milan Štejr
 
 
 
 
 
26.07.2018, 15:35
 
Zbytek článku :
Klub to nově zkusí se zahraničními borci. Přišlo jich hned šest, dva Finové a Slováci, Kanaďan, Bělorus. A nemají zapadnout do průměru. „Všude ve světě to chodí tak, že cizinci by měli patřit k nejlepším hráčům a plnit roli lídrů,“ použije známou formulku kouč Jenáček.

Tím jasně naznačuje, co od Mikuše a spol. očekává. „Jsou tady spokojení. I Mitch (Mitchell Theoret) říkal, že super,“ informuje šéf klubu. „Většina těch kluků má dobrou historii. Ale záleží, jak naplní svůj potenciál a zda jim to půjde i v zeleno-žlutém dresu. Už několik let říkáme, že vždycky chceme být o něco lepší než předchozí sezonu,“ doplňuje Jenáček.

Příchod urostlého Kanaďana Theoreta odsouhlasil i útočník Ondřej Kopta, který s ním působil v zámoří. „Mitch si našel, že tady hraje, a spojil se s ním. Od Ondry jsme tedy měli ověřenější reference než něco ve smyslu jedna paní povídala,“ věří Tobola, že rodák z Montrealu zapadne.

Stejně jako běloruský gólman Jan Šelepněv, jenž se popere o místo s exbudějovickým Davidem Gábou. Pět let měl smlouvu v Minsku, okusil KHL. „Mohl být v Asijské lize za daleko lepších podmínek, ale chce se zlepšovat. Potenciál určitě má, v KHL nebyl nadarmo. Byť jako dvojka,“ podotýká jednatel klubu, v němž se po letech opět sní o velkých zápasech se Spartou či Třincem.
Jonák & Rob: Jsme tu i kvůli Dopitovi

V Českých Budějovicích extraligu nevybojovali, tak si pro ni přijeli na Valašsko. Útočníci Vít Jonák a Luboš Rob věděli, do čeho jdou. První jmenovaný už ve Vsetíně na konci sezony hostoval, druhý zná specifický klub z dob působení svého otce. Lákadel však bylo víc. „Vrátil jsem i kvůli trenérovi Dopitovi,“ přiznává Jonák.

Nejsou zdejší, ale stadion Lapač, na němž se před lety slavilo šest mistrovských titulů, si zamilovali. Takový, jaký je. S odérem slivovice, šikmou střechou, charakteristickými ochozy na stání. „Pro mě je to svatostánek českého hokeje. Má svoje kouzlo. To, co se tady v devadesátých letech dělo, moc zimáků nezažilo. Člověk si to pořád vybavuje z televize,“ říká Vít Jonák. „Já bych to neopravoval, nechal bych to tak. Ke Vsetínu to patří. I ta vůně slivovice,“ usmívá se Luboš Rob.

Proč jste se za novým angažmá vydali přes celou republiku?
Jonák: „Už jsem tady strávil měsíc v minulé sezoně. Poznal jsem to tu a byl jsem maximálně spokojený. Tak jsem se vrátil.“

Rob: „Po sezoně jsem řešil budoucnost a Vsetín mi předložil jednu z nejlepších nabídek. Když jsem si zjišťoval informace, na klub i na město jsem neslyšel křivé slovo. Pak jsem se přijel kouknout a přišlo mi to jako nejlepší varianta.“

Jak vycházíte s koučem Jiřím Dopitou, olympijským vítězem a mistrem světa?
Jonák: „Je zásadový, přísný, lidský. Nic neodpustí a tak to má být. I on byl důvodem, proč jsem se vrátil.“

Rob: „Já mám na trenéry-mistry světa docela štěstí. Vedli mě Bělma (Radek Bělohlav), Rosol, Stavjaňa. A teď Dopita. Taky jsem slyšel, že je přísný. To je v pořádku.“

Přišli jste s vizí postupu do extraligy?
Jonák: „Kdyby nebyla motivace postupovat výš, ani jeden z nás tu asi není. Každý si spočítá, co se pro to dělá, jací přišli hráči. Pro soupeře je strašně nepříjemné tady hrát. Bylo by krásné, kdyby to s postupem vyšlo, ale je to složité. Nicméně tým je velice kvalitní a parta skvělá. Záleží, jak si to sedne. Pokud optimálně, stát se může cokoliv. Myslím, že do čtvrtého místa bychom hrát měli.“

Rob: „Skládá se nové slušné mužstvo. První liga bude vyrovnanější než kdykoliv jindy. Z Českých Budějovic vím, že je obrovsky těžké postoupit. Snažili jsme se o to pět let. Vím, že ve Vsetíně tahle vize do dvou tří let je. Klub má skvělé fanoušky. Už při rozcvičce je plná tribuna. Když jste šel jako hostující na led přímo z tribuny, už to na vás dýchlo. Věděli jste, že bude těžké tady hrát.“

Luboš Rob se s Motorem marně snažil vybojovat postupLuboš Rob se s Motorem marně snažil vybojovat postup • Foto Pavel Mazáč (Sport)

Hrál ve vašem přestupu roli táta, který ve Vsetíně před časem působil?
Rob: „Samozřejmě jsem to s ním konzultoval a on mi jen potvrdil to, co jsem si zjistil. Bavil jsem se o tom i s Johnym (Jonákem) a Petrem Vampolou. Táta tu byl necelé dva roky a jenom si to chválil. Tehdy tu žil sám, my jsme zůstali doma. Byl jsem se tady akorát dvakrát nebo třikrát podívat. Moc si to už nepamatuju. Bylo mi nějakých deset, dvanáct let. Ve Vsetíně je oproti Českým Budějovicím jiná mentalita. Město je klidnější.“

Těšíte se na Jaromíra Jágra ve WSM lize?
Jonák: „Že bych se vyloženě těšil na zápasy s Kladnem, to říct nemůžu.“

Rob: „Spíš pro diváky to bude zpestření, bude vyprodávat stadiony. My už jsme si proti němu zahráli v play off. Vždycky tam skočil na pět vteřin. Máme splněno.“ (úsměv)

Více na odkaz / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
26.07.2018, 15:32
 
Vichr vane od Lapače. Ve WSM lize nebudou táhnout jen starty Jaromíra Jágra, nýbrž i zmátořený Vsetín, který staví kádr pro comeback do extraligy. Angažoval schopné borce z českých klubů i z ciziny, žádnou „low cost“ kvalitu. Na střídačce dál majestátně stojí olympijský šampion Jiří Dopita. Nahlas se mluví o semifinále, ale může to jít i výš. Touha po nejvyšší soutěži je veliká. A peníze jsou. „Bylo by krásné, kdybychom zabojovali o baráž,“ říká jednatel Daniel Tobola.


V předchozím ročníku jako nováček splnili cíl, zahráli si play off. Ve čtvrtfinále je vyškolily Karlovy Vary 4:0 na zápasy, takže se ve Vsetíně začalo budovat znova. Nabídky dostali lepší hráči, klub sahal i do zahraničí.

Pomohl kontakt na bývalého brankáře Sasu Hoviho, jenž doporučil posily z Finska. Najednou je ze šestinásobného mistra jeden z favoritů první ligy. „Na papíře to vypadá zajímavě,“ připouští kouč Luboš Jenáček, jenž vede tým spolu s Jiřím Dopitou.

Mezi fanoušky už padají fórky, že si za rok vymění soutěž se Zlínem. Zatímco soused z druhé strany kopce Sirákov ekonomicky i hráčsky chudne, na Lapači nastává obroda. Silný sponzor, zapálení funkcionáři, rekonstrukce stadionu, investice do kádru a trenérů. Rozjeté to mají na Valašsku dobře.

Když si chtěli v přípravě poměřit síly s regionálním rivalem, zlínský trenér Robert Svoboda to zamítl. Důvod? Neměl zájem o divácky i herně vyostřené derby před ligou.

Jasně že si o tom za kopcem mysleli své. Ale hodili to za hlavu a chystají se na ročník, který může být přelomový. Vsetín logicky navyšuje ambice. Najal v rámci možností to nejlepší, co bylo dostupné na trhu. S týmem trénuje i brankář Miroslav Svoboda. Další posila?

Kdeže, jen se v rodném městě chystá na kemp Nashville Predators.

„Chceme začínat play off doma a dostat se do semifinále,“ vytyčuje základní metu jednatel Daniel Tobola. „Když se naskytne šance být výš, proč ne. Vsetín si výhry a oslavy zaslouží. Je to tady speciální i pro hráče. Je rozdíl, jak se fandí na Lapači a někde jinde. Náš stadion má akustická specifika,“ dodává s úsměvem.
Zahraniční akvizice Vsetína:

Mitchell Theoret 25 let, útočník, Kanada
Poslední klub: Kongsvinger (Nor.)

Rodák z Montrealu, v juniorce hrával s Aaronem Ekbladem a Markem Scheifelem, nynějšími hvězdami NHL. V roce 2011 ho draftovali NY Islanders v 7. kole jako 185. v pořadí.

William Mäkinen 23 let, obránce, Finsko
Poslední klub: Savonlinna (Fin.)

Talentovaný bek odehrál během tří sezon v nejvyšší finské soutěži za tým SaiPa celkem 82 utkání, v nichž vstřelil dva góly a na patnáct přihrál.

Mikael Kuronen 26 let, útočník, Finsko
Poslední klub: Oskarshamn (Švéd.)

V týmu SaiPa nastupoval s krajanem Mäkinenem, mezi finskou elitou nastoupil ke 226 utkáním (32+2 Smajlík . Minulý ročník začal v Illvesu Tampere a dokončil ve druhé švédské lize.

Jan Šelepněv 25 let, brankář, Bělorusko
Poslední klub: Sakhalin (Asijská liga)

V KHL naskočil do osmi utkání v dresu Dinama Minsk, debutoval už v 19 letech. V dalších osmapadesáti byl jako dvojka na střídačce. Minulý ročník patřil ke špičce Asijské ligy.

Peter Mikuš 33 let, obránce, Slovensko
Poslední klub: Žilina

Působil v Mountfieldu, v Mladé Boleslavi i v Českých Budějovicích. Celkem nasbíral v české extralize 177 startů. Okusil i KHL za Nižněkamsk (14 utkání, 0+1).

Roman Rác 27 let, útočník, Slovensko
Poslední klub: Havířov

Léta působil v Olomouci. V české extralize odehrál 80 zápasů, v nichž nastřílel 14 branek a na 22 přihrál. Na začátku minulé sezony odešel do Havířova.

Fanoušci už si pořídili na pět stovek permanentních vstupenek a tohle číslo bude dál růst. „Návštěvnost je skvělá, člověka to těší na duši. Pro nás je to odpověď na to, že to děláme na plné pecky. A když bude trošku sportovního štěstíčka, je šance, že lidi přijdou ještě v hojnějším počtu,“ míní šéf VHK Robe. „Funguje to i tak, že nějaká firma koupí pro své zaměstnance jako benefit třeba třicet permanentek. I tohle nám pomáhá. Doufám, že to poskočí někam k tisícovce,“ přeje si.

Nikdo jasně neřekne, že klub už nyní cílí na extraligu. V ní Vsetín chybí už jedenáct let, doběhly ho ekonomické problémy. Před pár lety se nastartovala nová éra, jejímž vrcholem má být návrat mezi smetánku. Čím dřív to vyjde, tím líp. „Máme silného hlavního partnera, ale není to jen o něm. Tak to ani on nechce. Naše portfolio dlouhodobých sponzorů je širší. Samotného by mě zajímaly rozpočty ostatních klubů. Odhaduju, že budeme jeho výší tak pětka šestka v soutěži,“ přemítá Tobola.

Klub to nově zkusí se zahraničními borci. Přišlo jich hned šest, dva Finové a Slováci, Kanaďan, Bělorus. A nemají zapadnout do průměru. „Všude ve světě to chodí tak, že cizinci by měli patřit k nejlepším hráčům a plnit / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
 
 
 
26.02.2018, 08:26
 
Reakce na AnonymníOsoba: Nechcu nijak pomlouvat Horčičku...
Tak nepomlouvej Smajlík Smajlík
 
25.11.2017, 19:55
 
Je to hnus pořád stejná hra. Dopito prostě to nefunguje. Smajlík Smajlík Smajlík
 
17.11.2017, 13:32
 
Dobrý večer,jen jsem se chtěl zeptat pan Obadal je stejný Obadal,kterému se před časem tak zalíbilo na vsetínském ledě,že ho nechtěl opustit?Nebo je to shoda jmen?Existuje ve WSM lize vetování rozhodčích?Neuvažujete ,že tady tohoto přítele vsetínského hokeje budete vetovat?Jinak gratulace k dnešnímu výkonu,i když jsem kolem sebe slyšel názor,že by jste mohli pustit pár korun a angažovat sportovního psychologa.

Odpověď:
Dobrý den pane Blažku, ano, jedná se o stejného rozhodčího, který tady před lety zažil nepovedený zápas, za který jsme platili v té době pro nás nemalou pokutu. Po středečním zápase a z jeho dosti nestandardních rozhodnutí, jsme tohoto rozhodčího pro naše zápasy již opravdu vetovali a další naše utkání již řídit nebude. Děkujeme za podporu DT Smajlík Smajlík
 
07.11.2017, 07:57
 
Takový střelec a my ho pustíme Smajlík Smajlík Smajlík
 
06.11.2017, 23:22
 
Hokej.cz : Tomas a R. Hruška ukončili působení ve Vsetíně

Roman Tomas a Radim Hruška nadále nebudou působit ve Vsetíně, oba se s klubem dohodli na ukončení spolupráce. Hokej.cz o tom informoval Tomáš Krejčí ze společnosti IHA Group, která hráče zastupuje. Tomas sehrál za Vsetín pouze tři utkání, Radim Hruška v letošní WSM Lize nasbíral 16 startů, tři branky a šest gólů.
 
30.10.2017, 20:38
 
To musí být hrozný pohled Brod tam není Smajlík Smajlík
 
30.10.2017, 20:36
 
Reakce na mhhory: endál --- rebel, rebel.... aspoň že vá...
Už se tím netrap, letos taky nepostoupíte na řadě je Poruba Smajlík Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.