Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
rst | Vsetín
14.04.2022, 14:50
 
Reakce na VSH: Vyšší level byl : " Nejlepší zlíňák je s...
Rybitví, Yo yo band.
Přivlečeno ze Sparty, dle mě to zpívali i Zlínští, s vesanem, stopro, i když to k nám slyšet nebylo...
 
rst | Vsetín
14.04.2022, 14:47
 
Reakce na jarah: Nj.. A ještě je třeba na příští sezonu ...
U téhle oplzlosti, kterou jsem taky nikdy nepěl, je originál Omega - gyöngyhajú lány, u nás známé jako Dívka s perlami ve vlasech. I když už by to poznal málokdo... Chachaři mají na tu Omegu "Dresy bílé jsou jak padlý sníh...., " mmch taky už to jde málo poznat, ten originál...

----
(A pamatujete někdo, jak Baník zpíval zkrácenou verzi Aidy? Pro mě to bylo jedno z rozpoznávacích znamení Baníku, všichni zpívali Aidu správně, jen chachaři usekle, bez jednoho motivu v závěru. Znělo to příšerně, teď už ji zpívají správně, cele. )
 
rst | Vsetín
14.04.2022, 14:41
 
Můžu se plést, ale imho jsem Vysokého Japonce nejspíš nikdy nepěl. Tleskal do rytmu, to jo, ale nepěl.
 
rst | Vsetín
14.04.2022, 14:38
 
Há Cé Vsé tín alealeale je taky Žlutá ponorka, že jo.
S tím vysokým Japoncem, to mám v hlavě, že to rozhulázňal Janek B., Oxygeneho kolega, v 93/94.
Mé tehdejší sociální bublině přišel tento popěvek komický, nyní již patří k lapačskému DNA.
(Palica se ptal na to pojďme hoši do toho. Ještě podotknu, pojďme Vsetín do toho mi přišlo lepší. )
 
rst | Vsetín
14.04.2022, 13:06
 
Palico,
Žlutá(!!!) ponorka (Yellow Submarine) se zpívá na stadionech odnepaměti, rozuměj od šedesátých let, kdy tento song Beatles složili.
Co se Vsetína týče, přikláním se k tezi, že ve Starém zákoně (Doba červenobílomodrá, tedy do první poloviny roku 93 ) se zpívalo "Pojďme VSETÍN, pojďme do toho."
V Novém zákoně (Doba zelenožlutá, od srpna 93 ) se již zpívá "pojďme hoši ...."
Není to 100%, ale pamatuju, že v té 93/94 jsem vždy ještě setrvale hulázňal "pojďme Vsetín, pojďme do toho," abych se při opakování již chytil s "hochy."
 
rst | Vsetín
13.04.2022, 22:46
 
MMCH že bude jednou Honza BERGER (BŮH ) jak hráč sezóny mé milované SPARTY (80-86), tak MILOVANÉHO VSETÍNA (loni a letos), to bych si fakt nikdy netipnul. Smajlík

Miris, neboj, pro staré pardály jistě nejste na úrovni Horního Benešova a pod., Zelímu odpusť, spletl si vás.
Osobně bych nehanil ani třba Vgónku Studénku, s "prasetem" Holaněm" to byl taky soupeř jak hovado!

 
rst | Vsetín
13.04.2022, 22:10
 
Na ZL - VS se víc těší vemena různě odjinud, dle mě normální člověk se nemůže na v lepším případě paragraf, v horším vězení (za nic) přece těšit nemůže, ne(?)
Osobně jsem u mistráků 94-07 chyběl třikrát, ale že bych se na zatčení (jo, choreo asi bude) těšil, tak to vůbec.
Jediné - a už ať je to za náma, protiže to bude hrůza, na co se těším, že nás tam bude víc jak jich - ale že bych od toho něco čekal, tak to vůbec. Velké oči všichni máte.
Bez kamer a Velkého bratra - to byla svoboda, i ty Zlíňáky měl jsem svým způsobem rád!
 
rst | Vsetín
13.04.2022, 21:57
 
Reakce na VSH: https://www.youtube.com/watch?v=2mlWR1trl...
Pěkné, ale:
proč tady ta vemena ptají se na ta (pro mě) kolikrát již zprofanovaná - ano, nalepilo se na to kdejaké VEMENO - nemyslím ani mimo VS, ale fakt se na to nalepilo - nevím jak to nazvat - prostě proč se ptají na ta léta titulová?!?
Každý nazdárek tady těm řekne stejné hovna.
PČ krva dpč at už někdy (!!!) osloví týpka, co zažil čbm.


PAN RŮŽIČKA, O.K. ano, tady tu dobrou reportáž to víceméně oživuje, ten pán - Tesilův strejda - je místní legenda - pamatuju v 87 - 92, že při Mikuláši byl za - Mikuláše! Pro mě v těch letech hrdina - o nějakých Tomcích(!!!), nadále Beráncích(!!!!) jsme vůbec ani nesnili Smajlík Smajlík
6 titulů -

Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
12.04.2022, 21:09
 
Před jihlavským mančaftem klobouk dolů.
 
rst | Vsetín
12.04.2022, 21:07
 
Buď jak buď, máme tady nejlepší výsledek v historii mimo Crazy Story 94 - 07.
Gratuluju.
 
rst | Vsetín
08.04.2022, 20:32
 
* ale pozor, to meduní vemeno není z Jihlavy, dělá ostudu nonstop napříč fb fóry.
 
rst | Vsetín
08.04.2022, 20:31
 
Asterisk:
Meduna už vyvádí na fb - to musí být hrozné vemeno LIVE. :-)

Co se Hodonína týče, tak ten modrooranž. mi přišel jako slabý odvar zelenočerného; navždy spojený s Karlem Buřičem, Milošem Říhou, taky ještě s Čemanem. :-)
Proto zelenočerným Drtičům (mj. Miris III) gratuluju k postupu - lidí tam taky chodilo dost; za mě o.k.

 
rst | Vsetín
06.04.2022, 22:22
 
"Finále začíná, valašský pocit křivdy ožívá" bylo hodně nízké, to jo.
 
rst | Vsetín
06.04.2022, 21:28
 
Od Smajlík po klobouk dolů patří má reakce asteriskovi.
 
rst | Vsetín
06.04.2022, 21:25
 
Smajlík
Jo.

Napsal, že 5:3 v prodl. viděl jen tady. A náhodou tím, že je to tady pravidlem a cosi kdesi, mě pobavil, i tím, že právě zrovna tam mají Ujčíka a Bedřicha.
Smajlík
A Ty mu, místo aby ses zasmál, odpovíš traktátem zakončeným výlevem o těch tonfách a valaškách, možná žes tedy nehysterčil, ale odvázal ses pěkně.
Trošku ode mě popíchnutí, no a vidíš jak ses chytnul, jen nevím, jestli tím množstvím závorek za dvojtečkou a pomlčkou mi to trošku (co? Smajlík ) nepotvrzuješ.
Mmch ale Jihlava mi už jen tím počtem vyloučených, jasně, třebas oprávněně, ale i tím posláním do tří v prodl., koneckonců i tím, že ten druhý hráli na tři útoky, přijde jako slabší psík, než kdy jindy. Nebo se ze VS stává pomalu a jistě silné psisko?
Ale pozor, za mě před Jihlavou klobouk dolů, jakkoli jim to ZŽ v tom druhém zejména asi sami usnadnili, ty veletoče, tak přece jen, před vůlí i uměním toho mančaftu (můj) klobouk dolů.

Díkzatuvzpomínku:
Nerozumím otázce, ani nemusím rozumět všemu, tak odpovím třebaaa:
S Prostějovem!

FansBPH:
Sorry, můj problém, přijde mi pořád, zas a znova, že jedni a ti samí někoho po extra výkonu plácají po ramenou, po třeba dni blbci jej posílají do pekel. A furt dokola.
Kámoš mi dnes povídá "ale hlásí se k tomu mančaftu najednou lidí, co?" Což mě pobavilo.
Ostatně přečti si, co dnes napsal Setteinz. Smajlík
 
rst | Vsetín
06.04.2022, 15:21
 
Já tu vetaci chápu. 5:3 v prodl. jsem taky nejspíš nikdy neviděl, ale abych tu pak hysterčil s valaškama a tonfama Smajlík , navíc je ten rozhodčí měl zařezat už u čuňat. Tak co s ním(?)
Mmch mi přijde, že vy tu pobrekáváte pro jistotu předem. A když si vzpomenu na loňské Vlachovo břevno, jak tu byly potoky slz i oficiálně, tak mě jímá hrůza ještě dnes.

----
Rád to tu pročítám, nelze si nevšimnout, že ačkoliv se již teďka jedná o nejlepší výsledek mimo ten zázrak na ledě ve vsetínském podání 93 - 01 plus následný elh dojezd, prakticky po každém zápase se tu hledají oběti a viníci toho kterého, nevím vlastně čeho. Jako kdyby si tito diskutující neuvědomovali, že jsme ve finále(!), o kterém si někde jinde můžou nechat max. zdát v mokrých snech.
To je furt Venkrbec, pak Venkrbec o.k., pak zas Venkrbec, co na tom, že bez něj, resp. jeho zařazení do první lajny v tom masakrálním boji se Slavií místo vyzmizíkovaného Vlacha (ten je teď v kurzu! mmch, musím se smát, ač jej mám moc rád), tak tu teďka detektivové hledající viníky něčeho můžou leda tak vzpomínat na Tondu Pechance. Na toho vzpomínají vlastně i teďka, jasně, s ním by to proti Poletínovi byla brnkačka. Ještě Teper chybí, abyste tu někdo vzpomněl, Teper vám nechybí? Asi ne, tak další pán na holení - Smetana. Co na tom, že ten kluk je v nějaké pětce all stars play off, že jo(?), je vyskoý, šup s ním do pytle s Venkrbcem.
Já vám povím, já vám řeknu - víte vy, co bych za takový úspěch v podobě finále dal v 91 - 93? Tvl jestli by mě tehdy napadlo jebat do Miry Stavjani nebo Tomsona, a to skončili mimo play off, ale jinak nás táhli jak neutahatelní koníci.

Náhodou, mě to neskutečně baví, že jsme ve finále a ještě dokážeme dostat góla při 5:3 a v bráně si dovolíme mít na nájezdy Kubo Málka. Smajlík
 
rst | Vsetín
05.04.2022, 21:25
 
Ten obdržený při 5:3, to mi přijde hodně vsetínské; otázka zní: dostali bysme gól i při 5:2(?)
------

O tom, že komentátor bojuje s těžkou nemoci, tu někdo psal již na podzim, tipuju SzV z východního Berlína - dle mě insider z největších, neboť jeho infa vždy stojí za to, navíc se teďka při play off odmlčel, čímž své insiderství jen potvrzuje.
Již tehdy jsem chtěl Radistovi věnovat pár řádek, ale říkal si, že by mu to bylo nějak nepříjemné, tak jsem to nechal být.
Ale když už se tedy teďka ozval, tak tedy - Radisto, pamatuju, jak jsem Tě loni peskoval, že si máš na to komentování přibalit kapesníky.
Dnes, když jsem to tu četl, především Tvé vyjádření, potřeboval jsem ty kapesníky spíš já sám.
Drž se, komentuj, co budeš stačit, mně přijdete, i když znám jen z loňska z doby covidove, všichni o.k., je logické, že fandům hostí budou domácí komentátoři připadat, že drží palce domácím. No a?
Tak ať Ti dělají ZŽ jen radost. Mmch nářky některých Ti musí přijít významově neskutečné nicotné, k smíchu a k pláči zároveň.
Z drbanů, co kdesi cosi napíší, i když jim tam kdesi někdo o Tvé nemoci píší řádek před nimi, jak jsem se teďka dočetl, si nic nedělej, příp. jim odpusť. Asi.
Fandím Ti!
 
rst | Vsetín
03.04.2022, 13:31
 
Reakce na shakki: Četl jsem článek na isportu ohledně zi...
Jo, Vyměňovala se "včera" a vyměnit se musí zas.
To nevymyslíš, ale progres nezastavíš. Vyměnit je dnes, přijdou kkti zase s dalším vázáním a ukotvením a 75procentním čímsi, co zrovna obšlehli z Kanady, jenom aby buzerovali kluby s fanoušky mimo elh. Asi.
 
rst | Vsetín
03.04.2022, 12:49
 
Reakce na Rad87: Mimo jiné, můj strýc, Karel Orel,mimo j...

Mně byl sympatický a přesně: kapitán Opavy.
Mmch i když to byl PÁTEK TŘINÁCTÉHO (října 95), tento match (resp. ten VÝLET s fotbalem spojený, že jo) bych si dal ještě jednou. Přičítám sladkým sedmnácti a tolika novým vjemům a všemu, v okurce mohu přiblížit, i když to asi na stránky VHK nepatří, až to pěkné není.. řeklo by se, ale ba naopak - byla to romantika jako svině.
Co mi tam přišlo jako jedno z mnoha parád, bylo to, že jsem se tam cítil jako na Lapači. FAKT! Tehdy to na fotbalech nevypadalo vůbec jako dnes, kotle byly, ale aby někde fandil celý stadion, nota bene s podobnými pokřiky a nápěvy jako na Lapači, to ne, ale právě v té Opavě, smál jsem se, ač fanda Sparty (mmch s chováním velmi rizikovým, protože všude byli právě chachaři, kteří tehdy přijeli "pomoct" Opavákům proti Spartě (z dnešního pohkledu komické, ale skutečně jak jsme tam přijeli s šálama kolem pasu, ihned nás odchytili četníci, ať si je dáme pod mikinu, že se to celý den tam rve Sparta Baník v hospodách, mnoho zatčených), tak atmosféra byla naprosto bombovní(!!!), třeba Ostrava v té době (opakuji, v té době) byla co se hlasivek týče, proti Opavě jalová.Strýc v čase 1:11, chtěl jsem říct Smajlíkodkaz
 
rst | Vsetín
03.04.2022, 12:13
 
Reakce na VSH: K čemu aréna kde se nesmí vůbec nic, poma...
První věta mé reakce patřila Třinci.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.