Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vhkfanousek" |  vypnout filtr
 
13.05.2022, 11:54
 
Me by se se tu libi Havel a Veber poctivy obranci, kteri by urcite obranu vyztuzily ale kdo vi treba vedeni privede vetsi kalibry.
 
09.05.2022, 20:59
 
Vlach18 Co to tady meles? Nemas nejaky komplex, ze se klub zbavil mladeho Vlacha, ktery zde totalne propadl, zapadl do prumery chance ligy. A ty budes napadat naseho odchovace, ktery se muze pysnit bohatou karierou a chce jeste pomoct tymu na lede a do budoucna pohamat v rozvoji to potrebujeme jako sul takove osobnosti v tymu . Ondra nejvic frajer a srdcar a dric, Vitej po mnoha letech a treba to dotahnem dal jak Gotys.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.