| POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1026 (18.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vajdik" |  vypnout filtr
 
vajdik | Uherské Hradiště
18.09.2018, 11:37
 
Mě osobně se nelíbí jak Vsetín hraje už druhým rokem v lize přesilovky... neustále nahrávky na prostředek kruhů a z tama snaha o zakončení. Jak dal Havířov dvě branky - střela od modré do 8 hráčů před Gábou...nejjednodušší zakončení ale takové Vsetín nepraktikuje :( Jinak negativní komenty na hráče a trenéry bych dělal cca po 10-13 zápase, takto dva po sobě vyhrané zápasy a umístění je na "bedně"..a soutěž je fakt dlouhá ale souhlasím že jeden bek prostě tomu týmu chybí...
 
vajdik | Uherské Hradiště
17.09.2018, 20:33
 
Jen pro připomenutí, v extraligové sezoně se taky hned nevyhravalo a jak to pak dopadlo...!
 
vajdik | Uherské Hradiště
17.09.2018, 20:33
 
Jen pro připomenutí, v extraligové sezoně se taky hned nevyhravalo a jak to pak dopadlo...!
 
vajdik | Uherské Hradiště
13.09.2018, 14:36
 
Zajímavé, ale už z hokeje dělají opravdu šachy (tím myslím spíš různá nová pravidla a řády, které stejně český hokej nikam neposouvají...). Jednalo se o taktický prvek, dle mého třeba ve fotbale v případě hrozící 4ŽK resp. 8ŽK hráč také třeba využije situace, a nechá si dát úmyslně, když ví, že ho v dalším kole čeká soupeř kde nebude tak chybět jako v kole následujícím... No nic, pánové Lener, Šcerban, Řezníček svými výmysly opravdu český hokej dobře vedou...
 
vajdik | Uherské Hradiště
09.09.2018, 18:02
 
První zápas na lede silného Prostejova, zisk bodu, zitra doma Kadan... Co by pak měli rikat v takové Jihlave!? Az po kompletni první čtvrtině se uvidí jak asi sezona bude vypadat. Radeji prohrat první kolo, zjistit ze mistrak je o necem jinem nez pratelak, a bodovat v dalsich zapasech! P.S. Jen na závěr, VHK neni kapela...aby jen vyhravala!
 
vajdik | Uherské Hradiště
07.08.2018, 12:11
 
Nějaký typ na navstevu zitra?
 
vajdik | Uherské Hradiště
09.07.2018, 20:20
 
Jen taková okurková-co Jirka Hudler, to by byla reálná posila jeste do utoku ☺
 
vajdik | Uherské Hradiště
26.06.2018, 08:48
 
Za mě MS 1997 Finsko ale o tomto dresu nikde ani zmínka :(
 
vajdik | Uherské Hradiště
14.06.2018, 10:05
 
100Kč na zápas resp. 150Kč naprosto v pořádku. Když se to porovná s kinem, divadlem nebo vstupenkama v Gottwaldově na tu jejich holomajznu... Přece nemůžeme chtít lístek za 50Kč jako někde v KP :D
 
vajdik | Uherské Hradiště
24.05.2018, 11:29
 
Tak Rebel možná tu 1.ligu hrát bude...
 
vajdik | Uherské Hradiště
01.03.2018, 10:14
 
Trochu na obranu brankářů - Horča, Jeklík a Šurda nejsou extraligoví golmani - jinak by jak bůh Pavelka v nějakém týmu byli. Šurda doposud působil max ve druhé lize, Jekl je nadějný mladík, asi 4 brankář Komety a Horča - ten už nejlepší roky své kariéry má za sebou... Já jsem rád v první LIGOVÉ sezoně za možnost play off, proti Varům to budou krásné dva domácí zápasy!!! Na další sezonu bude tým zase trošku v jiném složení a vedení už první 1/4 soutěže nebude hledat tým jako letos, toto hledání třeba nás stálo pár bodů a lehčího soupeře v play off. Já děkuji i tak všem a to včetně fanoušků za krásnou atmosféru na Lapači!
 
vajdik | Uherské Hradiště
22.02.2018, 08:55
 
Případné Play off na Lapači sobota / neděle 3/3-4/3 což je super! Jen zvládnout tu Třebíč...
 
vajdik | Uherské Hradiště
06.02.2018, 12:35
 
Jabba - asi tak - v 1.lize je pár týmů které mají hráčkou kvalitu a ambice třeba na baráž, pak je pár týmů které jsou v těsném závěsu za těmito týmy ale mají podporu od těch extraligových těmi doplněními na nějaký zápas, pak je úzká skupina co jsou na hraně s vlastními hráči a pak jsou Benátky a Kadaň. No a teď u těch týmů na hraně play off (Třebíč, Havířov, Vsetín, FM) bude repre pauza, do Třebíče pojedou hráči z Brna, Havířov to má spojené s Olomoucí a FM je farma Třince. Bohužel Vsetínu nikdo moc nepomůže - proto BOHUŽEL letos na to play off to nevypadá..ale rád bych se mýlil.
 
vajdik | Uherské Hradiště
06.02.2018, 12:05
 
Já bych poukázal i na to že Havířov i např. Frýdek mají "dopink" v extraligových hráčích, např. jak začnou OH, tak jak FM tak Havířov bude mít zase hráče z Třince, resp. z Vítkovic. Podívejte na toho Ráce - v sobotu dominoval, zápas před také, golman, sice dvojka, ale extraligová..atd. To prostě Vsetínu chybí, mít v týmu nějakou extraligovou posilu a teď BOHUŽEL v repre pauze se to u týmu projeví a zase to snižuje naše šance...
 
vajdik | Uherské Hradiště
01.02.2018, 10:30
 
Já bych tu prohru zase tak negativně nebral - výhra v KV třeba se také nečekala a navíc pro Vsetín zápasy kde budou nutné body teprve přijdou - doma Havířov, Frýdek, Benátky, venku Kadaň. Je jasné že ani my ani Havířov do konce základní části vše nevyhraje!!!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.