Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kobson" |  vypnout filtr
 
kobson | snad prý póvl jsem
08.09.2021, 20:26
 
Jařab: možná proto že Hrachovina chytá výborně a budeme chtít mít v permanenci i Strmene. Podle mne nejde tolik o Gabice jako o Strmice.ale nic nevím uvidíme
 
kobson | snad prý póvl jsem
14.04.2020, 15:16
 
mě spíš přijdete vtipní vy, on to neicioval ani svaz, to jsme byli my..víš? a máš pravdu štve mě, že si nekoušeme nehty a neřveme po gólech a hitech. Tohle mě štve, pak jsou i soudní narozdíl od tebe a ty celkem pochopí, že prostě nastala nějaká blbá situace a i když tohle není dobré řešejní, tak je možná nejlepší z těch blbých. A téma zapovězené, kdybych ti tu napsal ty jelito, že ten, jehož jméno je zapovězeno, tak z toho tejden neusneš kdo že to je. Já do řiti nevím, proč se nemůžeme normálně bavit, normálně jsem k vám nakouknul a snažil se vám napsat o jméneh strenérů pro vás, co u nás padly.O našich zkušenostech s nimi. Místo toho dost uboze napadáte věci o kterých nebylo nic řečeno. Jo a poměr 7:3 byl pro okamžitý postup, všichni pro byli ve variantě počkáme do konce měsíce jako v extralize a jestli to bude stejné nebo horší tak jsme pro. Takže je třeba si zjistit detaily. Z extraligy radost mám, le jak to u vás kdysi někdo trefně napsal"jsem takovej nedohoněnej".To je dost trefný. Ani nemusím řeči starej se o sebe, proč si nemůžeme křížem povídat do háje? Pak to vypadá v téhle republice jak to vypadá. každej jede svůj píseček a ve většně se chová jak de-bil. Jediné co jsme si mohl odpustit bylo oslovení.
 
kobson | snad prý póvl jsem
12.03.2020, 14:49
 
Reakce na asterisk: Edd: věci nejsou tím, čím se zdají b...
hele je to blbý, čtu všude, jsem zvědavej. Ale ta radost nějak chybí. Prostě to mělo být jinak, je to ale jak to je. Původní rozpočet byl přes 56 mio a během sezony vylezl, těch 60 je reálných. Myslím že i dost ten kádr zůstane pohromadě, ale ne všichni, tak třeba bude k mání někdo schopný s vypilovanou disciplínou. A kdyby se to ted anulovalo a my zůstali dole, tak by někteří 100% odešli do extraligy a to by asi byl průser největší. Mohli by jsme začít skládat složené. Hoši, hlavně všichni ve zdraví... a zase to s tou slivkou nepřežeňte Smajlík
 
kobson | Motor never die
30.12.2019, 15:48
 
Reakce na ace81: V tom článku je jasně vidět, jak mění n...
máš to blbě, správně to je Šlágr a Jégr ..jak je nazval kamarád.
 
kobson | Motor never die
28.11.2019, 11:17
 
hele hoši, prostě u vás je jiná mentalita. O baráku a jeho vlastnostech se bavit nebudeme. taky mě to točí, sedím sice na gauči, ale snažíme se fandit. To ale zdaleka neplatí o všech a i kotel není co býval. Celkově mi přijde že se lidi po té jednotě ze začátku rozdrobili na skupinky. Chodí tam hafo takových těch fanoušů úspěchu, které nevidíš když se nedaří. To je cena za ty prachy do rozpočtu. Naštěstí to vidí zebry a snaží se všemi možnými způsoby domácí hlediště rozproudit. Mimochodem ten týpek co píchal Pavla do slabin má celkem štěstí že se udržel... viz foto na konci článku odkaz .Aspon že nám ted odpadnou Kadany, ne?-)
 
kobson | Motor never die
26.11.2019, 17:11
 
Reakce na Mates099: můžete už ho někdo zabanovat...?...
hele na toho je i blokování ip adresy krátké... jedině ignorace platí na toto hovedo. mlékárenské forum..ale o plato liánků bys soutěžil, co?.-)
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
24.03.2019, 09:38
 
Reakce na tony83: Kdyz se tu vzpomina, napis jeste neco ...
jojo, to Rudolf dostal... Mimochodem manželka trpěla jistý čas depresemi že se bude případný syn jmenovat Ruda po Suchánkovi. Ruda nikdy nebyl ale rváč. Kdyby jsi ale znal ty story o něm , tak lehneš a nevěříš...to byly super roky.
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
24.03.2019, 09:34
 
Reakce na mmm3krat: Koukam na fotky a vidim, ze prezenta...
v těch oblecích musí v den zápasu chodit i hráči. Venca se do toho snaží dostat kulturu a otevřenost. A všichni na jedné lodi, proto když to pos....., tak vzal na tiskovku do kabiny, protože on opakuje to samé pořád a ať se zeptají hráčů. Navíc jim to napřed řekl a vysvětlil jim proč. Potřebovali by jsme víc takových magorů.mimochodem podobný magor do hokeje je asi i Režnar, prý po zápase pět, šest hodin čumí do videa a všechno rozebírá do detailu a strašně to žere. Dopitu mám rád, ale mám ho spíš za kliďase. Nicméně pamatuju jak u nás za hráčské éry jednou vystoupil z busu a uspal jednoho řvouna jednou tečkou... Rob jestli půjde do Třince.... prostě není do PO. Třeba ještě zamaká na psychice, uvidíme.
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
23.03.2019, 05:35
 
Reakce na scouser: To zklamání z fans je vzájemné. Kdyby...
heled, Budweiss arénu neznám. Nevím na co jsi koukal. Jinak za atmosféru jsme rádi, i při tom poklesu letos je to pořád lepší než kdysi. Nicméně já mluvit nemohl den po mači. Jsem rád, že nám nevěříš.To nám svědčí. Za sebe ti řeknu že nevím a nechám to bobrovi...prostě se uvidí. A že jsem napsal prales- to není nic hanlivého. hrajeme ho nějakou dobu a pořád ještě. On i baví, letos o něco víc. Jindy jsi celou sezonu chtěl přežít Kadaně, Mosty a podobně Těšil ses na Jihlavu že bude vzrůšo, PO a za rok znovu. Ubíjí i pruhovaná jelita, ta ale máme i v extralize To si nevybereš. Mimochodem Frolo je dobrej bezmozek, připomeňte mu Jasečka - možná si ho nebude pamatovat, protože ho Stano uspal moc dobře. Na druhou stranu ještě smeknout, protože se celá serie odehrála bez větších prasáren, to klobouček. Nalaďte na další sezonu a zase se posunte o krok výš.
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
22.03.2019, 20:48
 
Reakce na scarbi: Ted mě asi nejvíce nasrali ti ko.ko.ti...
to i mě..to si nemysli. Jak odstřelit svazáky, to je téma....
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
18.03.2019, 18:33
 
Reakce na setteinz: Tuto sezónu byl jsem, přiznám se, je...
hele sice je u nás 6000 ale poslední dobou i dost mrtvo..to taky nechtěj. Občas to ticho přehluší i tribuny
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
18.03.2019, 06:59
 
Reakce na rst: Odporné....
jj, stačí si vyfiltrovat tvoje příspěvky .. žádná kapuce, je to v řiti co? humus.
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
18.03.2019, 04:23
 
Reakce na jkl282: Jo tenhle, upřímně nevypadal, že by by...
no to by fakt Pajky nedal :-) doporučuju dokoukat, nechci machrovat, ale tohle se povedlo.... Jak říkám vím že nejste všichni stejní. Nicméně ani bych ten dres nekousl mezi sebou.
Už ale konec tématu. odkaz
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
17.03.2019, 13:12
 
tímhle chováním se řadíte k ovcím, neříkám že u nás nemáme bezmozky. Není toho ale tolik, nikdo za vámi nebude běhat do knajpy a tam na vás nastupovat.... ještě pomalu rozbijou držku vašemu klukovi, že se bavil s budějičákem....
 
29.09.2017, 21:42
 
v Jihlavě mají s tím zimákem pakárnu, protože jim tam velí ti, co řeknou ano a prostě to udělají Smajlík . Takže to tam hází mezi úpravami a novým zimákem, který by byl ale snad pro 3500 lidí!!. Hlavně ale nechce nikdo nic udělat před volbami, jen Andrej jim tam sdělil na poli, že tam musí mít novou halu, že se o to postará... mimochodem jedno z jeho ramen je sponzoruje. ale stodola to je když vzpomenu na kulturu toalet, kde stojíte venku mezi stánky s klobásami v takovém tom kříži a škrtíte ho tam.....fakt fajn. Chtěl jsem k vám ted jet, ale nechám si to na Vánoce. zdar
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín