Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1052 (k 6.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Thufur" |  vypnout filtr
 
123456>
21.07.2020, 11:02
 
Zveřejnit v předvečer finálního termínu informaci kdo dohodu blokuje a ještě to stavět tak, že to dotyčný dělá s úmyslem zničit Chomutov, mi příjde jako totální ubohost. Panu Badinkovi bych přál zaměstnání, do kterého by chodil půl roku zadarmo, pak se dva roky o výplatu handrkoval a ve výsledku mu z ní bylo nabídnuto drobné držhubné. A to s dovětkem, že jestli bude na výplatě trvat, firma zkrachuje a ostatním zaměstnancům bude sděleno, že o místo přišli kvůli nenažranému "milionáři" Badinkovi, který se odmítl "dohodnout". Tady na ty manýry, kdy se neštěstí plynoucí ze šlendriánu namyšlené party blbů ve špičatých botách přenáší de facto na ty oběti jejich nezodpovědného počínání je bohužel zcela běžné. Tfujtajbl. To chce panáka...
 
14.07.2020, 09:48
 
Ech Smajlík k čertu s okurkou Smajlík
 
09.07.2020, 10:40
 
Koukám, že ty extraligové výjimky na stadióny jsou pouhá formalita: odkaz
I když asi jak pro koho...
 
01.07.2020, 09:40
 
Přijde mi to rozumně nastavené. Smajlík
 
16.06.2020, 10:06
 
Reakce na Asterisk: Vajdik: vsad si co chces. Jestli vsa...
Popravdě se ti divím, že se ti časová investice potřebná na reakci k takovýmto žblebtům vyplatí. Nevím, jestli je Vajdik (s velkým) a vajdik (s malým) jeden a ten samý koumák, ale není tomu tak dávno, co tu jeden z nich vyměňoval Dostálka do Přerova za Pšurného (doboha!) a pár dnů nato (po té, co Dostálek udělal v zápase čtyři body) se tu podivoval, kdože to tu nadával na Dostálka. No schíza par excellence... A když už jsem se tu rozkonfrontoval, tak z jedné vlny zmíním, jak je mně jemně blivno z "příznivců", co přesto, že o dohodě VHK+AZ+Vepř vs. svaz neví ani o ň víc, než bylo v tom ofi prohlášení (tedy naprosto nic), tak mají potřebu tu hejtovat vedení klubu. Hernajs, když nevím, nedělám ze sebe ch*ja a s kafráním čekám, až vědět budu ne? Myslím, že Tobola už v minulosti prokázal, že má pro tyhle věci cit a dokáže rozlišit, kdy má smysl do ohýnku foukat a kdy je výhodnější jej počůrat a věnovat se něčemu jinému. Několik pro Vsetín příznivých zpráv už v mezičase (byť bez fanfár) dorazilo... Za mě zaplať pámbu, že tu někdo takový, kdo je ochotný si s takovými věcmi špinit ruce, je. Být se vší hrdostí zadupán do hnoje, to už tu bylo a myslím, že na nějaký čas stačilo...
 
03.06.2020, 11:51
 
Reakce na ace81: JJ přijde na Lapač nebo né?...
JJ rozhodně. I s RB, Pekovou a Covidem... Smajlík
 
 
24.03.2020, 15:56
 
Reakce na Maceto: Tak na trhu jsou zajímavý hráči Endál,...
Prozatím bych se omezil na přání vidět vůbec ten zelenožlutý dres.
 
21.03.2020, 19:48
 
Tak jsem to tak zběžně propočítal a fandění švadlen by dnešními měřítky vyšlo tak na 30 až 50 tisíc plus 1 tisíc korun správní poplatek. Tehdy však měl ještě morální pilíř Řezníček plné ruce práce s vystrkováním prostředníčků na všechny kolem. Jinak co říká kolegium zdejších trenérů na přesilovky? Líbí? Smajlík Ještě že tehdy nebyl fejsbuk doboha...
 
 
04.03.2020, 13:58
 
Reakce na Cromwel: Dzinda-osobně se vždycky rozhořím nej...
Tak to dopadá, když na Valašsku trousí geny kdejaká pražská či hanácká náplava. Nová generace pivních kafralů, kavárenských trenérů, hrdých "psudoValachů"... Smajlík
 
04.02.2020, 13:55
 
Rada č. 1: Když máš hlad, utrhni si malej kousek. Když se potřebuješ soustředit, utrhni si velkej kousek!
 
04.02.2020, 13:52
 
Z JJ se stává solidní bafuňář a sběratel křesel Smajlík odkaz
 
19.01.2020, 17:21
 
Jeřábek dnes za Spartu? Smajlík
 
16.01.2020, 12:09
 
Ti už jsou vážně zoufalí... Smajlík
odkaz
 
12.01.2020, 22:38
 
Pánové, jsem upřímně pobaven, jakou Ameriku jste s tím JJ objevili... Ten člověk měl vždy (krom neoddiskutovatelného talentu od pánaboha) sobecké sklony a rozhled postačující s bídou na točení reklam na žvýkačky. Na jeho obranu - mezi lidmi hýbajícími českým hokejem to ještě (bohužel) zdaleka není největší guma. K jeho posledním ublíženým vyjádřením, že je ostrakizován za to, že jen řekl svůj názor: je-li člověk v pozici, ze které může ovlivňovat směřování českého hokeje a bez skrupulí kope za to, aby korýtko jej a jeho suity zůstalo v teple a smrádečku na úkor x ostatních mančaftů, tak za to je jeden pos*aný transparent fakt málo. To je na přes čuňu. Jenže takovéhle hlavě otevřené se ani pak nerozsvítí. Akorát je pak člověk půlkou národa označován za nulu, která si na legendě léčí své mindráky. K pláči a blití. Jinak klobouk dolů před jeho dnešním výkonem. Kéž by se omezil na tohle a svá hluboká poselství si nechal jen do reklam.
 
09.01.2020, 09:52
 
Tak hot-dog ligu nechce uzavřít ani Jágr, ani Šlégr...nechce to nikdo, všichni jsou svatí a korektní až na půdu Smajlík
odkaz
 
06.01.2020, 15:12
 
Reakce na maceto: Je ve hře dohoda se třemi moravskými k...
Zdar, když tu něco takového dáváš, bylo by fajn přidat odkaz či aspoň autora výroku... Smajlík
 
24.12.2019, 11:14
 
Jarah: Jágr mě vůbec nepřekvapil. Už v dubnu jsem si tu dovolil vyslovit mírné znechucení z toho, kterak si ikona jeho formátu kálí na svůj odkaz a kariérní úspěchy svým aktuálním počínáním (pustil se tu za to do mě Gerard). Třeba se ještě postupem času ukáže, že ty zákulisní informace o uzavření hamburger-ligy a Jágrově podílu na tom jsou přifouknutá bublina... Dej bůh... Nicméně (bohužel) mi to k němu sedí jak p*del na hrnec. Ten chlap byl s hokejkou možná nadčlověk, ovšem ten zbytek je dost žalostný :-(. Bože kéž by radši i se svým Huawei zalezl někam do vitríny, místo aby se tu pokoušel svým politickým jasnozrakem zlepšovat život k lepšímu... Smajlík Sorry, jestli někomu chmatám na modlu, ale tak nějak mi zrovna z tohohle je dlouhodobě smutno.
 
26.11.2019, 09:28
 
Jen pro pobavení všech Slávistů, co zítra jedou na Barcelonu do Budějic - něco z mlékárenského fóra:
"Já bych to tak jednoznačně v náš prospěch se Vsetínem neviděl. Všichni jsme vesměs viděli, čeho byla schopná Slavia proti Barceloně na Camp Nou. 150% nasazení proti soupeři v jehož slávě se sama někde smutně krčí.
V tý samý roli budou ve středu vsetínští a je třeba si uvědomit, jak velkou motivací bude pro jejich hráče uspět proti proti soupeři našeho věhlasu. Vždyť pro kolik z nich jsou už jen zápasy s tak kvalitním soupeřem před takovou návštěvou naprostým vrcholem kariéry. To mnozí z nich už nikdy nazažijou. Už jen to, že sjedou z těch hor, kde hrají a navštíví naše královský město. Nedovedeme si ani představit, co se děje v jejich myslích, když přijedou a jsou najednou obklopeni tou krásou, která je nám všem všední. Nepodceňujme je. Navíc Vsetín není Ústí. Budou kvalitnějším týmem. Dokázali tam zápas dovést až do prodloužení a v něm zvítězit. Na to pozor. Nic snadnýho."
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.