Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "RST" |  vypnout filtr
 
12>
RST | Vsetín
05.09.2021, 08:31
 
Plus Staňu na rolbě.

Hansfans: to Vajdikovi IMHO křivdíš. Smajlík
 
RST | Vsetín
05.09.2021, 08:28
 
Ještě k asteriskově TYPOLOGICKY:
Tak tohle fakt vidí a vědí nejlíp trenéři, kdo ke komu a tak, s tím souhlas. S hráči jsou takřka pořád.
Pamatuju, jak po prvním titulu, kdy v tažení za ním byli TOPlajna Mařák Galkin Sršeň, přišel Jirka Dopita, a trenéři v tušení vytvoření superlajny hráli v srpnu jako první, zabijácký útok, Mařák Dopita Sršeň. A ono "si to nesedlo." Tak šel Sršeň na pravé, k Vosovi a Dopimu levé Stantien, a už to šlo. Mařák zpět ke Galkinovi a k nim Polcar (po poháru v Kolíně se Stantien přestěhoval k Tomsonovi s Vlachem a k Dopimu s Vosou Mira Barus) . Nebo když přišel Hugo Beránek. Já si !ámal hlavu, kam tohoto znamenitého centra, když centři byli Vlach, Galkin, Stantien, ale marná sláva, trenér Valášek přišel s geniální myšlenkou - Hugo na křídlo k Vlachovi a Tomsonovi, a zabijácký útok byl na světě. Což by mě ve snu nenapadlo (na buly chodili Beránek s Vlachem rovnoměrně. )
Takže tolik k TYPOLOGICKY.
Teďka to trenéři taky vidí dennodenně, tak uvidíme, jak co kdy poskládají...
Na sobě pozoruji, jak se doba mění, jak v tom teď vůbec nejsem honěný, kdysi jsem na první dobrou poznal všechny, nyní na první dobrou poznám Dina s Gábičem a Foršáka s Tesilem. Smajlík

FAN22:
Zdravím Tě, díky, jenom: někoho umlčet svým příspěvkem jsem nezamýšlel.
 
RST | Vsetín
04.09.2021, 20:52
 
.... bude peckovní, jak se v sezóně po nějakém Gábičově zákroku Lapačem ponese po XY letech hromové Íívo Pe-šat!! !!!! Smajlík
 
RST | Vsetín
04.09.2021, 20:28
 
Asterisk:
Nn, už mám v plánu, že jak jej potkám, hluboce se mu pokloním.
 
RST | Vsetín
04.09.2021, 19:40
 
Hansfans:
Já to tu čtu rád. Jak Vajdika, tak Asteriska.
Smím-li se zeptat: co od DISKUZNÍHO FÓRA čekáš? Logicky zde budou věty a (i) slohovky.
Všechno lepší, než po vychytané nule napsat: dnes gólman zachytal.
Nebo po hattricku Dostálka (s Chomutovem, výroční utkání) napsat: dnes hrál dobře Dostálek.Muhehee: díky za zeptání! Budka funguje, ale přijde mi, že diskuzní fórum VHK je pro většinu diskutujících zde nejlepší tehdy, když na něm nikdo nediskutuje.
Jako v té Cimrmanově hře, "pořídil si hospodu, ale chodili mu tam lidi."Asterisk: dostaň do šatny to, ať někdo vyřídí Gábičovi, že jeho počin v podobě Ivo Pešat na masce mě dostal. Když jsem jeho slova četl, byl jsem dojat a pohnut. A na Vajdika se nehněvej, kdo ke komu sedí typologicky, neví možná nikdo.
A s tou sestavou, nooo, když si vzpomenu, jak jsme jako děcka a puberťáci šářili v srpnu, září před ligou na Lapači pořád, tak sestava, to, kdo s kým hraje, byla lákadlem na 99,9 % největším.
Jak mám paměť na hovadiny, které už z hlavy (snad) do smrti nevytluču, pamatuju třeba léto 91, když přišel Michal Tomek. Přípraváky odehrál s Mirou Stavjaňou a R. Šebestů, hned si nás získal, a tandem Tomek Stavjaňa probouzel v nás klucích, co jsme spolu mluvili, nadšení.
Proto pak pro nás bylo překvápko, když k centrovi Stavjaňovi a levasu R. Šebestů dali trenéři pak na pravé křídlo Mařáka. A stvořili tak komando první národní Number One. A Tomson se stal bohem i v jiné lajně - Zjevení.
Pak v zápasech, jejich koncích, když bylo třeba dát gól, chodili hodně na led i Mařák Stavjaňa Tomek společně - i díky tomu dnes chápu, CO mě na tom hokeji, ač ambice byly hlavně nespadnout, tolik bavilo.
Pak si taky pamatuju, již v dobách titulů, že když jsme s kluky na ty tréninky v srpnu chodili, lidé zajímající se o hokej se nás často ptali, kdo vyčnívá. I třeba v přátelácích. A vyčníval - Michal Tomek.
Pak mi došlo, že ti Vlachově a Dopitové se zahřívali, ale úloha Tomsona už byla jiná než v 91-93. I on bojoval o sestavu. A to tak, že jsem z toho kulil oči.
A taky mě zajímalo (v srpnu, září), kdo s kým bude asi hrát. Jako id.ot jsem si nepřišel, řešili jsme to všichni.


Závěrem moudro:

"To nevíš, že to nemáš číst?"
(Jiří Dopita, hokejová legenda, olympijský vítěz, mistr světa, na adresu internetových diskuzí)
 
RST | Vsetín
03.04.2019, 20:58
 
Reakce na fan22: RST: Jj, hned jsem si na Tebe vzpomnel....
Jen ať praští mantinely
Jak za Rosti Klesly
Jen ať praští mantinely
Jak za Honzy Srdínka
My vstoupíme do sezóny
Zas s novými hesly
Nebudeme více
Žádná vemínka!

Před bránu se pohrneme
Jak za Miry Ševčíka
Pak již pouze zamíříme
Z modré lajny do víka!
 
RST | Vsetín
24.02.2019, 18:46
 
MIRIS III:
Snažně prosím:
Žeňte toho Zábranského z Hodonína kamením!
 
RST | Vsetín
25.01.2019, 09:39
 
Ještě Klobučane:
Taky Ti přijde, že VS a HAV jdou naproti tomu, aby narazili na sebe?
Díky za info, že jsou druzí ve venk. zápasech.
Máš pravdu, že Havířov je silný soupeř.
Navíc ty velké oči vs. příznivců mi připomínají velké oči z jara 13.
Tak aby neplatila rovnice:
Velké oči = trápenka (konečná v play off?) = vemena mají pré.
Zase si říkám, že to budeme mít s příp. AZ jako kdysi s Plzní - těžko v zč, v play off lépe. Pokud půjdeme dál, tak si ale zase říkám, že jako jsme to měli s Plzní my, budou to tak mít s máma ti tři hlavní adepti na barage (ČB, KL, Buben).
Budu tedy s dovolením citovat Ikonu Jacka (dobře, že to tu ještě M111 hodil! ) , který na konto našich ambicí pravil:
,,Makáme... a děj se vůle Boží!"
 
RST | Vsetín
24.01.2019, 10:29
 
Reakce na RST: * reakce na fan of hats s tím, že myslel ...
** a jel bych i já a tu šálu bych Toi vzal!!!
 
RST | Vsetín
24.01.2019, 10:28
 
* reakce na fan of hats s tím, že myslel jsem to tak, že po příp. prohře s permoníkem vyrojilo by se 3000 trenérů hlásících se (najednou!) k vhk.
 
RST | Vsetín
24.01.2019, 10:24
 
Myšleno tak, že až s náma dostanou na pr del v play off a´t již jakýmkoliv způsobem (0:4, 1:4,2:4, 3:4) , budou jejich dva fanoušci spokojení. (Jako nás 5 litrů, když jsme dostali na pr del 4:0 v play off se slavií a přitom to každému bylo jedno. )
-----
Nyní však, prohrát v přáteláku s permoníkem (nechci je do play off, do piče s nima i s se slavnou porubou, chybí mi NÁBOJ) , vyrojily 3000 (kktů hlásících se k vhk) pičí, co by věděly , co a jak. Smajlík


Mmch co čekal Džon od středečního přáteláku, ví jen on sám.. být to jak dřív, přijede 30, ale náboj miliardakrát větší.
 
RST | Vsetín
22.01.2019, 13:19
 
12:10
Tvou optikou:
A když je někdo hňup, tak se z něho nemůže dělat pr del?
 
RST | Vsetín
22.01.2019, 11:59
 
Reakce na muhehee: já se tedy nerad do někoho navážím, a...
Smajlík
Bavíš mě. Smajlík
To, na co reaguješ, je dle psaného projevu dement, dle názorů tuplovaný.
Nechť se nestřílí, hranice své de bi li ty může posouvat stále dál a dál.
(No ale za to, jak tu píše o vsetínských Legendách, tak že je tohle anonymní hovado na přes držku, o tom žádná Smajlík Smajlík - prý se tomu říká TROLL)


 
RST | Vsetín
18.01.2019, 23:04
 
.....
tak ještě k těm chytrákům připomínajícím Cimrmanology za pultíkem:
Až jeden odvážlivec z těchto figur, kterým prý záleží na dobru ( fakt to tak říkají Smajlík Smajlík Smajlík ) pro celý český hokej" (rozumím tím Král, Bříza, Řezníček a 2x Záruba) přijde s tím, že:
ELH 12 týmů
1. liga 12 týmů
s tím, že se podaří zachránit jakous takous úroveň druhých lig (dříve první národní, druhá národní liga) , tak pak mi to tu prosím hned napište, M111, Vajdik, asterisk apod.
 
RST | Vsetín
18.01.2019, 22:55
 
*
Luboš (Jack) Jenáček je autorem hned 2 (slovy dvou) gólů z TOP 5 Gaoals in Lapač!!

Lze pochopit, že zpovídající a tyto vzpomínky TOČÍCÍ osoby nemají o tomto ani zbla tušení.

( Smajlík )

**
Ještě k rozhovoru s Čemanem, jak říkal, že ty prachy až tak ne, ale že chtěli vyhrávat:
Tak já si i po tom čtvrtstoletí zase pokládám (ano, zbytečnou, že jo Smajlík řečnickou) , jestli by bez těch v dobrém slova smyslu šílených lidí na tribunách nedopadli jako Jindřichův Hradec, příp. Hradec Králové před náma. Smajlík

***
... a ještě Jack... :
Jak říkal, že ta tribuna byla o půl čtvrté plná a oni chodili na poradu, no, tak k tomu asi NO COMMENT a pouze vysmáté a velmi, velmi hrdé(!!!) smajlíky!
 
RST | Vsetín
18.01.2019, 22:20
 
ad 80 let vsetínského hokeje:
Zatím jsme tu okomentovali pouze video s Romanem Čechmánkem. Hozeno tu bylo video s p. Janoškem a s Horstem (Sieglem Smajlík ) Valáškem.
Krátce:
S p. Janoškem mě to bavilo víc než s Čemanem, přičítám tomu, že titulovou (Zubíkovu) éru tak nějak známe všichni a všichni ji nějakým způsobem máme v paměti., to samé se dá říct o Valáškovi. Nachozené, naježděné, načtené a navzpomínané.
Video s MJ půvabné především skrz fotky z Tyršovky aj., i vzpomínky originální. Odpustil jsem tomu (i když to vyznívá divně, jsem rád za každé podobné video) i nesmyslné, nenavazuující věci (obrázky) na to, co právě zpovídaný říká. Nacpat tam i Jágrův cirkus - iritující.

Tak teď další díl s Jackem, a troufnu si říct, že vzpomínání tohoto Mistra (vypravěče a pamětníka par excellence a Legendy vsetínského ledu a tribun) těžko něco překoná.
Jacku:
Smajlík Smajlík Smajlík
.... ohromilo a vysoce jsem ocenil, že pamatuuje, že ta šňůra začala doma s LIT a TV zápasem s Olomoucí, a sebralo mi dech, jak vzpomenul přátelák před sezónou (93-94) se ZL - neskutečná paměť, neboť tady to i já nějakým způsobem vytěsnil, příp. byl někde na prázdninách. Smajlík
ad "Tatranka" Valášek:
Ano, to jsme věděli, nikdy mě však nenapadlo dopíditi se, zda - li dotyčný (Horst Valášek) na tuto přezdívku i slyšel(?) Smajlík
Musím se optat.

Kochejte se vzpomínkami MR. Jacka:

odkaz
 
RST | Vsetín
13.01.2019, 13:28
 
Smajlík

Děkuji uctivě, ale obešel bych se bez toho.
Aspoň je ale vidět, že Dybal s Martalusem a jim podobní pučmidráti z fb fandí jak v oblastním přeboru a nejsou hodni toho, aby jim Lapač přinášel takové zážitky. Smajlík

Ještě ke Kucharczykovi: To je aspoň Hráč, navíc rozhovory s ním jsou nejlepší Smajlík , jsem chtěl dávno říct.

......
... jsem nevěděl, že frajer Roman má v Jihlavě a v Budějcích tolik příbuzných. SmajlíkJeště MYKY:
Tak jsi to s tím Přerovem, že letos jim už budem dávat na pr.del, trefil. Gratuluju! Smajlík
 
RST | Vsetín
12.01.2019, 09:54
 
** Díky moderním technologiím a trendy cool markeťákům
 
RST | Vsetín
12.01.2019, 09:24
 
* 2 : 8 - jsem nevěděl, že aby člověk nenačmáral smajlíka se srdíčkem, musí dvojtečku od osmičky oddělit mezerníkem.
 
RST | Vsetín
12.01.2019, 09:22
 
Reakce na Davson: VTJ Vyškov...velmi nepříjemný soupeř, ...
Smajlík
U nich kdysi 9 a jednou dokonce jedenáct! Smajlík (11:3).
Naše SLAVNÁ PROHRA 5:6 při vývoji skóre 0:5, 5:5, 5:6 je tu i s rozhodčím tehdy pískajícím (přijde jenom mně, nebo i někomu jinému, že nás Vokurka provázel od druhé národní až po extraligu, čili že jak postupoval Vsetín, postupoval i on(?) Smajlík ) je tu čas od času vzpomenuta a pamětníci mají pré. Smajlík
Doma však pamatuju od nich osmičku! (první kolo 89/90 - 2: Smajlík a musím Ti poděkovat, neboť jsem si až teď díky Tobě uvědomil, že zrovna tento zápas jsem byl poprvé v kotli (11 let, s šálou a trubkou Smajlík , čili 23.9.89 si budu odteď pamatovat! Smajlík , slavných 5:6 jsem byl na sezení. )
Ve vyškovských mladících se viděl především Užovka, jednička mezi návštěvníky Lapače, který celá leta na trénincích opakoval ,,je tseba to omuadiť, má psijíť pvní uajna z uyškoua."ad Prospalova show:
Jak nemám rád ty přenosy, neboť jsou pak všichni chytří jak rádio, tak tady ty tiskovky, to je teda taky něco...
Vidět takto ponížené vsetínské hokejisty je asi to poslední, co bych díky moderním technologiím chtěl někdy vidět.
Smajlík
A ten markeťák za Prospalem, to je taky něco. Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.