Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "RST" |  vypnout filtr
 
RST | Vsetín
15.08.2018, 01:01
 
1
 
RST | Vsetín
07.07.2018, 13:45
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: http://hokej.cz/sezona-vseti...
Jednoznačně SOUHLASÍM.
Nejlepší hráč, nejlepší fanoušci, nic nového pod sluncem.
Drbanovi Královi a jeho "družině" předčítat povinně každý večer před spaním.
 
RST | Vsetín
26.06.2018, 22:34
 
Autorem nesmyslu je Tadeáš Drahorád. Ve 14 se účastnil soutěže o dres Plzně (nevyhrál), pak začal dělat design klubovým webům, jako první - hádejte komu - Ústí pod Labem. (Koho oni to měli za maskota?)
Když si kliknete na jeho profil na fb, zjistíte, že je to nadšený - flooooorballista.
A jako on může vysvětlovat, proč je na obrázku něco, co má v tlamě puk a proč je tam jedna ze tří švédských korunek a proč tam je 6 špičatých zakončení v hřívě - prý tituly - pche, to scania má dle tohoto slabomyslného zdůvodnění titulů cca 11, tak já k tomu mohu říct:
Marketér, designér, trendy cool mistr si neuvědomil jednu věc, a to tu, že ten jeho posraný florbal (ne)má tradici ubohých +-20 let, kdežto hokej dobře přes jedno století. Takže zatímco florbal tu zažil maximálně posranou opoziční smlouvu či půtky před volbami, tak hokej tu byl u celých českých i československých dějin(!!!)
A tady ten trendy cool nesmysl s pukem v tlamě mě irituje a jsem si jistý, že by iritoval třeba i ty, co fandili před válkou, po válce, co fandili partě kolem Bóži Modrého, co byli hrdí v 68., v 69., co byli v euforii po MS85 atd. atd.
Ten týpek si neuvědomil, že dát do tlamy čemusi, co má být lev, děrovaný míček flíček, může ve florbale, který existuje 20 let, ale v hokeji dát do tlamy puk? Mmch sám nevím, co mě irituje víc: jestli ten puk v tlamě, nebo to, že to, že je to puk v tlamě, se musí lidem vysvětlovat..
Ano, můžete namítnout, že eurohakytúra mě nezajímá a květnová paruka taky nejsem, ale: ALE!
Taky jsem u zápasů repre řval jako kráva, namátkou 85, 96 a Turnaj jednoho muže v Japonsku, takže i když už současná ms beru s rezervou, stejně si vždy vzpomenu, jak jsem to prožíval kdysi... A navíc, když malá země v srdci Evropy jednou za čas v hokeji udeří, nejsem vůbec proti!!
90%je nasraných, 10% to kvituje. Promiňte, ale jestli třeba Zárubu, jednoho z kaprů v rybníku, bere někdo jako objektivního, tak mu není pomoci..
90 ku 10% - to když Vsetín měnil barvy a znak v 93. roce, tak to nebylo tak propastné - novým fandům to bylo jedno a mezi starými bylo možná dobře třetina naprostých pragmatiků, navíc po změně zažil klub něco do té doby nepředstavitelného, čímž zavřel huby i nám, kteří barvy červenomodrobílé ctíme dodnes.
Ale tady, 90:10, to jsem zvědav, co přijde za úspěch, který zavře huby 90% nespokojenců.
Mmch na dojení jsou svazu lidi dobří, ale teďka jim vzkazují - ano, nemám rád květnové paruky apod., ale teď jsem snad poprvé při nich - vzkazují jim: jděte do ... Co vzkazují nám, kteří nesouhlasí třeba se zavíráním soutěží a na prvním místě mají klub, raději ani nevědět. Smajlík
Takže ať jdou do p....e svaz i ti cooldesignéři, i když chápu, že ti se musí plácet ocasem (ne lvím dvojitým, ale svým) do stehen a do bachorů, jak to zmákli a podojili ty defekty ze svazu.

Setteinz: 85 bylo nejlepší MS.
(Kmotr mi vyprávěl, jak v Praze po zápasech repre vždy ve všech hospodách stáli chlapi na stolech s rukou na srdci a řvali hymnu. )

Vajdik: Mně zase všude chyběl právě dres z 85., o čemž psal Setteinz

Davson: přeně, "lev" s pukem v tlamě... To nevymyslíš: vidíš led, hokejové branky, frajery ve výstroji, a cool marketér dyzajnér dá na dres puk lvovi do tlamy, abys poznal, že nejsi na košíkové nebo na gymnastice..

Majklos: skoro jsi to trefil - vodní lvi Benešov nebo Ústečtí lvi, nově repre svazu

KKTi, místo aby dělali skutečně věci pro český hokej - namátkou snížení počtu mančaftů v prvních dvou nejvyšších soutěžích, zrušení pravidla nesestupování, tak raději najmou marketéry...
Divná doba: Nepřemýšlej, bav se. Ubav se k smrti, ale hlavně nepřemýšlej!

Dík za tu vzpomínku: Co tam máš dál?
Dej mi ještě pár let a zvyknu si na vsetínské zelenožluté, a Ty tu po mně chceš, abych tu hodnotil takový hnůj.
 
RST | Vsetín
03.05.2018, 12:12
 
Sui: Smajlík


... jak vymotával po naší SLAVNÉ VÝHŘE jedna k nule tu kilometrovou žlutou tkaničku z brusle, aby pak vymotával druhou kilometrovou žlutou tkaničku z brusle, to jsou okamžiky, na které nelze zapomenout. Smajlík
 
RST | Vsetín
03.05.2018, 09:43
 
Mlho, je to tak, protože třeba ŽT ml. byly mým Snem Snů, byl prvním hráčem ze všech, na kterého kdybych mohl ukázat a byl by tu, vybral bych si právě mladého Kondora. Který jsem však pokládal za sci-fi.
Takže já děkuji.
Smajlík
-----
Tak velkou stopu ve mně jeho táta zanechal.
 
RST | Vsetín
31.01.2018, 16:23
 
Petrklic: díky. V lajně si ho pamatuju se iňovanými Valchařem a Husičkou, později i s Jirkou Korčákem a Honzou Dědkem. A ano, přišel z Ingstavu (nyní asi Technika) Brno.
Hrával s náhubkem ala Petr Rosol.
----

Jak píše Sui, mančaft mi taky přijde po příchodu těch tří dobrý; že občas mladej Goša někomu namaže, no bóže..
A jak se ptá Mlha, nač sem furt kohosi tahat?
Já našim Boys věřím!
 
RST | Vsetín
18.12.2017, 18:24
 
Jirka byl parádní člověk.
Při vyjížďkách s holkama jsem měl to štěstí, že jsem tohoto Střelce často potkával. Jsme kecali o dvojčatech (má syny i vnoučata dvojčata) a já se ho vždy vyptával na tu dobu, ve které hrál. Jeho vzpomínání bylo úžasné, ať na to, jak hrával s Ivanem Tesaříkem a Ludvíkem Kroupou.. nebo jak jej přijeli lanařit funkcionáři Zbrojovky do Jihlavy přímo na jeho svatbu, kde to Zbrojovce podepsal, jak dostal za podpis 50 000,- Kčs a kvartýr, na Šůnu, na Miru Ševčíka..
Při posledním setkání mu povídám, že někdy vezmu diktafon a jeho vzpomínání zaznamenáme. A on mi povídá „vezmi flašku slivovice a přijď."
Přišlo mi, že byl trnem v oku moralistům, i proto jsem ho měl moc rád.
Odešel druhý nejlepší střelec (155 gólů) vsetínské historie, odpočívej v pokoji Jirko. Upřímnou soustrast Kubovi, Lukynovi a nejbližším.


--------


(Před 19 lety vzniklo seskupení tupců, byl založen gph)
 
RST | Vsetín
21.03.2017, 11:19
 
Reakce na Luky: 30 let! Toto letí! To nám bylo -náct. I ...
Luky, reagoval bych dříve, ale když už F1913 vzpomněl i tu odvetu, nechal jsem si to až na dnešek. V Třebíči 87 jsem nebyl, byl jsem osmiletý jelimánek.

A DNES 30 (slovy TŘICET) LET OD ODVETY S TŘEBÍČÍ NA LAPAČI!!!!!

Já tu sezónu odchodil a odstál (až na zničení HM Ostravy, nyní Poruby, našeho finálového soupeře, 15:2, kdy jsem byl na sezení) na schodech, opřen o zábradlí, přesně v místech, kde teďka stávají ,,gph". Ostatně přesun z kotle v tato místa v sezóně 98-99 nejspíš zapřičinila i má nostalgie po těchto, z mého pohledu kultovních místech. Po nastříhání strašně moc papírků z novin, které zápasu předcházelo, vydal jsem se někdy po obědě na zimák. A tam jsem v místech asi metr od vody, od náhonu na stání čekal, až otevřou vchody na zimák. Bylo tam lidí neúrekom. Se tam skandovalo ,,pusťte bratry domů" apod. legrace. A když teda pak zimák někdo otevřel, zjistil jsem, že na těch ,,mých" schodech je plno! Trošku jsem zpanikařil, ale jako F1913 našel místo nalevo od kotle, tak já jsem našel místo zase na schodech u zábradlí, pouze u toho druhého vchodu na stání, zábradlí blíže kotli. Po první třetině 0:1, to jsem myslel, že mě omyjou. Navíc v těch dobách vždy asi v čase za deset pět se mi zničehonic začaly klepat nohy, což vždy pominulo až s úvodním buly. Tohoto syndromu jsem se zbavil asi až v páté třídě - žral jsem to strašně... Taky mi něco říká, že jsem stál vždy chvíli na jedné noze a pak na druhé, často pod mými chodidly byly chodidla ještě někoho většího, staršího, zkrátka PLNO.
A pak to naši otočili, běželo se na led (já ne), pamatuju si nejvíc Kozla, jak bubnoval uprostřed ledu s bubnem na buly.
Tehdy byl i první průvod od Marka před zápasem a někdy různí lidé vzpomínají, že to taky někdo točil (podobně jako Honza Balun v 91. roce), ale že ty materiály měl někdo ve sklepě a že jak byla pak povodeň, tak to snad všechno zničila voda... Co je na tom pravdy, nevím.

Jestli letos postoupíme, završí se tímto postupem z pralesa jedno třicetileté kolečko, které začalo postupem z pralesa před 30 lety.
Dáme repete???? Smajlík
 
RST | Vsetín
04.02.2017, 22:01
 
S panem Pardubou vyšel ve Fenoménu Vsetín parádní rozhovor, vtipem a báječnými historkami nabitý, fakt jsem se pobavil a mnohé dozvěděl. Nejen o hokeji, o celém Vsetíně. Všichni, kdo jste s ním přišli do styku a přirostl Vám k srdci, přijměte mou kondolenci. Upřímnou soustrast. R.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SK Horácká Slavia Třebíč