Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Mildef" |  vypnout filtr
 
12>
13.08.2020, 12:36
 
Konečně rozumný názor:
odkaz
 
11.03.2020, 17:46
 
....původně převzato z fóra CB......ale asi to nebude ještě tak jednoduché odkaz
 
11.03.2020, 17:22
 
....Král na Radiožurnálu teď řekl, že kluby se dohodly na ukončení letošního ročníku a postupu Motoru, rozhodne zítra výkonný výbor.
 
 
29.01.2020, 20:45
 
Ogaři dobrý zapas, příště to udržime Smajlík
 
17.05.2019, 15:04
 
Sorry z mobilu to jde hure Smajlík odkaz
 
17.05.2019, 14:51
 
ovstvi-sveta-v-hokeji-cesko-lotyssko-jun (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
17.05.2019, 14:51
 
Nemůžu pochopit, že někdo rozhodl, aby to tak v českým přiblblým hokeji bylo. Ještě před rokem akademie povinná nebyla, najednou to řeknou v průběhu sezony. Kdyby to kluby věděly dopředu, zařídí se. Pak máte rakouský Salcburk, který extraligu hrát bude, protože zaplatil prachy. Absolutně s tím nesouhlasím. A přeju, aby kluby v čele se Vsetínem ten soud vyhrály. Proč by čtvrtfinalista neměl hrát další rok extraligu? Co jsem slyšel, tak ta liga ani nemusí začít. Nebo tam ty kluby budou muset začlenit. ovstvi-sveta-v-hokeji-cesko-lotyssko-jun (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
03.04.2019, 11:14
 
Luboš už trénuje v Třinci Smajlík

odkaz
 
22.03.2019, 12:15
 
Tak to vyjádření Řezníčka přesně dokresluje tu nechutnou situaci arogance moci....nesplnili jste podmínky, tak tam nemáte co dělat....tvl, kdo ty podmínky změnil téměř na konci sezóny, tak aby se nedaly splnit a tím zazdili jedno ze současných nejlepších juniorských mužstev!!! Smajlík Smajlík Dokud tam budou sedět tyto hov*da, tak si s námi budou vytírat, jak uznají za vhodné Smajlík
 
22.03.2019, 09:53
 
Musím říct, že mě pěkně s*re to včerejší diletantské rozhodnutí ČSLH.....banda arogantních dem*ntů, která svými prospěchářskými rozhodnutími systematicky likviduje kluby, které pracují s mládeží daleko lépe, než jejich slavné "akademie"......a výsledky letošní sezóny to jasně ukazují a to jejich nabubřelá ega nemůžou skousnout Smajlík Ve většině sportů existuje "arogance moci" vedení, ale to co se děje teď na úrovni mládežnického hokeje snad nemá obdoby.....to je téměř jistá likvidace několikaleté perfektní systematické práce s mládeží u nás a znehodnocení investic města, kraje a sponzorů. To byl výtěr s námi na dvě doby a korunu tomu dali další změnou podmínek!!! Doufám, že konečně naše připosr*né vedení vyleze z kouta a podnikne všechny možné kroky i soudní cestou, ikdyž reálně šancí moc nemáme, ale rozmáznout to co to pude a ukázat hlasitě, že nám to není lhostejné. Bylo by super, kdyby se junkům zadařilo o víkendu a nejlépe kdyby ten titul urvali (žádnou změnu by to zřejmě nepřineslo, ale aspoň by se ti dem*nti chytli za rypák, že se jim v tom úžasném systému něco nepovedlo). V kontextu těchto událostí by bylo dobré přehodnotit předsezónní cíle mužů a zkusit urvat "EL" Smajlík Chlapi dnes bojovat i za mladé!!! To by pak nastala groteska, jak by to řešili dál a co by bylo s výjimkou Olomouce (vím, je to hodně sci-fi, ale nereálné to úplně není a naděje umírá poslední). I proto zápasy mužů tím dostávají větší přesah, než tomu bylo doposud, a dokud budou ve hře, tak je potřeba to dávat všem na vědomí - z pozice fanoušků s tím nemůže udělat více . A PROTO POJĎME DNES VŠICHNI PODPOŘIT CHLAPI A BEZ OHLEDU NA DNEŠNÍ VÝSLEDEK, TAK HLAVNĚ PODPOŘME JUNKY O VÍKENDU - TI SI TO ZASLOUŽÍ TAKY!!!
 
20.03.2019, 21:15
 
Ogaři, velká gratulace za dnešní ubojované utkání, Gábič = čaroděj Smajlík Dnes jsme měli hromadu štěstí, ale to nám přesně chybělo v minulých zápasech. Smajlík V pátek na to navážeme a vrátíme sérii ještě do Budějek Smajlík
 
16.03.2019, 19:49
 
Jak z toho ven, dnes to byla demolice Smajlík Motor zatím ve všem lepší, hlavně v jednoduchosti nás přehrávají. Nezbývá, než to zahodit za hlavu, pořádně orazit a připravit se na třetí zápas. 3x za sebou nás nemůžou porazit Smajlík
 
15.03.2019, 20:12
 
Hoši hodit to za hlavu, zítra nový zápas, tuším dlouhou sérii Smajlík Dnes chyběly góly z přesilovek a že jich bylo Smajlík
 
12.03.2019, 20:03
 
Velká gratulace hoši, teď si trochu orazit a v pátek na Motor Smajlík Smajlík
 
12.03.2019, 15:53
 
Budou to pěkné nervy a šichta, ale věřím, že to dnes dáme!!!
 
12.03.2019, 15:53
 
Budou to pěkné nervy a šichta, ale věřím, že to dnes dáme!!!
 
10.03.2019, 20:34
 
Tady je zatím ten zásadní rozdíl této série, v obou statistikách jsme totálně nejhorším týmem.
Využití přesilovek:
1. LHK Jestřábi Prostějov 42.11%
8. VHK ROBE Vsetín 11.54%
Ubránění v oslabení:
1. LHK Jestřábi Prostějov 88.46%
8. VHK ROBE Vsetín 57.89%
Přesilovky jsou pro nás utrpením a zbytečné vyloučení umí PV nekompromisně potrestat (téměř každou druhou přesilovku promění)!! Je jasné, že PV přijede s psychickou pohodou, taktika jim zatím vychází, gólman chytá, střelci střílí branky, ale hlavně se z toho neposr.t a makat. Věřím, že pokud se v úterý vrátíme do montérek, začneme makat, zjednodušíme hru (jsme totiž hodně čitelní), budeme více střílet a hlavně nebudeme zbytečně faulovat, tak pak můžeme slavit postup Smajlík a budeme slavit postup!!
 
10.03.2019, 19:12
 
Spousta zbytečných faulů, které PV nekompromisně trestá narozdíl od nás, naše přesilovky mizerné, oslabení neubráníme, PV nám dává pěknou lekci, to jejich přečíslení je fakt smrtící....a pak PV co střela to gól, Janko dobrý, ale na všechno nestačí a Neužil naopak neskutečně drží PV. V úterý to bude maso a pokud všechno nezlepšíme, tak .........ani nechci pomyslet, PV se sám neporazí, navíc přijedou s velkým sebevědomím po dnešní vysoké výhře. KUA HOŠI V ÚTERÝ BOJOVAT!!!!
 
10.03.2019, 17:59
 
V této serii jsou naše přesilovky více než tragické, radši hrát v 5 Smajlík Bez střel, šmdrlání po rozích a ty chyby PV bohužel umí potrestat.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.