Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1617 (25.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Gerard | Vsetín
07.05.2022, 13:01
 
Fan22: tak já myslím, že snad je na co, no ne Smajlík ???

FansBPH: až na nějaké drobné centimetry stejné jako právě u pana Šafránka ;-)
 
Gerard | Vsetín
07.05.2022, 13:00
 
Fan22: tak já myslím, že snad je na co, no ne Smajlík ???

FansBPH: až na nějaké drobné centimetry stejné jako právě u pana Šafránka ;-)
 
Gerard | Vsetín
07.05.2022, 09:39
 
Ace81: nechci vám do toho vstupovat, ale úvaha o angažování Šafránka je naprosto zbytečná, protože jeho další kariérní volba je naprosto jasná, chce si udržet své civilní povolání a hrát hokej dále jako poloprofesionál a navíc v blízkém okolí Kolína. Jakkoliv je svými čísly i postavou určitě zajímavým hráčem, tak je to především top hráč, co do výkonů, ale i herního vytížení pro menší klub jako je Kolín apod. Pro klub jako je Vsetín si dovedu představit jeho případné angažování v lednu, s výhledem na play-off, ale určitě ne se stejným uplatněním a vytížením jaké má (měl) v Kolíně. Navíc po oznámení dalšího útočníka si myslím, že na Šafránka určitě zapomeneš ;-).
 
Gerard | Vsetín
05.05.2022, 08:53
 
Asterisk to popsal přesně a já rovněž nechápu co někteří na tom rozhovoru s PN vidí jako rozporuplné. Nechápu taky, že někteří mají tendenci hledat negativa i tam kde snad žádné nejsou a ještě dřív než dotyčný vůbec začal svou práci.

Za mě v tom článku zaznělo prakticky skoro všechno a není tam nic s čím bych osobně nesouhlasil. Poděkování DT za to kam klub za své působení pomohl posunout, zhodnocení aktuálního stavu a ekonomické stabilizace klubu, informace o tom, že klub nechce slevovat ze svých výsledků a cílů, ba naopak. A pak taky důležité info o rozdělení a delegaci rozhodnutí mezi více lidí.

Při vší úctě k DN, myslím, že výsledky a ambice klubu ho a jeho způsob vedení už trochu přerostly a že lidé, kteří o dalším směřování klubu rozhodují a dávají na to nemalé peníze cítili, že je zapotřebí se posunout zase o kousek dál. Věřím proto, že se klub touto změnou posune z malé rodinné firmičky, kde se jednatel může přetrhnout aby dělal prakticky všechno, k trochu zase více profesionální střední rodinné firmě, kde každý bude přesně vědět co má dělat a za co zodpovídá.

No a co mám info, tak DN rozhodně neodešel tak, že by zmáčkl tlačítko DELETE a bouchl za sebou dveřmi. Naopak vše rozdělané předal a pomohl dotáhnout do konce. Za což mu samozřejmě přijde také díky.

Jediné co mi v tom článku s PN asi chybělo, tak je budování lepšího mediálního obrazu a větší komunikace a informovanost fanoušků, což mi u DN chybělo asi nejvíce.
 
Gerard | Vsetín
01.05.2022, 09:05
 
Vzpominko - nechci tady na sportovní stránce nějak moc rozvíjet politickou debatu, ale přestože zastávám jednoznačný názor, že jediný viník a agresor v současné válce na Ukrajině je Putin a jeho zfanatizované kremelské okolí, tak musím říct, že jsi tady docela přestřelil. Soudíš tady 22-ti letého kluka, který od svých 16-ti let žije v civilizovaném, svobodném světě mimo matičku Rus. Neznám ho osobně, ani jeho názor na dění v Rusku a na Ukrajině, ale automaticky trestat všechny Rusy, natož ty, žijící dlouhodobě na západě, je přehnaný a radikální krok, hodný naše "velkého" Dominika Haška. Chtít po nich odsouzení Kremelského vedení a situace na Ukrajině je s prominutím naivní, až nesmyslná představa. Obzvlášť, pokud celá, nebo velká část jejich rodiny žije v Rusku a hrozilo by jim po jakémkoliv negativním vyjádření automatické pronásledování, persekuce a obtěžování ze strany státních orgánů. Proto pokud takoví ruští sportovci naopak nevyjadřují prokremelské názory, tak bych je nechal v klidu žít a dělat jejich práci. Opačně je to samozřejmě u reprezentantů, kteří se hrdě bijí v prsa a neštítí se veřejně Putina v jeho boji a propagandě podporovat. Proto je podle mě správné současné vyřazení všech reprezentací tohoto válčícího státu.

Navíc ve státě, který má sám máslo na hlavě, už jenom volbou svých poslednich dvou prezidentů, kteří se dlouhodobě neštítili lízat Putinovy vejce a systematicky směřovali naši zemi zpět pod sféru vlivu Ruska.

Maximovi přeji, ať se mu podaří navázat na skvělé výkony v Dukle a ať se mu daří i v našem zluto-zelenem dresu.
 
Gerard | Vsetín
20.04.2022, 11:03
 
Tak v první řadě je Danovi Tobolovi zapotřebí poděkovat. Ačkoliv jsem nikdy nebyl žádný jeho velký fanda a obdivovatel, tak mu jednoznačně patří velký dík, jak se klubu, když byl defacto na dně ujal, jak se mu jej podařilo stabilizovat a kam ho dokázal až vytáhnout. Společný dík patří samozřejmě i Liborovi Forchovi.

No a teď přijde vyřešit ještě tu zásadní otázku, jestli to Newman vezme na stálo, čemuž bych se asi při jeho vytížení v jeho firmě divil, nebo jestli už je vybrané nějaké jiné eso ;-).

Osobně bych to viděl na někoho ze zdejší trojice top odborníků VSH, šupec, edd_vs ... Pak bych se o budoucnost klubu určitě nebál Smajlík
 
Gerard | Vsetín
13.11.2021, 11:58
 
To je zase sranda... Kašík u holiče vykládal... tak to tu ještě nebylo :-).

Další zase vyhlížejí Kanaďany z rozpadlé Kadaně...

A aby toho nebylo málo, tak dědek zpoza kopce přes noc asi zase přebral, jak to má ve zvyku a nakládá tady chudákovi Jackovi, místo aby ho chudáka nechal dál se trápit v GT.
 
Gerard | Vsetín
09.11.2021, 13:44
 
Já bych ho opravdu úplně nezatracoval, je potřeba ctít právo na to se svobodně vyjádřit. Stejně tak ale musí i Vajdík chápat, že se nejeden jeho příspěvek prostě nesetká s pochopení. A tak jak on neodpouští chyby hráčů, tak ani diskuzní fórum neodpouští chyby diskutujících. Obzvlášť když to není chyba, ale kopanec jak sviňa ;-).
Mně osobně ani nevadí co píše, ale jak to píše... že z toho skoro vždy vyjde, že všichni v klubu jsou úplně pitomí, slepí a bez zájmu o to co se na trhu s hráči děje.

Thufur: Havlovská korektnost??? Ale jo, s tím můžu spát ;-)
 
Gerard | Vsetín
09.11.2021, 11:04
 
Zelí: byl jsi rychlejší Smajlík
 
Gerard | Vsetín
09.11.2021, 11:03
 
Vajdík: jo Boris Sádecký na centra a ještě vyhodit Tobolu a angažovat z tama i Dušana Paška ml. místo něj... Sorry, ale tady se zase ukazuje jak strašně naivně se na chod klub a skládání týmu díváš... Někde je někdo volný, tak šup sem s ním... A to že je chudák po smrti??? To není problém.
 
Gerard | Vsetín
23.10.2021, 20:25
 
VSH: Přemýšlím kde bych Tě viděl raději, jestli na ministerstvu zdravotnictví, na naší střídače, nebo ve vedení klubu Smajlík . Takhle schopný člověk a komplexní odborník, který všemu rozumí a nikde o něj nestojí Smajlík .

Navic nebýt i takových zápasů a proher, tak se tu ani nedočkáme názorů různých drozdů a subniků.

Prohrálo se, ale zápas to nebyl rozhodně odfláklý nebo špatný. Jenom si hold nepomůžeme přesilovkou a neproměníme ani ty největší loženky. Velice pěkně zápas zhodnotil trenér Frýdku... A tady místo aby si lidé užili, že mohli být na slušném prvoligovém zápase v příjemné hokejové atmosféře, taky budou věčně jenom grcat ;-).
 
Gerard | Vsetín
12.09.2021, 23:02
 
Ace81: sorry ace, ale můžeš mi prosím Tě říct, podle čeho soudíš, že Marcel Kottek je kvalitní velký obránce a ještě k tomu za lidovou cenu??? Ano velký je, to jsi našel na jeho kartě hráče správně, ale to že je i kvalitní usuzuješ z čeho? Z jeho loňských 4+9, nebo na Kadaň asi ještě krásných -27 v +-??? Nebo jsi viděl alespoň polovinu z jeho loňských 34 zápasů za Kadaň a tam na Tebe udělal dojem? Nebo Tě snad přesvědčila jeho skvělá zámořská kariéra v nižších amerických soutěžích o kterých jsi předpokládám asi ani nikdy neslyšel? A to, že by sem šel za "lidovku" Ti řekl přímo on, nebo jeho agent?

Sorry, ale tohle je úplný úlet. Tohle je ten rozdíl mezi pohledem fanouška a vedení, které je zodpovědné nejen za výsledky, ale i ekonomiku klubu. Kdyby to bylo totiž na fanoušcích, tak tady máme kádr o čtyřiceti hráčích, nikdo by si pořádně nezahrál a za rok by nezbylo ani na uklízečku.
 
Gerard | Vsetín
22.08.2021, 21:02
 
A máš to Asterisku, celé roky jsi radil (možná dokonce i přikazoval) Dopitovi s Jenáčkem, pak i Srdínkovi s Jenáčkem a nakonec i Stantienovi se Srdínkem koho stavit do checking line, až Tě tu konečně nějaký Drozd odhalil a teď máš i s Adamem útrum Smajlík . Bože co se tu ještě člověk nedozví :( ???
 
Gerard | Vsetín
20.08.2021, 22:34
 
Jestli můžu taky přispět se svou troškou do mlýna, tak já osobně se musím Vajdika trochu zastat. Nemyslím si, že by se jednalo o typického frustráta, který by se vyžíval v urážení hráčů, jenom je do toho svého fandovství a velkého cíle - extraligy pro Vsetín, natolik zažraný, že se občas nechá až moc unést. Navíc tím že není zdejší, tak je poněkud mimo realitu a tak některé, no možná spíše většina, jeho příspěvků může působit poněkud směšně, jednoduše, někdy možná i urážlivě.

Chápu taky asteriska a jiné blízké hráčů, že se jich některá, i jeho, vyjádření můžou dotknout, ale na druhou stranu je alespoň může těšit, že se nás tu pořád najde snad ještě většina, která se na podobnou kritiku snaží reagovat neustálým vysvětlováním a obhajováním ať už jednotlivců nebo celého týmu.

Trochu mě spíš zaráží to očekávání některých, že když se vyhlásí nejvyšší cíle, tak že automaticky počítají, že tým projede soutěži s prstem v nose jako v devadesátém čtvrtém pod Zubíkem. A že na koho si vedení ukáže, tak ten hned s díky podepíše na Vsetíně a vezme v týmu jakoukoliv roli, klidně i čtvrtý útok.

Mně se letošní tým líbí, i když ty přáteláky třeba zatím moc kvalitního hokeje nepřinesly. Co taky ale v srpnu, v plné zátěži, čekat jiného, že? Osobně jsem taky rád, že dostatek prostoru dostávají i naši mladí odchovanci, ať už v bráně, v obraně, nebo i v útoku. Ano taky si dovedu na jejich místě představit jiné, již hotové chlapy, kteří by měli zvučnější jméno, ale taky by byli daleko dražší a z hlediska celkové koncepce klubu méně perspektivní. Já se na výkony především Kuby Málka, Šimona Jenáčka, Toma Ondračky a Davida Klímka (ale i ostatních mladých) opravdu těším a jsem zvědavý kam zase svou výkonost posunou. A ano opravdu se dá předpokládat, že pokud se bude dařit a opravdu budou ambice na to poprat se o extraligu, tak že k nějakému doplnění v lednu, v únoru ještě bude muset asi dojít. No ale jestli se teď ještě podaří dotáhnout ten první centr, tak to bude mít Vajdík se sestavou úplně zamotanou hlavu, ale zase na druhou stranu kvalita útoku již bude v jeho očích možná na Chance ligu až nadpozemská.

Každopádně ale očekávám velmi zajímavou a vyrovnanou soutěž, která snad nebude nudit. A jak už řekl jiný zdejší Velký Vezír, klidně může skončit nakonec i zklamáním... Třeba kdyby se opět jako předminulou sezónu nedohrála Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
30.07.2021, 20:37
 
Já bych možná ještě počkal s nějakým předčasným loučením a vítáním Smajlík ... Navíc, když ten oslavovaný a vítáný nemá úplně nejlepší "kádrový posudek" ... O tři cenťáky menší než "malý" Gabič, navíc jak někteří rádi používají z Gottwaldova Smajlík ... Se až divím, že tady u některých rozpoutal takovou vlnu radosti a očekávání.
 
Gerard | Vsetín
13.07.2021, 22:54
 
Šupec: 800 ??? Neblázni, to nás bylo možná v době nejhlubšího temna kdy kvalita a ambice týmu byly opravdu jenom pro absolutní fanáty se sebemrskačskými sklony a byli jsme rádi, že zase můžeme na nějaký hokej vůbec jít. Zápasy a všechny ty i domácí porážky s Bobrama, Hradištěma, Uničovma, Orlovou apod. mohli pravidelně snášet jenom opravdu ti nejvěrnější, nebo hokejoví masochisti.

Těch opravdu normálních fanoušků VS hokeje bych se nebál stále odhadovat v tisících, klidně tři, čtyři. Samozřejmě, že ne každý z nich si koupí permici nebo lístek na každý zápas, ale rozhodně ani nepotřebují billboardy a info v novinách a rádiu kdy a kde si mají permanentku koupit. Ano je tu pro mnohé určitě strašák covidu a případných opatření, ale stejně vždycky nejvíc ovlivní počet fanoušků v hledišti a prodaných permici kvalita týmu, výsledky a předváděná hra.
 
Gerard | Vsetín
13.07.2021, 19:59
 
Šupec: máš naprostou pravdu, potřebujeme víc billboardů, po celém Vsetíně, okres i kraji a hlavně na naší slavné D1 mezi Brnem a Prahou... To určitě zvýší prodej permic Smajlík .

Sorry, ale jestli jsme klesli tak hluboko, že potřebujeme platit takové reklamy, aby si vsetínští fans uvědomili, že si mají koupit permanentku, tak je to s naší fanouškovskou základnou hodně špatné.

Chci věřit, že každý normální vs fans moc dobře ví kdy a proč si permici koupit a každý opravdový fanoušek ani nespekuluje jestli nakonec uvidí celou sezónu naživo, nebo kvůli covidu a případným opatřením jenom pár zápasů jako v minulé sezóně.
 
Gerard | Vsetín
07.06.2021, 10:32
 
"Slzavé údolí za Tondu" klapka 23 Smajlík ... Doufám, že vyjdou ještě aspoň nějaké další tři články o Pechym, ať tento serial ještě o kousek natáhneme.

P.S. Pechy patřil k mým nejoblíbenějším hráčům, ale tak nějak víc věřím Tesilovi, s Tobolou, Bobem a Honzou Srdínkem, že vědí co a proč dělají, než zdejším nevěřícím vzdychálistom Smajlík . Navíc 14 0+4 a předtím 12 1+5 hovoří zcela výmluvně. Jinak ale ještě jednou velké díky Tondo za perfektní tři sezony a hodně štěstí v AZetu.
 
Gerard | Vsetín
30.05.2021, 09:13
 
Šupec: pokud by tato Tvoje myšlenka byla pravdivá, tak by to jenom ukazovalo na to jak kvalitní je D. Tobola manažer. Protože jenom schopný manažer se obklopí tak kvalitními lidmi, kteří zvednou výsledky daleko nad jeho vlastní možnosti Smajlík . A navíc každý šéf (v každé firmě, klubu, ...) je vždycky pro někoho neschopný "debiI". Vždycky se najde někdo kdo by to určitě dělal lépe a spravedlivěji.

Já bych řekl, že je to ale někde mezi. Ani v dobrém, ani ve zlém to rozhodně nestojí jenom na Tobolovi. Většina rozhodnutí, především o skladbě týmu je i na shodě s Tesilem a trenéry.
 
Gerard | Vsetín
29.05.2021, 21:55
 
Šupec: a jsme přesně u toho, jeden telefonát proběhl (možná, možná spíše taky ne) a nějaký "jouda" z toho udělá zprávu:

D.K je zajimavá posila, ale přestupovou bombou bych to rozhodně nenazýval... (autor Šupec, 17.05.2021 v 01:10)

Mimochodem právě D.K., i přes jeho určitě nezpochybnitelné kvality již bohužel zdravotně není ani zdaleka plně v pořádku.

No a k tomu zbytku snad už ani není moc co napsat... Já Tě mám poučovat co kdy Tobolového neskončilo průserem??? Neměl bys ty kvanta průserů spíše tady sypat z rukávu Ty? Nebo mi chceš říct, že tohle nejúspěšnější období vsetínského hokeje, mimo Zubíkovu éru, je celé jeden velký průser??? Tři roky v řadě jsme v top čtverce Chance ligy, ekonomika v kladných číslech, i přes složitý covidový rok. Solidní poměr odchovanců vůči "krajánkům", aktuálně 12:11, když tam tedy započítám i ty "protekční" Jackovy ogary. Rozšiřující se portfólio partnerů, navíc z řad především místních sponzorů... A? A přesto je to podobným jako jsi Ty málo.

Já neříkám, že se povedlo vždycky všechno a nejlíp. Mě osobně nejvíce mrzí asi zazdění a dostatečné nevyužití talentu a potenciálu Jindry Abdula. Určitě se nepovedly ani všechny posily, ale to je vždycky, tak trochu loterie. Vždycky se do budoucna dívám raději s nadějí, očekáváním a optimismem a nechápu takové Tobě podobné věčně nespokojené kritiky všeho a všech.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
VHK ROBE Vsetín
×
Odehrané v | Dor.
IHC Králové Písek
VHK ROBE Vsetín