Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-9-25" |  vypnout filtr
 
12>
25.09.2022, 23:42
 
Včera nádherný den a večer,namyšlení,né moc inteligentní lidi z Gotyše,dostali ku.revsky všemožněna pr.del Smajlík
 
25.09.2022, 23:15
 
Souhlas s Rosťou.... Tak jak je známe z dob soubojů v elize, tak to včera bylo z jejich strany daleko lepší... To choreo bylo zbytečné, nicméně nedělal bych z toho už dál nějaký případ pro speciální útvar... Jinak mladí taky jedou, devítky, SD i junci Smajlík
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 21:10
 

Tomáš z Hradce Králové:
Nedivím se, s tebou se, co se fans týče, rozcházíme ve všem.

Byli včera na své poměry vynikající, za bránou předváděli support dle mého gusta a věz, že před těmi 15 - 28 lety bývali víceméně méněcenně potichu i po celé zápasy, utopeni ve svém krmítku.
 
25.09.2022, 19:49
 
Samotné choreo "smrt Vsetínu" mě zase tolik nepohoršuje, to lze ještě brát jako kolorit derby, ale tvrdit, že zlínský kotel dělal skvělou atmosféru...no nevím, asi jsme každý sledovali jiný zápas. V první třetině možná, ale v poslední už určitě ne. A omlouvat to tím, že se domácím herně nedařilo - přece tím spíš se měli pokusit je trochu nabudit. Kdyby to bylo 0:5, tak budiž, ale stav 0:2 byl pro Zlín pořád hratelný. Namísto fandění, které je zjevně příliš nezajímalo, ale ta parta v černém blbla se šibenicí, prala se s hasiči a pak i s dalšími zlínskými fanoušky. Ve třetí třetině už dělal atmosféru v podstatě jen vsetínský kotel, to vážně není dobrá vizitka pro domácí.
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 19:18
 
Tesat do fansclubákých kamenů:
"Jako řvát smrt Vsetínu je trapné. Nemám problém řvát na rozhodčí nebo na hráče soupeře...."
😂
To jsou přesně oni! Tak je poznávám!


 
Rosťo, jsem rád, že jsi našel novou budku od CETINu, výměna hliníku za optiku je zcela zjevná Smajlík
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 18:07
 
Právě v přestávce hokeje na ČT sport reportáž ze vcerejška. Smajlík
Zajímavost: Ondra Němec to viděl jako já - fantastické z obou stran. Smajlík
 
25.09.2022, 16:54
 
Vizovjani se už před zápasem káli a hlásali prohru již před zápasem. Vůbec to nebylo jako před léty. Musel jsem jim zvedat sebevědomí. Teď se bojím jít do práce. Aby mě nevítali, jako ti ševci v podání holčičky. :D
 
25.09.2022, 16:34
 
Po včerejším parádním výkonu na hřišti i v hledišti už musí i mnozí mladí fans, kteří nezažili dřívější zápasy s Gottwaldovem souhlasit, že derby má specifickou atmosféru a nejlépe chutná s vítěznou tečkou. To musela být pro ně neskutečná potupa - hrát nižší soutěž, prohra s úhlavním nepřítelem a to si ani nezařvali gól a teď se ještě musí omlouvat. Navíc možné další postihy.
Den před utkáním na jejich stránkách výrazně upozorňovali na zákaz pronášení pyra a nebezpečných předmětů, ale asi to platilo jen pro naše fans, když tam pronesou šibenici a panáka. Smajlík Smajlík
 
25.09.2022, 15:47
 
Rst: to bylo specialne pro tebe! A honilo se mi to v hlave uz od te Poruby tehdy… Nicmene takhle “fantasticka” byla pet roku zpatky. Jenze to jsme zas nehrali s gottwaldovem…. A vcera se to vsechno tak krasne potkalo!
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 15:32
 
Závěrem,
Asterisk, Fan22:
Ta zpívající holčička v odkaze ještě před hokejem fantastická!
Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 15:25
 
Kdysi se mi líbil sarkastický citát charakterizující Facebook (hlavně v jeho začátcích) :
"Je úžasné znovu se setkat po tolika letech s tolika lidmi, které jsem nikdy neměl rád." Smajlík
Včera jsem si na ten citát vzpomněl, na to setkání po 15 letech to sedí jak z jedné, tak druhé strany. Smajlík

Ve stejném odlehčeném duchu mě napadlo poté,co maršál přispěl k vítězství zákrokem za stavu 1:0 (snad mi fans Kuby M. odpustí) :
Bylo úžasné sledovat po tolika letech chycený nájezd.
Smajlík
 
25.09.2022, 14:51
 
To máláš trochu divnou hlavu.. Jde o celý kontext co se tam dělo... Nedivil bych se ani trochu kdyby GT doslal hned ze startu od DK ČSLH podmínku.... Sami fans Zl jsou extra nasraní... A vedení Zl přispěchalo okamžitě s omluvou.. A dobře ví proč.....
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 13:09
 
Ty bláho, tady je strana,co má v názvu vrahy (piráti) ve vládě, ale budeme perplex z nějaké performance a malůvky zlínskotrenčanského Bratrstva kočičí pracky(?)
To mi hlava nebere.

Zlín předvedl nejlepší výkon v hledišti, jaký jsem od něj zažil. A zažil jsem tam toho hodně.
Hlavní důvod jejich pěkného představení vidím v tom, že tamní hybatelé atmosféry rozhodli, že kotel bude za bránou a ne v tom jejich krmítku, kde byli, ať chtěli nebo ne, marní.
Navíc za tím plexem tím zápasem a atmosférou pěkně žili a tepalo to tam. Stejně jako u nás. K jejich smůle jim vůbec nepomohly hokejky, jejich (ne)hra je mi záhadou ještě teď, zároveň na druhou stranu, Husa, Bartko, Suhrada, Gago a mnozí další nejsou žádné hitparády, protože kdyby byly, hrají ELH.
A k našemu štěstí to padalo na té správné straně, tím pádem fandění v euforce je mnohem snazší.
Říkal jsem si, jak by to vypadalo na Lapači, kdybychom s nima tekli 0:2... Raději nedomýšlet a snad se to nestane.
 
25.09.2022, 12:16
 
Včera parádní, skvělé. A fandění super.. I když byl zápas s Gotyšem, úhlavním nepřítelem, tak se toho naši zhostili na 1. a nenechali se vyprovokovat.. A vyhrálo se nejen na ledě ale i hledišti.. O to víc je ta OSTUDA Zlína větší... Tak v snad tohle budeme mít i doma. A to co předvedli GT fans bylo fakt dost za hranou.. Smrt Vsetínu, OK.. Ale budeme vás věšet, pověsit šibenici a tam pálit panáka.. To už je přespříliš. A tak i vedení GT přispěchalo velmi rychle s omluvou... Se kterou jaks hasí velký průser, i pro ostatní fanoušky, kteří přišli i s dětmi. Taks hasí ale i průšvih na ledě... A také je to výrazné alibi, pro postih z ČSLH, který je nemine. Po zápase snad nebylo ani vyjádření trenérů.... A pro Edd.. To není moralizování......
 
25.09.2022, 12:03
 
Znovuzvoleny zastupitel.
 
25.09.2022, 11:57
 
Zelí souhlas já bych krom výhry rád že na úrovni fanoušků Vsetín zvítězil rozdílem několika tříd a za to všem co v sektoru hosté a sektor I byly moc děkuji!!!!
 
25.09.2022, 11:54
 
Co to ten Berg vypotil za článek???
 
zelí | Praha|Vsetín
25.09.2022, 11:30
 
Život je zase krásný, nemyslíte? Smajlík

Já jsem strašně rád, jakým způsobem to včera probíhalo. Nejen ten dominantní výkon na ledě, kdy jsme až na 5 minut na počátku 2. třetiny byli lepším týmem. Ale především na způsob fandění v průběhu celého zápasu. Že jsme se věnovali především tomu hlasitému, nápaditému a nepřetržitému supportu a nezkazili to nějakou dýmovnicí apod. V očích mnohých, kteří se do -G- vrátili po 15 letech, byla vidět radost a zadostiučinění. Skvělé sobotní odpoledne ochucené nenávistí. Díky za něj! Smajlík
 
25.09.2022, 11:28
 
Rst: … ono se vazne cosi zmenilo…. Nejviditelnejsi je asi ten “nocni vyjezd” intelektualni spicky baranu na Vsetin. Nekdo rekne “klukovina”, ale ja tady ve Zline fakt pozoruju ze lidi jsou proti Vsetinu silene radikalizovani a i ti, od kterych bych to necekal, mi prpadali poslednich 14 dni jak v nejakem psychotickem transu. Kdyz nad tim premyslim, tak mi prijde, ze si gotys v hlavach fans nasel vinika sve mizerie, co se tahne uz roky a obrovske nejistoty, co je ted ceka po vcerejsich volbach a taky ji symbolizuje ta taskarice kolem Hamrly a Marusaka. Vsetin. Popravde to fakt moc nechapu…. Ve vysledku mam pocit, ze oba tabory byly jakesi pre.icele…..
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Technika Brno
×
Dnes v 18:45 | Dor.
SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín
×
Odehrané v 14:45 | 9.tř.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011