Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-9-1" |  vypnout filtr
 
01.09.2022, 20:31
 
Ad. Rusko
Reknu to asi takhle: od okamziku kdy v roce 1938 vznikly filmy Prehlidka narodu a Oslava krasy v rezii Leni Reifenstahl, jsou kecy o tom jak spolu politika a sport nesouvisi, ci ta mantra o tom, jak je to spojeni umele vytvorene a jak “ti kluci za nic nemuzou” jenom snuska ignorantskych blabolu…. Ty filmy nikdy nikdo neprekona. Nikdo se k nim ani nepriblizi! - jsou naprosto dokonale! Jsou to klenoty, stejne jako jeji Triumf vule a Vitezstvi viry. Umelecky a technicky dokonale. Jasne - v tech poslednich dvou v hlavnich rolich ucinkuji Pepicek Goebelsu, Ada Hitleru ci Hermanek Goeringu. To nikdo nerozporuje. Politika…. Jenze ucel a vyzneni maji ty filmy uplne stejny vsechny.
Sport je vykladni skrini rezimu. Ti sportovci na oh38 v tom filmu neucinkovali dobrovolne. Tady ale mluvime o lidech, kteri dobrovolne chteji jit dotvaret dojem normalnosti v zemi, ktera ve vedlejsi zemi krome jineho rabuje domacnosti a krade mycky, televize a pracky. Je sokujici, ze to podporuji obyvatele statu, ktery za poslednich 70 roku dvakrat zazil “davaj časy!!”
 
01.09.2022, 20:21
 
odkaz
Vepři Smajlík Smajlík
 
Wayneney | Most
01.09.2022, 16:53
 
Reakce na Thufur: Hašek je hysterický mimoň, nicméně v t...
Naprosto souhlasím. Ale furt na tom nejsme tak špatně jako Slováci, tam to skoro vypadá, že to svaz schvaluje, že řada těch kluků odchází k Vladimirovi a hraje jeho propagandistickou ligu. Asi podle hesla, že radši ztratí tvář, než aby spadli z elitní skupiny MS... Smajlík naprosto chápu třeba kluky z Lotyšska, viz. odkaz
 
01.09.2022, 16:11
 
Reakce na Thufur: Hašek je hysterický mimoň, nicméně v t...
A slovutný JJ sem dotáhnul čínský tým. Smajlík To revanšistovi Kaštánkovi nevadilo...
 
01.09.2022, 14:47
 
Thufur-ikdyž asi budem v menšině ale mám stejný názor....
 
01.09.2022, 14:35
 
Hašek je hysterický mimoň, nicméně v tomto mu dávám za pravdu. Podstatná část národa (slovutné vsetínské fórum nevyjímaje) nedohlédne dále než na špičku svého nosu. Ta slovní a morální ekvilibristika, se kterou některé hokejky obhajují své rozhodnutí jít hrát do Ruska je kolikrát tak absurdní, že by se jeden rozesmál. Když ale pak vidím, jak velká část společnosti je ochotna přistoupit na tu vachrlatou argumentaci, je mi z toho nevolno. Jako jo - co bych chtěl. Že ty hokejky napíšou - jo…je to prasárna, ale tyhle prachy teď jinde nevydělám a když je neshrábnu já, stejně se najde jiná ku*va, která to udělá, tak co. Místo toho mektají cosi o politice ve sportu, apod. Každý harant ví, že rána pěstí do rypáku není argument. A válka, že není politika. Jít brát prachy od režimu, který (mj.) otevřeně vyhrožuje i mé vlasti vymazáním z mapy, je zkrátka prasárna. Zakázat těmto lidem reprezentovat je ryze symbolický a logický krok, jak jim dát najevo, že jejich počínání není v pořádku. A jestliže si i s tímto vědomím si s chladnou hlavou vyberou hromadu rublů, jejichž původ je nezajímá, protože to už by byla politika a oni jsou přeci sportovci, tak o čem se bavíme?
 
Ten člověk je schizofrenik? Smajlík
Nejdřív sám řve a teď požaduje vysvětlení zjevného? Smajlík
 
01.09.2022, 08:32
 
Za mě je takový zákaz jasná diskriminace. 👎 odkaz
 
Cromwel | Holešov 1
01.09.2022, 07:47
 
Jen tak že srandy jsem kouknul na "sestavu Vsetína v posledním zápase".a nestíhal se divit 😁😁
Vajdík by záviděl 😉
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SC Marimex Kolín
×
Dnes v 13:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
EC Red Bull Salzburg