Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-6-30" |  vypnout filtr
 
zelí | Praha|Vsetín
30.06.2021, 22:49
 
Reakce na edd_vs: Za mně je ČT personálně přebujelý molo...
Možná bych nekomentoval ty reklamy, když to tam chodí úplně jinak. Drtivá většina reklam, např. u hokeje je obchodována vlastníkem práv, nikoliv televizí. Naopak na jiných kanálech byla zákonem reklama zakázána a to díky lobby komerčních televizí. Smajlík

A co se týče toho "tendenčně zaměřeným politickým zpravodajstvím," tak tady bych mluvil asi o subjektivním pocitu. Ono se vždy více řeší ti, kteří jsou u kormidla a rozhodují. Vždy to tak bylo, vždy to tak bude. Jen se nikdy předtím nestalo, aby jeden z aktérů vlastnil mediální impérium a ovlivňoval ho. V tom jsme unikát. Smajlík
 
30.06.2021, 19:59
 
Ještě k permanentkám, aby nakonec nepouštěli na stadion jen očkované.

Než se to zase zavře...

 
30.06.2021, 17:43
 
Za mně je ČT personálně přebujelý moloch s neprůhledným hopodařením a hlavně tendenčně zaměřeným politickým zpravodajstvím. Což taky mají v posledních letech docela často mediálně na pranýři . ČT sport,který má kromě podílu z konces. poplátků ještě zisk z reklamy,tak je se svoji trvale uvadající nabídkou vyloženě k smíchu.
A třeba teď na Euru vpálit hned po hymnách reklamní blok je fakt pecka.
Jinak s poplatkama může být ještě hůř. odkaz
 
30.06.2021, 17:37
 
Zelí: každý za svoje! Já na ty jejich bláboly nejsem zvědavý, ale platit to musím :(.
Setteinz: to je nejlepší řešení!
 
ace81 | Vsetín
30.06.2021, 17:27
 
Třeba mě sport v telce nezajímá, chtěl bych ho už vidět naživo na Lapači.Permici si koupím a tipuji, že uvidím max 8 zápasů, než to zase uzavřou.
 
zelí | Praha|Vsetín
30.06.2021, 16:55
 
Reakce na erik2: Asterix: ČT platíme povinně každý 135,-...
Možná by stálo za to zmínit, že neexistují pouze sporty jako hokej a fotbal a co víc, že neexistuje pouze sport, ale taky další odvětví. Já naopak chápu, že je někdo ze soukromého sektoru přeplatí a oni nemůžou dát všechny peníze za práva na jednu soutěž, protože si nějaký Erik odněkud platí svých 135 Kč měsíčně.

Protože vedle Erika odněkud jsou tu další miliony jiných Eriků odjinud, kteří si rovněž platí peníze za koncesionářské poplatky a mají jiné zájmy.

Osobně jsem spokojený s vysíláním ČT co se týče zpravodajství, kde má nenahraditelnou úlohu. K tomu si platím O2 TV se sportovními balíčky a mám tam více sportů. To vysílání sportů je taky na jiné úrovni. Smajlík
 
30.06.2021, 16:13
 
Já poplatek České televizi neplatím, nemám televizi...

Ligový fotbal, to je to poslední, co mě zajímá, zase se na fotbalovém svazu, nebo kde se o tom rozhodovalo, někdo napakoval...

 
30.06.2021, 16:10
 
Reakce na Asterisk: Ed: no to je jeden pohled. Druhy je ...
Kdyby obětovali 90% s prominutím hov*n co vysílají tak by na práva Gambrinus ligy, či jak se ten paskvil jmenuje bylo. Nicméně ať na O2 přejde klidně aj ELH, aspon budou nucení vysílat "2" ligy a bude tím pádem větší tlak na tragické rozhodčí.
 
30.06.2021, 14:51
 
Asterix: ČT platíme povinně každý 135,- měsíčně a ještě navíc tam mají reklamy. Otázka je jak s tak obrovským jistým příjmem můžou něco nevyjednat!
 
30.06.2021, 14:23
 
Ed: no to je jeden pohled. Druhy je o tom, ze hlavni kanal CT nesmi prodavat uz roky reklamu, coz si vylobovaly komercni stanice. Ted jim zatrhli patrne i odpocet DPH, coz je zvlastni vzhledem k faktu, ze pokud neni televize komercni, tak jaka zdanena pridana hodnota?! Ale tady je asi dluzno rici ze bures s tou tlustou renault na MF musi brat kde to jde, aby tupym ovcim mohli rozdavat…. Tudiz tu mame televizi, ktera jede na koncesionarskych poplatcich stanovenych v roce 2008 (inflace od te doby pres 30%), komercne se chovat (vydelat si) muze pouze na marginalnich kanalech ct2, ct3 a ctSport…. Jak tahle televizni stanice muze neco “vyjednat” proti komercnim stanicim, to mi prosim vysvetli. Pokud to vis, je te rady na foru skoda a mel bys jit k diplomatickemu sboru!!

Jako dalsi fakt, jez tak trosku hati tvoji otazku nutno uvest, ze v tomhle je ct ponekud nevinne: kapr ligu prodava pres agenturu LFA. Ta reflektovala uplatnenou opci ze strany O2 tv a v novem kontraktu jednoduse CHYBI zminka o alespon jednom zapase kola na verejnopravni televizi. To otevira spoustu otazek: respektuju ze to nove “ocistene” vedeni ceskeho fotbalu se rozhodlo ze vedkera jeji vrcholova produkce bude napriste pouze a jenom ve forme placeneho obsahu. Toto by ale mel bezezbytku respektovat Stat, jez pres CEskou Sportovni Agenturu rozdeluje penize: uz ani fenik do fotbalu krome mladeznickeho!!! A moc by mne v tomhle ohledu zajimalo, jak se na tohle divaji jednotlivi sponzori jednotlivych klubu. Jestli se jim ta nizka “zasazenost” reklamnim sdelenim libi….

PS: ted jenom cekat, co si z tohohle vezme Cesky hokej….
 
30.06.2021, 13:57
 
Tak, námi povinně dotovaná ČT už není schopná vyjednat ani ten jeden odpadní ligový zápas. 🙈 odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín