Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-5-4" |  vypnout filtr
 
12>
04.05.2021, 22:26
 
No obzvlášť na ty tvoje eseje se asi těšili všichni. Smajlík A co sa týká týmu, už by to chtělo ten pověstný tah na branku, jak sa říká. Hlavně ať mančaft ukáže to zeleno_zlute srdíčko.
 
Gerard | Vsetín
04.05.2021, 21:43
 
SUI: já očekávám aj centra, aj beka... A snad i ještě nějaké aj aj Smajlík . Bylo by asi naivní si myslet, že podpisem Roba, Jonáka a Buchty mají Tesil s Tobolou padla a naordinovali si do srpna tři měsíce prázdnin, s tím že řeknou Bobovi a Srdcemu tady máte kompletní tým a teď se snažte zase vy.

Někdy se fakt nestačím divit, jak si někteří diskutující myslí jak je to všechno jednoduché a že na koho si vedení ukáže, tak ten tu hned s radostí podepíše, případně prodlouží a všechny ostatní nabídky automaticky smete ze stolu. Taky nechápu jak si někdo může myslet, že ve vedení jsou všichni úplní potomci, když si nechají odejít Tondu Pechance (dříve všechny ty Tepery, Ráce, Theorety, Markoviče, Kolaříky, Luky, Vaňky, ...). Kdyby bylo všechno ve spolupráci mezi klubem a Tondou (Teperem, ...) jenom růžové, tak by tady určitě zůstal. Těch faktorů, které můžou rozhodnout o ukončení spolupráce je na obou stranách ale vždy několik, tak bych některým navrhoval se v tom už zbytečně nepitvat a spíše Tondovi popřát hodně štěstí do dalších sezón, byť třeba s velkou pravděpodobností v dresu našeho soupeře.

Já chci věřit, že se snad nic úplně nepokazí a že se snad můžeme těšit na velmi zajímavou sezónu.
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
04.05.2021, 21:42
 
Reakce na scarbi: A že je Vlach z gotvaldova, to je ok?...
píše se Gottwaldov a mladý Čada má vyjímku Smajlík
 
scarbi | Vsetín
04.05.2021, 20:50
 
Reakce na Šupec: No, ten at se klidně staví na "fotbálek...
A že je Vlach z gotvaldova, to je ok?
 
ace81 | Vsetín
04.05.2021, 19:27
 
 
ace81 | Vsetín
04.05.2021, 19:27
 
Klikorka a Strejček+další zajímavá jména do Sokolova.To tam narazili na ropu, když došlo uhlí?Nebo to sponzorují elektromobily BMW co tam budou mít polygon?
 
04.05.2021, 17:10
 
Sám R a J zmiňují, že Pechy byl parádní centr.. A že jim to sedělo... Tak.. Asi tak
 
Cromwel | Holešov 1
04.05.2021, 16:46
 
Ono nezapomeň, že se bude padat, takže případný postup kohokoliv ,bude minimálně zatraceně dobrý obchodní artikl,na který můžou mít zálusk klidně dva adepti žároveň
Co se týče toho průvanu v šatně tak co jsem postřehl tak konkrétně v AZ mají doslova hurikán..
 
04.05.2021, 16:05
 
Tak Jihlava - je tam určitý průvan v šatně navíc opět odložení stadionu, takže tam to opravdu na nějaký předem chystaný atak baráže nebude, Poruba...myslím že tam taky pochopili, že to nemá u nich nějaký sportovní ani ekonomický smysl. Přerov to taky rozpouští, AZ asi taková klasika... Něco mě říká že letos když budeme na stadionu, může to být dobrá sezona a třeba s baráží proti GT.
 
Cromwel | Holešov 1
04.05.2021, 15:55
 
Vajdík- Jihlava, Poruba určitě,to se zase neboj, úplná nuda to rozhodně nebude😉
Co se týče toho Babky, nechce se mi to hledat, ale někde jsem myslím četl že takto odehrál celou sezónu a úspěšně...nic nenutím jen mám ten pocit 😉
 
04.05.2021, 15:30
 
Cromwel než přeučovat Babku, tak si troufnu říct že za stejné peníze se může vzít plnohodnotný obránce, spíše jsou třeba dva a ten jeden utočník a tím by asi bylo vymalováno. Tak třeba ten Ondráček, Repe a... ? hotovo. Jasně že bychom tu chtěli Rehuše atd... Ale i ta konkurence nemá kde brát a za co....spíš si říkám kdo letos nám bude největší konkurent??!! Protože moc těch adeptů finále, baráž není...
 
Cromwel | Holešov 1
04.05.2021, 14:32
 
Sui-též jsem k tomuto mířil...jeden elitní centr by asi šel uživit,a pokud k tomu dojde bude v útoku myslím prakticky hotovo...
Je otázkou co pak např.Babka..že by přeškolení na beka pokud by chtěl zůstat?
Jestli se nepletu tak na této pozici hrával..😉
 
sui | Zbrojovka
04.05.2021, 14:00
 
Scarbi: jestli si s nim hral fotbalek, tak ho musime podepsat Smajlík
Gerrard: takze ocekavas prichod centra? Ja bych radeji beka...
 
04.05.2021, 13:47
 
Reakce na scarbi: A co takhle Jiří Goiš jako posila? Min...
No, ten at se klidně staví na "fotbálek".

Hosté pak při zjištění, že dnes se nic ukončovat nebude, velmi znervózněli a okatě přitvrdili hru, což vyústilo například v bitku Šťastného s Nedbálkem, ale také to přineslo smolné zranění gólmana Vsetína Hromady, kterého zalehl v brankovišti Zubr Goiš a domácí brankář musel deset minut před koncem odstoupit a přenechat místo v kleci Plškovi.

„Petrovo zranění je kaňkou na jinak výborném zápase. Nechci nikomu sahat do svědomí. Ale všichni jasně vidí, že Petr Hromada dělá soupeři hodně problémů a ten zákrok vypadal až jako úmysl. Nicméně jsme rádi, že máme na dvojce Lukáše Plška, který přišel úplně ledový do branky, a přesto zvládl dochytat posledních deset minut parádně," komentoval kouč Vsetína Luboš Jenáček atak na vsetínskou jedničku.
Zdroj: odkaz

...Prase Smajlík Smajlík
 
scarbi | Vsetín
04.05.2021, 13:21
 
A co takhle Jiří Goiš jako posila? Minulý týden jsem s ním hrál fotbálek a je nyní volným hráčem.
odkaz
 
04.05.2021, 11:17
 
Co na to akademici? Smajlík
 
ace81 | Vsetín
04.05.2021, 10:17
 
To zlepšení byla ironie, hráli si s námi jak kočka s myší.UJEL NÁM VLAK PANE PETRE.(už dávno)
 
pavelmikel | Vsetín
04.05.2021, 09:44
 
Ace a dali jsme 3 goly Kanadě
 
04.05.2021, 09:05
 
Reakce na ace81: Tak bylo tam oproti Rusku zlepšení, dos...
Já to moc nesledoval, jen jsem si včera četl rozhovor s Petrem,který říkal že má na Kanadu recept...no tak podle něho bych vařit nechtěl Smajlík
No a ke VSETÍNU: Mně se zatím útočné složení našich oveček líbí, potěšil Kucharda Smajlík
 
ace81 | Vsetín
04.05.2021, 08:43
 
Tak bylo tam oproti Rusku zlepšení, dostali jsme jen 10, na tom se dá stavět.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.