Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-4" |  vypnout filtr
 
12>
palica | Vsetín
04.02.2021, 23:01
 
PBCH - to su já.
 
04.02.2021, 22:53
 
Rosto, to byla dobrá práce ten Šternberk Smajlík
 
04.02.2021, 22:12
 
Rst byl by si tak laskav a mohl mě sdělil jak se jmenuje ten pán v červené bunde dělající hlavního kotelníka? Případně pod jakou přezdívkou zde pise. Díky.
 
04.02.2021, 22:10
 
Jak to vidim ja, zivot je pohyb a vyvoj, ale na druhou stranu , taky rad vzpomenu na Velicku - cislo 4? - ta jeho bila vodacka helma, ta mne vzdy fascinovala - to je podle mne legenda, jako maly kluk, jeste nezastreseny zimak a hrac cislo 10 a jeho zlomena hokejka znacky BOCTOK - ano, taky jsem to mydlil za barakem, kdyz jsme po nocich chodili strikat led nekolikrat za noc ... , ale to neznama, ze jsem tam taky zamrznul navzdy, Jsem priznivcem pozitivnich zmen a jestli nam alespon trochu pomuze BOBO, tak je vitan.
 
Rst | Vsetín
04.02.2021, 21:10
 
neoplatíme
 
Rst | Vsetín
04.02.2021, 21:08
 
Reakce na FansBPH: Rst fandění se mě líbilo, předváděný ...
Třeba se tam najdeš.
odkaz

K tomu, že se podivuje Bole.
Tak to mám zase jinak. Jak budeme hrát v Jihlavě, tak pokud tam nedostaneme, příp. neplatíme sedmičku, nejspíš si na ten zápas na podzim nevzpomenu.
Ale jelikož mám místa na blbosti v hlavě stále dosti, tak to, že Tomajko dal fandovi flašku a Pardavý cigára, to se mi tam nekompromisně zaseklo a už to z té hlavy těžko kdy dostanu.

Luky: jj
 
04.02.2021, 20:46
 
Reakce na Rst: Třeba Lipicán, to byl jiný Mistr. ❤...
Li-pian-ský, ole, ole, ole! Smajlík
 
04.02.2021, 20:12
 
Rst fandění se mě líbilo, předváděný hokej nasima hokejkama vůbec. Teda pokud si matně vzpomínám. Smajlík jestli chceš slyšet že bych tu dobu vrátil atd tak to tě zklamu. Ani h*vno se nechci dožít toho že by jsme měli znova hrát s takovými tradičními kluby jako Šternberk nebo Uničov. Řekni mi, kdyby sis měl vybrat - radši druhá liga s Jackem na střídačce nebo chance liga s trenérem,, nesrdcařem,,?
 
04.02.2021, 19:39
 
Tak to je celkem sila, to tady cist, ty zavany nostalgie a retra, to jako, ze nejaky borec, zaridil nejaky odvoz odnekud nekam, zaplatil flasku a prisel pokecat - hele jako super, borec, ale v ten moment a v tu konkretni chvili, ale prinese nam tento, jiste vyjimecny moment v hostorii, 3 body v Jihlave?
 
04.02.2021, 19:04
 
Když je řeč o baráži...

Přijel v den prvního zápasu na Vsetín stopem od Velkých Karlovic.

Vysazen na konci nadjezdu, pozoroval jsem právě příjezd tří autobusů ke Kotovu, jehož okolí bylo záhy na to zaplaveno Ústečáky (kdoví, možná nezi nimi byli i pamětníci semifinále z první zelenožluté sezóny) stejně tak, jako o několik dní později jejich domovský stadión v Ústí n. L.
 
Reakce na erik2: Ale Stantien za nás hral tehdy v posled...
Slíbené prase od Olina muselo být podobné té pečínce v pohádce O Statečném kováři...pro jednoho málo, pro tři nic Smajlík
 
04.02.2021, 18:44
 
Ale Stantien za nás hral tehdy v poslední extraligové sezóně taky jenom za slíbené prase od Olina. Včetně baráže s Ústím.
 
04.02.2021, 18:16
 
Ogaři ať už tak či onak každý má na to svúj názor. Je evidentní že vedení preferuje lidi kteří sú s klubem nejak v minulosti spjatí. A za to buďme rádi nebo byste tady rači měli nekoho jako je Bokroš, Franta Výborný, Marek Sýkora, Zábranský, Pešán, Rúžička atd Smajlík
 
...a Tomajko nám kdysi dal zbytek flašky a Pardavý na cigára... Smajlík
 
04.02.2021, 18:01
 
Ano, základní otázka zní, zda má R. Stantien vůbec morální právo trénovat Vsetín, a Vsetín, to jsme přece my, když jednak kdysi nezdravil Vsetíňáky na výjezdech, a jednak když dal přednost Slovanu před Vsetínem?

Třeba takový Jirka Dopita, i když nebyl trenér, kdysi zařídil, že Vsetíňáci nemuseli ve Zlíně čekat na linkový autobus (pokud by je řidič vůbec vzal), ale svezli se domů s hokejisty.

Nebo je to celé jen tak trochu nafouklé?
 
Bobo imho vytáhl Kuchardu z propadliště do druhé lajny a hned to bylo znát Smajlík
 
Mimochodem ten argument, že je Bobo nějaký nervák ani nebude taková pravda, mám z dobrých zdrojů, že je pohodář...ale pokud někdo pracuje s mladými, má s nimi co do činění po delší dobu, tak chápu, že občas vylítne, to málokoho nechá po celou dobu ledového, ale i mně se Bobo jeví opačně...no na každý pád práce s dospělými, s muži, je zase o něčem jiném, a i kdyby občas si zařval nebo projevil emoce, to je ku*va jako na škodu? Cožpak si Hlinka, Říha, Augusta nikdy nezařvali a nebyli příležitostně temperamentní? To dělá z člověka ergo špatného kouče? Smajlík Jak jsem viděl tento kádr na ledě, tak přesně něco takového by potřebovali jako prase drbání, jako Pasta hattricky Smajlík
 
AXLCOM | vsetin
04.02.2021, 17:25
 
Reakce na Drozd_Drozdovic: V zájmu klubu asi není, aby n...
Presne tak drozde,minuly tyden jsme byli na jedenactem miste proste musela prijit zmena at uz vymenou hracu nebo treneru!
 
V zájmu klubu asi není, aby někdo něco ods*ával...v zájmu klubu je, aby to klapalo a ať už můžeme subjektivně shledávat příčiny toho stavu věcí kdekoliv (v ne dobře poskládaném mančaftu, slabém koučinku nebo neochotě hráčů se přetrhnout), tak je třeba s tím něco dělat všemi dostupnými prostředky. A jedním z těch nejdostupnějších prostředků v moci vedení asi byl Bobo. Je brzy soudit a třeba je to čistě náhoda nebo něčí jiná zásluha, páč sám Bobo řekl, že moc neměl možnost poznat mančaft, ale vyhrálo se docela přesvědčivě, hokej se po delší době dal "skousnout", nenudil...ono nejde tak úplně teď o Boba, ale o to, že mužstvo dostalo nový impuls...teď se úplně oprostím od toho, co jsem si myslel o příchodu Srdínka (proti němu osobně nic), beru to čistě z pohledu, že mužstvo potřebovalo jakkoliv nakopnout. Uvidíme v budoucnu, až získá Bobo větší přehled o týmu...a opravdu by neměl koučovat nikdo za zásluhy. To si myslím také.
 
Rst | Vsetín
04.02.2021, 16:56
 
Třeba Lipicán, to byl jiný Mistr. ❤️ Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín