Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-29" |  vypnout filtr
 
29.11.2021, 21:13
 
Reakce na Asterisk: Supec: :)) Řeč je o vízech během ...
Ano, co-vid mění situaci ohledně víz naprosto fatálně. Jen někoho dostat z bodu A do bodu B je dnes obrovský problém při četnosti přestupů a kontrol na letištích, i přes platná víza.

Někdo hledá cesty a někdo zas výmluvy. Žádost o azyl je až krajní možnost.

Rus a Bělorus mají společnou možná tak nenávist, ale politika ohledně víz je velice totožná. A životopisem jsem měl na mysli razítka v pasu, a přechodné pobyty, například Amerika.. Smajlík
 
alf | Vsetín
29.11.2021, 21:06
 
To my na Lapači, sme na rozhodčí ještě slušní. Holt druhá liga: odkaz
 
rst | Vsetín
29.11.2021, 21:00
 
Reakce na vajdik: RST - Tak Roman Pšurný šel po vzoru ot...
VG (very good)
 
Flasar | SFAKZZ
29.11.2021, 17:27
 
Luky... ano
 
29.11.2021, 14:42
 
Luky - Radek Pšurný nr.18 / Roman Pšurný 81...tož tak myšlenka ;-)
 
29.11.2021, 13:59
 
Reakce na vajdik: * 91 má aktuálně Vítek, 19 Zeman...Ale...
81 měl i Libor Forch, ne?
 
29.11.2021, 13:52
 
* 91 má aktuálně Vítek, 19 Zeman...Ale při zveřejnění jeho 81 jsem si hned vzpomenul na diskuzi níže ohledně Radka Pšurného.
 
29.11.2021, 13:47
 
RST - Tak Roman Pšurný šel po vzoru otce který tu nosil dres s číslem 18 - a Roman si nechal udělat dres s číslem 81....tedy nešel pro svoji 91 ale dal vzpomenout na Radkovu stopu na Lapači, jen prohodil čísla Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
29.11.2021, 13:33
 
No asterix..???!!
Na to že jsi nechtěl ani naznačovat...👍😁😁 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
Bavím se..
 
29.11.2021, 12:59
 
Supec: Smajlík

Řeč je o vízech během covidu, ne o uzemí a proto sem napsal že Bělorus spadá pod "schengen".

Coze to?! :-))) Jakoze covid meni neco na vizech? Myslim tim administrativne…. Vizum “schengen” je prave to, co umoznuje odfitrovat “nezadouci osoby” na uzemi EU. Neni to vubec nic narokovatelneho. Kratkodobe dostanes rekneme na 90%. Ale k cemu by vsetinu byl Graborenko na kratkodobe, kdyby se musel na konci unora pakovat ta hranici? A k cemu by jemu byl takovy kseft, kdyby hrozilo, ze se do konce unora dlouhodobe nestihne vyridit - to by jako nehral vubec? ….

Tahat sem politiku je kravina na kvadrat. Nebudu to delat. Faktem ale je, ze pro obcany Beloruska je ted to ziskani kratkeho viza 50/50, dlouhodobeho jeste vyrazne niz. Minimalne se cely proces tahne tydny. Prednost maji prokazatelni disidenti. To asi Graborenko nebude. Vsechny ostatni zase systrm proveruje vic nez driv, prave proto, ze za hranicema jsou stovky oponentu, co by nejaky “turista” z domiviny mohl ohrozovat. Tohle nejsou vymysly, to jsou fakta. Co je dineho na tom, ze hrac odmita tohle podstoupit a cekat, nacez odleti dal na vychod, kde muze hrat HNED? A co je divneho na jednani klubu, kdyz se rozhodne, ze vsechny opletacky kolem jim nestoji za to tohle podstupovat?…. Ja uz vlastne vim: nezapada ti to do tveho syzetu, ze vedeni VHK zaspalo a DT je hnup! Tak to potom jo!! :-))))

Co ma spolecneho rus s belorus? Ze by neco jako hodinky a holinky? Dojmy a pojmy…. Treba jako “zivotopis”. Ten pobavil. Zkratka kdo ma zivotopis, prochazi uplne jinym vizovym rizenim. To je logicke :-)

Ale vis ty co? Mas recht! Graborenko je pos.era - mel zazadat o azyl, politicky!!! A VHK by pak mohlo po skolach poradat prednasky, jak ze sparu brutalniho rezimu vyrvalo neboheho mladeho muze, ktery neudelal nic zleho, jen chtel hrat ten hokej! A pred Lapac bych nechal potom udelat Lavicku Vaclava Havla! :-)

 
 
Říha nemá víza Smajlík
 
29.11.2021, 10:05
 
Řeč je o vízech během covidu, ne o uzemí a proto sem napsal že Bělorus spadá pod "schengen".

Technik není profesionalní hokejista s životopisem Graborenka, mimojiné je tu víc cest a způsobů jak si zajistit víza, či dokonce azyl. Mimochodem Zlín měl s Michasjonokem naprosto stejné starosti a dotahl to za cca týden . Smajlík
 
29.11.2021, 10:03
 
Dotaz na vyvolené: Dlouhodobí marodi Gába a Říha, ještě v letošní sezoně budou v pořádku nebo mají dobré pojistky a odmarodí si rok na Vsetíně? Já jen, že na přelomu roku Málek odjede na MS20 a kdo bude chytat když Gába za sezonu stál asi 2x v brance.... No a Říha..?
 
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.