Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-9-20" |  vypnout filtr
 
12>
Gerard | Vsetín
20.09.2020, 23:05
 
RST: Rosťo, já ho mám taky rád a vážím si ho, co za ty roky pro vsetínský hokej udělal a vůbec bych nechtěl aby to vyznělo, že se mu tady snad nějak vysmíváme. Ten jeho projev byl jeho typický, srdečný, jackovský. Já mu ani nevyčítám, že to cítí jako hroznou nespravedlivost a hloupost, ale při hlubším pohledu na věc si bohužel asi i on sám bude muset za pár týdnů přiznat, že se mýlil.
 
Rst | Vsetín
20.09.2020, 22:49
 
Gerard:
Jen chci podotknout, že Luboše (ten "Martin" od trenéra Kladna patřil mezi zlaté hřeby tiskovky) mám se Srdcem pořád v TOP2 frajerů v srdci.
Ty tiskovky jsem moc nečítal ani nesledoval, co tam furt vymýšlet, že jo, co má furt říkat, když těch zápasů bylo po kkt a je to furt "jen" hokej - nedáš, dostaneš, nazdar.
Ale teď jsem se teda podíval. A dobré, budu sledovat dál asi. Smajlík
Jack i kdyby dal "jenom" ten vítězný se Zlínem ve finále 95, který znamenal vyrovnání na 1:1 na zápasy, tak už by to bohatě stačilo (IMHO nejdůležitější gól v historii Lapače), Jack však byl i u nejkrásnější akce v historii Lapače (s Ústím tehdy ještě nad Labem v 93-94), a hlavně pro to, jaký je to Člověk a Fanát - takže nějaké šoufky teďka od jeho zastánců na něj - to jsou muchy.

Böhse Onkelz:
Na paní Věru jsem si vzpomněl, když tu předevčírem psal dajkiri "koronac i tady, internet vypnout," jestli paní Věra nebyla kožené bundy příbuzná. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
20.09.2020, 22:33
 
Flašar: já Ti ten Tvůj pohled nechci úplně vyvracet a rozporovat, chápu, že když musíš chodit do práce mezi stovky (já bych řekl, že spíše desítky) kolegů a následně na nákup, kde podle Tebe nachrblalo tisíce lidí, že Ti přijde absurdní, aby Tě někdo omezoval v návštěvě zimáku, případně baru, diskotéky (ano u Tebe asi ne, ale u spousty mladších určitě) apod. Myslím ale, že i Ty a snad i ostatní chápou, co je pro nás a naší ekonomiku naprosto nezbytné udržet v chodu co si holt musíme a můžeme teď na nějaký čas odpustit. A to je právě ta zábava, kde to navíc ještě opravdu naplno tepe a žije. A to jsou právě ty sportovní akce, koncerty, bary, diskotéky... I když jsem třeba roky nebyl v divadle a narozdíl od fanouška sportu se rozhodně nepovažuji za fandu umění, tak nemám nic proti aby divadla a kina zůstala dál v chodu. S rouškou tam nějaké velké šíření viru nehrozí. Narozdíl od stadionů tam nikdo nekřičí, neraduje se a neobjímá. Stejně tak i v té práci, pokud se lidi, alespoň tam kde to jde, chrání rouškou a snaží se omezit zbytečné hromadné kontakty, tak se riziko nákazy výrazně snižuje. A tak samo i v těch obchodech Ti s rouškami už nikdo nějaké velké riziko nákazy nezpůsobí. Ty hlavní ohniska nákazy jsou už nějakou dobu známé a proto se teď budou muset omezit. Velmi problematické je pak omezení školní docházky (rovněž jedno z hlavních ohnisek), proto se to teď budou snažit omezit alespoň přes ty roušky, následně možná přes omezení středních škol a druhých stupňů. Zavření prvního stupně a školek by byl další velký problém a proto by následoval asi až v nejzazší chvíli.
 
Gerard | Vsetín
20.09.2020, 22:03
 
Chudák "Martin" Jack Jenáček, poučen po kritice pozápasového hodnocení z Kolína se poučil a udělal tiskovku šitou na míru, tak aby všechny jeho kritiky konečně potěšil a zase místo jediné pochvaly se tu vyrojíme my, jindy jeho spíše zastánci, kteří mu teď naložíme za jeho "odborný" rozbor covidové situace. Nic proti. Jeho názor (i Čermákův) beru. Tak jak psal asterisk, jich a jejich živobytí se současná situace a předpokládané omezení diváků dotýká napřímo, takže jsou pochopitelně dost jednosměrně zaujatí. Opírat se ale o odborné názory dentistů a fyzioterapeutů je asi podobně absurdní, jako kdyby chtěl Tobola Jacka odvolat, protože největší trenérské kapacity mu poradili, že naši hráči mají značné nedostatky v rychlosti a přesnosti střelby a to jak v leže, tak ve stoje (Ondra Rybář) a že rovněž za nejlepšími značně zaostávají v rychlosti a technice bruslení (Petr Novák). A ruku na srdce, co se týká trenérských úspěchů, tak jim Jack, tedy alespoň prozatím, nesahá ani po kotníky Smajlík .

Podobně nedobře vyznívá i ten argument, že si tím už prošel i Honza Srdínko s rodinou a kladenský tým a že se vlastně vůbec nic nedělo, že jenom pár kluků mělo horečky... No ještě aby... To by byl jiný "průser" kdyby to mělo začít kosit mladé, zdravé chlapy v nejlepší kondici... To by bylo asi opravdu nasnadě začít s kopáním pořádných děr na hromadné hroby. Tímhle ale tady rozhodně nikdo nestraší a nezvrtne-li se něco do opravdové katastrofy, tak snad ani na to nedojde. Problém je opravdu někde jinde. Já si myslím, že nikdo z nás "opatrných" se prvotně nebojí ani tak o sebe a své nejbližší, nebo o ty skutečně polymorbidní "stařečky" nad hrobem (a to nemyslím nijak ve zlém), ale především o to celkové přetížení a zahlcení zdravotního systému, ke kterému musí, pokud se nestane nějaký zázrak, v současné situaci a se současným lehkovážným postojem lidí, dojít. A pak ty dopady budou samozřejmě i na mladší ročníky... s infarkty, s onkologickou léčbou apod.

Hokej (hlavně ten vsetínský) a sport celkově miluju a vždy když bude možnost, tak ho rád podpořím. Mám-li si teď ale vybrat jestli raději ohrozit sport, nebo zdravotnictví a s ním následně i další hlubší dopady na ekonomiku, tak mám naprosto jasno. Proto mě úplně děsí ty názory veřejně známých, bohužel ale nedobře informovaných lidí (Jack, Čermák, Tobola, Ujčík..., nebo třeba i Bára Basiková, Lucina Bílá apod.), kteří vyzývají své fanoušky aby už se nenechali dál strašit a začali zase konečně žít normální život. Ono to teď bohužel opravdu úplně nejde a ještě minimálně nějaký ten měsíc nepůjde. A nejde to opravdu nikde, dokonce ani v tom Švédsku, o kterém si někteří myslí, že se tam neomezili vůbec v ničem, což ani náhodou není pravda.

Teď opravdu záleží defacto na každém z nás jak k tomu přistoupíme a jak se dokážeme omezit. Já budu rád, když se sezóna odehraje bez diváků a klidně si na každý náš zápas koupím i "fiktivní" lístek, i když mám doma, zatím jen jednou letos využitou, permici. Hlavní je, ať nemusíme zase omezit úplně celou naši ekonomiku. Musíme tím prostě proplout s co nejmenšími ztrátami a následky.

Navíc proti jaru, kdy se nesmělo vůbec nic kromě cesty do práce a nákupu a ani v telce nebylo, kromě sportovního archívu, vůbec nic k dívání, je současná situace "naprosto luxusní". Sice bez diváků, sice jenom v telce, nebo na netu, ale můžeme sledovat co chceme... Od naší Chance ligy, přes finále Stanley Cupu, až po závody F1.
 
BohseOnkel | Ohrada
20.09.2020, 21:49
 
Jen pro připomenutí jeden starý citát co by v této situaci dost pomohl. Shodou okolností právě před 21 lety, 17.9.1999, publikoval deník Metro ono legendární proroctví a výzvu k pokání od Věry Pohlové:

"Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty internety a počítače zakázala."
 
20.09.2020, 19:49
 
Ogaři, kolik máte kvasu? Já už to nemám kam dávat..
 
20.09.2020, 19:46
 
Rst: ten nechybel. Chbel nam klid. Nam teda urcite :-))))))
 
Rst | Vsetín
20.09.2020, 19:31
 
Bylo to lepší než "chyběl nám tlak do brány" :-))
 
20.09.2020, 19:20
 
Ace: ale to urcite ne.... akorat ze vcerejsi tiskovka byla takova, no jak to jenom rict - podivna. Po Kolinu se treba dozvime neco o stoupajici hladine mori. Uz se moc tesim! :-)))
 
Ace81 | Vsetín
20.09.2020, 19:16
 
Konec světa se blíží.
 
20.09.2020, 19:01
 
Už jsem se ke covidu nechtěl vyjadřovat, ale když to tady čtu a viděl včera Jackuv komentář, tak musím zareagovat. Každý má svůj názor,a podle toho se přiklání k tomu či onomu odbornikovi a jak to komu pasuje:Jack se přiklání např. ke Smuclerovi, který je podle mně demagog a který by se měl spíše věnovat zubařine. Bohužel tady selhali někteří odborníci, kteří se chtěli pouze zviditelnit. Osobně v tomto uznávám pouze 2 lidi:Prymulu a Madara. Oba byli odstavení v určitou chvíli, protože buď byli moc "ostří " v názorech anebo se nenechali vtáhnout do her před volbami (klobouk dolů). A ještě jedna vec:těm číslům "aktuálním" z každého dne opravdu nevěřte, je to jen o tom, jak ty laboratoře mají čas zadávat výsledky do asi 3 různých systémů, které absolutně ministerstvo nemělo a nemá dotažene a všechno to nechalo na nich. Lidi jsou už skutečně přetížení. Je jednoduché říct, že budeme do nekonečna navyšovat testování, ale mám obavy, že rezerv už moc není... Jak psal myslím Gerard, je potřeba, aby lidi začali hlavně u sebe
 
20.09.2020, 18:46
 
Desny? :-))))
Desny je, ze primy Balikuv nadrizeny suse sdelil na kamery ze z kapacity presne tech luzek, jez pan Balik obstarava, zbyva 15%. Doporucuji priste chytrolinsky postovat cerstvejsi rozhovory, protoze tento ma momentalne priblizne vyznam predlonskeho snehulaka.... Vis jak to je: nekdy se jeden snazi vyznivat sectele a rozumne, ale neni kazdy den posviceni. Priste ti to ale treba vyjde!
 
Asterisksi, buď ses na mě měl zcela vykašlat, nebo *cokoli* psát za střízliva, neb toto, je děsný... Ale dík za snahu.
 
20.09.2020, 17:55
 
Dik: ten rozhovor jsem videl a to i bez tveho puvodniho a nasledne i specialniho doporuceni. Panu Balikovi dekuji za to, ze hrobnikovi z lopaty sebral meho kamarada a spolecnika v podnikani. Ano, byl to ten pan Kurka z brezna letosniho roku, co byl v primem vstupu na tvNova a Koranteng tuhle zkusenost nasledne uvedl jako nejdesivejsi profesni zazitek. Ano, pan Balik je ryzim profesionalem a spickovym odbornikem na te uplne posledni staci covidu, po ktere - pokud to nezvladnes, te odveze nejaky prazsky Zarsky v drevenem futralu.
Jenze.... jenze ten clovek se diva na uzoulinkou vysec a presne v te se pohybuje. A ta vysec je tak uzoucka, jak velkou skupinu ten krizovy system na tu posledni staci posila. Jinymi slovy: kritizuje testovani za stamiliony. Za testovanim jsou karanteny a izolace, co do urcite doby drzely reprodukcni cislo dole. To ale ted leti zprudka nahoru a Bures lze kdyz rika, ze v tom pemzu testovanych je “pouze” 10% pozitivu. Jejich pres dvacet procent, protoze se do toho vypoctu nesmi zapocitavat vystupni a kontrolni testy nemocnych, nakazenych, vylecenych a izolovanych v nebo po karantene!! Uz od toho 17.9. kdy tento pan mluvil, jsou dneska vstupni hodnoty uplne odlisne. A tvrzeni ze italie nehrozi ma vahu suche borove sisky: pokud nevznikne nejake ohnisko ala. Lombardie, pak mluvi pravdu. Akorat netusim, jak on tohle ze sve pozice dokaze ovlivnit Jestli se to stane nebo ne a kde teda bere tu jistotu ze k tomu nedojde....
Shrnu-li to, tak tento pan na rozdil od Smuclera, Kolare ci Pirka ma k tematu co rict, pouze se velmi obavam ze si naklada poned vetsi sousto, nez by bylo zdravo. Jediny trochu rozumny clovek co tu u te sra.ky byl, byl dle mejo nazoru pan Madar. Ten ale vyletel pred mesicem, kdyz bil na poplach a snazil se uz tehdy okamzite zavest to, co zavadi Bures s Hamackem od patku a zitra to bude mit pokracovani. Koupili jsme si vsichni za pul bilionu korun cas, ktery jsme nevyuzili, ale jednoduse prodr.bali!
 
Flasar | SFAKZZ
20.09.2020, 14:16
 
Reakce na Vajdik: Černou kaňkou nad hrasnym zápasem bylo...
Dostal pukem do ruky,tipuji prst.
 
20.09.2020, 14:10
 
Černou kaňkou nad hrasnym zápasem bylo odstoupení Jana Kloze, nevíte co se stalo? Jinak je super že poloviční návštěvnost neubrala na atmosféře !
 
Reakce na Asterisk: Uz jsem psal, syty hladovemu neveri....
Už jsem to tu dával, ale speciálně pro tebe opakuju:
17. 9. 2020 6:00 - odkaz
 
Rst | Vsetín
20.09.2020, 13:04
 
počůrá

Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.09.2020, 13:04
 
"s paní co se počítá a proto sedí v budce, každý pátek večer mluví v TABU
ROMAN ŠMUCLER!
LIDI, ztřeste se,
Železný muž jde sem se svým psem!"
 
20.09.2020, 12:58
 
Jan Tleskač
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.