Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-30" |  vypnout filtr
 
30.08.2020, 19:09
 
Prej černé čáry..
A do středového kruhu bych dal opici.
 
30.08.2020, 19:07
 
... odkaz
problém jsou jen zluté
 
Rst | Vsetín
30.08.2020, 15:30
 
asterisk to tu loni 15.5.19 bravurně popsal, s dovolením zkopíruju:
Gate: co vim tak dve sezony si vs nechaval delat kalhoty u TACKLA v zelene barve. Problem je, ze ne kazdemu vyhovovaly. Nasledne v obdobi kdy jsme meli i zlute, to nebyly gate ale navleky. Jedna se o neprodysne trencle, co se natahuji pres normalni cernou konfekci, ktera ale uz stejne jako ramena ci dalsi chranice mohla byt od jakekoliv firmy a hraci si typ voli u hospodare pred sezonou. Problem s navleky je, ze je to vrstva navic a pri oblekani to otravuje. Cerna konfekce bez navleku napric dostupnym sortimentem na trhu je myslim idealni reseni. Zelene gate nedela nikdo. Cerne, cervene a modre vsichni..
Ad ZŽ v obdobi “vsetin zase hokejovy”. Jedna kapsa prazdna a druha vysypana: pragmaticke reseni Lexy a Standy - plny sklad zlutych veci (hlavne helmy). Pravda, byly tam i modre, ale po odmitani modro-modre ery je nastesti nenapadlo to nejak rozvijet....
Ad. odstiny: “nebude to take lahke draha..” .... kdo ma trosku grafickeho streva a pokusil se s tou kombinaci trosku pracovat, zahy zjisti, ze to v podstate nefunguje. Barvy Sezooz byly vzajemne strasne malo kontrastni a bez doplnku v jinych barvach splyvaly. A rak se logicky grafici postupne snazili ty barvy na spektru roztahnout - zlutou “zteplat” pridanim magenty smerem k syte zlute a zelenou co nejvic ztmavovat. Ani tak ale zdaleka nefunguji ty barvy ani vzdalene jako treba na pohled podobna kombinace modre a zlute. Letos se napriklad pokusil grafik rozbit ty plochy “maskacem”, zpocatku to na mne pusobilo hodne rozpacitym dojmem, ale musim uznat ze z dalky to dost pomohlo.


 
Rst | Vsetín
30.08.2020, 13:40
 
Jen mi přijde, že všechny varianty jiných dresu, než zž, tedy retro nebo výroční, mi přijdou pěknější. A černé gatě k těmto retro či výročním dresům přijdou vždy vhod.
 
Rst | Vsetín
30.08.2020, 13:32
 
Zklamat jsi mě nezklamal, snad spíš rozšířil obzory, loni se to tu řešilo a tehdy jsi s tím neprispěchal.
Buď jak buď, od 93-94 je mi dá se říct jedno, v čem hokejky nastupují. Ani ty modro modré spořitelňa mi nevadily.
 
VSH | Jedině VSETÍN
30.08.2020, 12:06
 
Reakce na Rst: Edo, novou éru jsme začínali.... Tehdy v...
Musím tě zklamat, ale zelená kalhoty se dělají, např.:
TACKLA
odkaz
BAUER, CCM, REEBOK a další dělají pomalu ve všech barvách, včetně zelených. Je to jen chtít nebo se snažit oslovit výrobce.
 
30.08.2020, 11:42
 
RST - mě se v té éře titulů líbily dresy v sezoně, kdy je udělal Adidas. No a letos tak trošku čekám co z toho vzniklo...tak snad nebudu nemile překvapen.
 
Rst | Vsetín
30.08.2020, 11:18
 
Edo, novou éru jsme začínali....
Tehdy vybírali dresy fanoušci a nejspíš i kvůli tomu jsme hodně připomínali dostihové jezdce. Žokej Klabačka a spol. by ve svém outfitu skutečně dobře zapadli v Chuchli či ve Slušovicích na dostihové dráze. Ale bylo to jedno, neboť celá ta sezóna byla famózní, až na ten závěr teda, a v čem hokejky jsou navlečené, bylo úplně jedno.
Černé gatě již byly vzpomínány, že se dělají jen ve třech základních barvách (černá, červená, modrá), pokud chceš zelené, žluté či jiné, musi být na nich návlek. Který hokejistům spíše vadí, než že by pomáhal. Proto černé. Nevadí mi to, zelené a jednu sezonu žluté gatě (poslední titul) mám spojené s tím vyhrávacím Vsetínem, kdy fandit mu byla ta nejjednodušší věc na světě.
 
Tak míchejme Smajlík
odkaz
 
Rst | Vsetín
30.08.2020, 09:32
 
93-94 možná největší děs dresy v historii. Ale vyhrávalo se, tak lidi nadšeni, i kdyby měli Vlach a spol. pytel místo dresu. 94-95 se mi moc líbily, červená to krásné ozvláštnila. Sice název jak z komedie, ale dresy pěkné. 95-01 dresy odporné, ale vyhrávalo se, tak co. 01-02 s beránkem a andělem, odkaz na město (Vsetín!!!) a díky červenému prvků TOP dresy v historii 93+, skoro tak pěkné jako v 91-92 krásná "edmontonská" sada, jen místo oranžové červená.
 
30.08.2020, 09:25
 
Vztažmo k barvám VHK, tak černé gatě jsou kontrastní děs.
A nechápu snahy montovat ke žluté baletkově-zženštilou bílou. To je mírně řečeno estetický přešlap. Její vznešenost vynikne jen pokud plošně dominuje (Real).
Novou éru jsme začínali v jedinečně čisté z-ž kombinaci a tak to mělo zůstat.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.