Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-22" |  vypnout filtr
 
12>
Plha | SVVT
22.08.2020, 23:47
 
Petr je fajn kluk a za Vsetín makal, jak jen mohl, ale ... Ale možná je načase jeho věčným zastáncům sdělit, že rozhodně nebyl nucen odejit, jak je tu neustále dokola omíláno. Jemu, stejně tak jako Vaňousovi před postupovou sezónou rok předtím, byla dána šance vybojovat si místo v sestavě, ovšem bez garance základu .
Jen oni dva vědí, proč se rozhodli, jak se rozhodli, takže jim patří uznání za to, co tu předvedli a jedeme dál. Tečka.
 
22.08.2020, 23:10
 
Reakce na JRfromBK: Muhehee: :)) *2* Dawe010: " Jeho...
A mimochodem, samozřejmě že v době maskotů, diváků, organizací a projektů chápu že ti příjde směšné, když někdo má za legendu odchovance. I když, ta podle tebe "rybníková" liga, byla podle mně tisíckrát lepší než čumět na koupené profesionály kdesi v aréně.
 
22.08.2020, 22:45
 
Reakce na JRfromBK: Muhehee: :)) *2* Dawe010: " Jeho...
Nepsal jsem nic o tom, že by byl "čaroděj", ale že nás dovedl dvakrát do finále a z toho jednou ho musel Goiš zranit aby mohli slavně postoupit. Je to odchovanec a byl nám vždycky věrný. V extralize v těch pár zápasech chytal solidně a loni byl zvolený nejlepším gólmanem II. ligy východ. A pak jsem napsal že je pro mně osobně je jeden z nejlepších Vsetínských brankařů v historii a legenda. Stačí to na to dát mu šanci třeba na střídavé starty? Třeba ne. Ale nevím čím si zasloužil od místních ten výsměch a hejty.
 
22.08.2020, 22:22
 
Reakce na Muhehee: Jen nechapu, ze kdyz je Hrouda takova...
Muhehee: Smajlík Smajlík

Dawe010: " Jeho bojovnost (na ten věk) je úžasná..."
A kdy má hráč, ve které fázi kariéry, začít bojovat? Po třicítce? :-) Bože, tady to je fakt někdy paráda...

K tomu Hromadovi ještě... 9 odchytaných zápasů v Extralize není směrodatné číslo. Nikdy nechytal první ligu. OK, byl, dle mnohých, čaroděj ve druhé, ale lidé asi zapomínají, jak ukrutný rozdíl mezi 2. a 1. ligou je. Přijde mi šílené volit zde "nejlepší brankáře" historie na základě výkonů v rybníkové lize... Za vás i za Havířov hrál Honza Kolařík. Nic proti němu, ale... Ve 2. lize král. A v té první? A dalo by se pokračovat... Ve finále mi je jedno, jestli je Hromada takový nebo makový, jestli je (byl) lepší než Šurý, Pešat, Hovi, Plšek, Gáj či Čechmánek, ale názory na něj zde mi prostě delší dobu přijdou komické. Na to, jak jsem si myslel, že vsetínské publikum je vyspělé...
 
VSH | Jedině VSETÍN
22.08.2020, 21:38
 
Reakce na erik2: Tady jde přece o to, vzhledem k tomu že...
jeden z nejlepších odchovanců Smajlík Smajlík Smajlík nikoliv žoldák co nepropotí za Vsetín ani tričko, ale výplatu chce jak 5-násobný mistr světa.

Proto raději vidím borce co jsou naši od žáčků nebo kteří zde nadobro zapustili kořen.
Poslední roky je Vsetín průtokový ohřívač.
 
22.08.2020, 21:30
 
Ale abychom nezůstali jen u odchovance Hroudy a přesunuli se i k nadějným odchovancum... Zatím dělá výborný dojem Půček... Jeho bojovnost (na ten věk) je úžasná... Za 3 zápasy se stihl 2x pobít... Je rychlý, technicky dobře vybavený, dýchá za VHK... A Adam rok od roku lepší... Vojta (to už je takový naturizovaný Valach) letos zatím taky dělá skvělý dojem... ono to půjde Smajlík
 
22.08.2020, 21:13
 
Reakce na Rst: Emperor8: Pěkně napsáno, takhle to mám tř...
Tady jde přece o to, vzhledem k tomu že jde o korona sezónu, že se mohl domluvit na hostování. Ale po tom, co všechno tu spolehlivě odchytal, dotáhl nás dvakrát do finále a nakonec ho tu někteří lidi ještě hejtují, tak bych se mu ani nedivil kdyby vůbec chtěl. Pro mně je to prostě jeden z nejlepších Vsetínských brankářů v historie.
 
22.08.2020, 21:04
 
Reakce na Muhehee: Jen nechapu, ze kdyz je Hrouda takova...
V extralize měl úspěšnost 91.30% a asi bych mu nevyčítal že byl, s vyjímkou krátkého hostování v extralize, věrný Vsetínu.
 
22.08.2020, 20:59
 
Reakce na ace81: Je to vs odchovanec a kdyby ho Goiš nez...
Přesně tak, kdyby Goiš tehdy Hromadu nezranil, tak si myslím, že jsme postoupili i tehdy. Dvakrát jsme s ním byli ve finále (s Přerovem a Frýdkem) a vždy nás podržel. Nedařilo se mu podle mně jen v jedné jediné sezóně, kdy jsme začali s tím, že budeme mít dva rovnocené brankáře, kteří se budou pravidelně střídat!
 
Muhehee | Apple
22.08.2020, 20:36
 
Jen nechapu, ze kdyz je Hrouda takova hvezda, (nic proti nemu) ze si ho nikdo nikdy nevsimnul a nevytahl ho...... tedy krome nasich trenerskych es z rad zdejsich diskutujicich Smajlík
 
Flasar | SFAKZZ
22.08.2020, 18:21
 
Rst ...Horčička tady předvedl bídu.Doteď nevím jestli za jeho zpomalenými zákroky (někdy se na něj vys.ral úplně) byl věk,zranění a nebo už celková nechuť z chytání.


 
KLC | Vsetín
22.08.2020, 16:41
 
Reakce na Rst: ... zase jelikož každý den může být konec...
Rosťo už by si měl žít současností, a né pořád vytahovat věci staré 20 a více let, už si s tím trapný. Zkus vytáhnout něco z postupu do Chance ligy. Smajlík
 
Rst | Vsetín
22.08.2020, 16:02
 
..hrálo každé kolo nadoraz
 
Rst | Vsetín
22.08.2020, 16:01
 
... zase jelikož každý den může být konec soutěže, tak bude třeba každý hokej svátek.
Osobně by mi nevadila ani absence play off, do 85. roku se tak normálně soutěže hrály, vítěz byl mistr a nazdar, tak aspoň by se málo každé kolo a ne jak když se od října čekávalo na play off....
 
Rst | Vsetín
22.08.2020, 15:57
 
Emperor8:
Já právě tu cestu, kterou se Vsetín vydal (vrácení do starých kolejí = viditelné zmenšení mančaftu) přikládám těm koronaviročasům, kdy jeden neví, co bude za týden, a tak se nějak nepřehánělo s posilami či příp. udržením posil a vsadilo se na ty malé velké bojovníky(?), kdy právě je velká škoda, že jsou ty koronaviročasy, neboť i hned první rozhovor s Vůdcem byl dobrý, že se bude sázet na bojovnost a člověk by tak již v ZČ jen nudné nečekal na play off; bude to však stačit?
 
22.08.2020, 15:51
 
Rst: ja bych tu obranu uplne nezatracoval. Treba naskoci i Srdinko a pritvrdi trosku muziku Smajlík
 
Rst | Vsetín
22.08.2020, 15:48
 
... beci
 
Rst | Vsetín
22.08.2020, 15:48
 
Jo:
Strmeň good, jestli mu na odtlačování dotěrů budou stačit Kudelka se Smetanou (to jsou věci!), se uvidí.
 
Rst | Vsetín
22.08.2020, 15:46
 
DIKZATUVZPOMINKU:
Abych řekl pravdu, od sezony nečekám nic. Resp. bramboračku. Jak v jejím průběhu, kdy kdoví kolik se toho odehraje, tak od našich, i když dřou jak koně na trénincích, tak mi přijde, že jen odchozí Jeřábek ( Smajlík ) vydá za 2 naše obrany, kdy vydali jsme se opět trpasličí cestou, neboť v roce 2020 mi snad 5 nebo 6 beků o hlavu větších jak kýbl přijde až moc.
A třeba jak loni se zde pretřásalo nadšení jedněch ze spousty permic a krocení těchto druhými, neboť permice atmosféru nedělají, tak letos škoda mluvit. Počet permic krásný, situace však, co se podpory týče, šílená kvůli koronaviročasech.
 
Jetel nebrat, tráva je lepší Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.