Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-5" |  vypnout filtr
 
Gerard | Vsetín
05.01.2020, 22:15
 
Vajdiku: sorry Vajdiku, ale poslední příspěvky tady píšeš hrozné "šroty". A teď po vítězném, odbojovaném zápase, s mimochodem velmi dobrým Přerovem, v tom pokračuješ. Není Ti blbé tady urážet a zesměšňovat domácí kluky, kteří jsou sice na hraně sestavy, ale stejně nám tady momentálně, při té marodce v obraně, tahají trn z paty??? Taky sice nejednou na Lapači trnu z chyb Holomka, Hrycka, Jeřábka, Drtiny a spol., ale dělat z nich úplné blbce a neumětele je myslím si až trapné. Obzvlášť po včerejší ubráněné nule s Přerovem.
A abys tomu nasadil korunu, tak tady ještě oslavuješ super posilu pro Přerov, Lukáše Formana, který sice v Třebíči vedl KB obránců, ale současně byl s -19 body suverénně nejhorší hráč týmu. Mimochodem zrovna Ondra Holomek, který dle Tebe snad nemá ani na Valmez je v této statistice spolu s Kubou Teperem náš druhý nejlepší bek s +11.
Taky bych tu rád viděl jenom samé hotové a bezchybné hráče, ale buďme trochu nohama na zemi a buďme rádi za to co tady máme. Finanční možnosti klubu jistě taky nejsou neomezené.
 
JeníCzech | České Budějovice
05.01.2020, 21:42
 
Reakce na pavelmikel
Včera Přerov jeden z nejlepších výkonu, jaký jsem od nich viděl, srovnatelný s motorem.
Střílet střílet střílet? Včera Přerov střílel z každé pozice i nepozice výsledek 0 je to otázka....!?
 
JeniCzech | České Budějovice
05.01.2020, 21:40
 
Cooóóó? Srovnatelný s kým? No promiň. 😉
A teď vážně. Super výkon, 0 gólů?
 
05.01.2020, 20:24
 
Jo a sobota, výborný vykon pruhovanych, bez chyb!
 
05.01.2020, 20:10
 
Pete221-zitra se oblece asi Tesil..to co zahraje Jerabek nebo Hrycek s Holomkem, tak si snad uhraje taky :-D Myky-asi si byl...tutovek vice, jedno brevno z kruhu a kolikrat se Blaha jen dival a tlacil strelu ocima. My meli snad jen jednu 100% tutovku v přesilovce 5:3, kdy Briza trefil beton misto prázdné branky.
 
Česká Třebová vs Čínská repre Smajlík Smajlík Smajlík
odkaz
 
05.01.2020, 17:53
 
Inu buď jsem byl na jiném hokeji, nebo jsem těch mnoho golových šancí Přerova jaksi přehlédl..
 
 
05.01.2020, 17:10
 
Novinka pouze to že v nemocných i Holomek Smajlík Smajlík
 
Chary85 | Vsetín
05.01.2020, 16:56
 
Nějaká novinka, že yl kapitánem Drtina a ne Jonak nebo jen chyba v posledním článku o Litoměřicích
 
pavelmikel | Vsetín
05.01.2020, 15:10
 
Včera Přerov jeden z nejlepších výkonu, jaký jsem od nich viděl, srovnatelný s motorem.
Střílet střílet střílet? Včera Přerov střílel z každé pozice i nepozice výsledek 0 je to otázka....!?
 
ace81 | Vsetín
05.01.2020, 14:22
 
Reakce na Vajdik: Vcera zápas s parametry Play Off. Az b...
Kdo z obránců střílí opravdu tvrdě od modré?. Drtina?, prostě nemáme obránce na přesilovky.Chybí ti tři a hlavně na střelbu Dudáš.Ten to tam dokázal poslat i 3x-4x za přesilovku a kdyby tam i někdo občas clonil tak z toho může být gol. Jen nechápu proč nemáme speciální formaci na přesilovky s Pechancem v čele. Ty jeho geniální přihrávky nevyužívat v přesilovkách to je luxus,podle toho ty přesilovky teď bez něho vypadají(prostě bez nápadu), naštěstí včera to Blažena zavřela na nulu, ale to nebude každý zápas.(i když bych mu to přál)
 
05.01.2020, 13:15
 
Vcera zápas s parametry Play Off. Az budou uzdravení Kudelka, Hunkes, tak obrana bude cajk (aktualne Holomek, Jerabek, Hrycek je mimo ambice klubu). Útok by rozhodně posílení o jednu ikonu, nikoli doplneni, snesl!!! Jen zda je nekdo na trhu volny...??? Přerov tu hral velice podobne, jako tomu bude od 1/4finale kazde utkání. Musi se sejit i vykon golmana a on ten Lapac ty kluky do toho finale dostane! P.S. kdyz to nejde v přesilovce, neni nic jednoduššího nez jen od modre strilet strilet strilet a nic nevymyslet.
 
J77
05.01.2020, 11:54
 
Při cestě na včerejší zápas jsem u kolejí před Lapačem našla černé dámské/dívčí rukavice s kožešinou. Majitelce bych je přinesla na některé z dalších utkání.
 
05.01.2020, 08:17
 
Zápas jednoho hráče👍👍a milionu šťastných chvilek🤪.
K hernímu projevu👎včetně přesilovek❗, raději využívám právo nevypovídat.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.