Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-2" |  vypnout filtr
 
12>
zelí | Praha|Vsetín
02.10.2019, 23:47
 
romanfrajer: Tomuhle se říká profesionální přístup od našeho klubu, což kvituji. Nikdo nevíme, z jakého důvodu se na té dálnici zasekli, ale ani my bychom si nepřáli, aby se to někdy stalo našim a druhý tým nás poslal někam. Smajlík

Takže ještě jednou, jsem rád, že se Vsetín chová příkladně a profesionálně.
 
02.10.2019, 23:24
 
Vám hrabe s tou Slavii? Ho*no víte, kde se zasekli, ale už máte jasno. Co by získali tím, že si to tak sami zkomplikují? Zase všude nehledejte naschvály...
 
02.10.2019, 22:44
 
Tak zitra muzeme byt uz 3. ci az 9. 😋
 
romanfrajer | VHK Vsetín
02.10.2019, 21:50
 
Tak se nestačím divit, že jsme seshitům hodně servilní... Nejen, že nestihli zápas, ale ještě jim zařídíme zítřejší dopolední trénink na Lapači! Jen připomínám, že poslední výhra doma za 3 body je pokud dobře počítám 5.12.2004 (extraliga). Tak zítra sérii ukončit! PS: Karle díky!
 
02.10.2019, 21:47
 
To je opravdu ale opravdu k smíchu... Slavia by si tohle v extralize nedovolila 🤣ale v 1lize se vymluvime na kolonu.... Jste banda blbcu.. Jste jeli na Vsetin tvl kolona tak se vratime zpatky hlavne aby ste zitra vyjeli na cas nebo tam jeste stojite? Nebo ste se sekli u telky a honite nad Lajnou 2 🤣🤣
 
02.10.2019, 18:03
 
Peníze na ligu farem, o které už teď Pešán mluví více méně jako o hotové věci (i když samozřejmě musí napřed napsat "projekt"), rozuměj, pro mafii ze svazu budou.

Šéfem národní sportovní agentury, která má rozdělovat peníze pro sport je M. Hnilička, něco dostane Černošek a něco dostane určitě i Král a spol., ti už budou vědět co s nimi.

Jasně, každý hájí svoje zájmy, ale kdo hájí zájmy českého hokeje?

Český hokej, s.r.o. to není
 
palica | Vsetín
02.10.2019, 17:42
 
Dnes se tu prostě zastavil život... Mein Gott. Smajlík

Není čas na hraní, pojďme truchlit...
 
02.10.2019, 16:51
 
to jsou od rána zaseknutí v té 3kilometrové koloně? Smajlík
 
02.10.2019, 16:37
 
Škoda, kvůli Slavii jsem přišel o zápas, zítra nemůžu.
 
Brouček_71 | Vidče
02.10.2019, 16:31
 
Celá ČR ví,že po D1 je cestovat problém. Proč ne vyrazili s dostatečným předstihem! To mě hlava nebere. Nedej bože, to být naopak! Jasná KONTUMACE!
 
02.10.2019, 16:18
 
.... proč nejeli vlakem? .... nebo si nevyjeli včera?
 
Rst | Vsetín
02.10.2019, 14:46
 
Asterisk:
Však jasně že jo, že ten Pešán je největší ZLO. A že mu svěřili to, kudy se to bude ubírat, je hanebné. Zrovna takové ludře. Smajlík Smajlík
V 06 jsem si zanadával a v 07 ještě víc. Smajlík
Jenže co, teď se tomu směju, ale právě ta skvadra nás chce zničit a povede to Pešán... (?)
Říkám: zahlušit.
 
02.10.2019, 14:19
 
Reakce na Rst: Dzindo, s tím Pešánem trefa. Osel se nauč...
A teď si trošku šáhni do svědomí: píšeš že se ti to hnusilo když se v 06 zavírala liga. Ale nějak otevřeně jsi proti tomu bojoval? Tohle není nic proti tobě! Já jenom píšu a za tím si stojím, že ryby plavou tak daleko a tak rychle, jak je veliký rybník..... Tehdy byl Vsetín taková ryba, že hnila za živa. Ale tady někdo řekl, že se pár let nebude konat výlov a že se může i ten Vsetín od parazitů a plísní přeléčit. Zespoda na odtoku pod stavidlem na nás doráželo UpL, protože jsme byli tím nejslabším kapříkem. Ale my se jim smáli, že utřou nos! Nepopírám, že třeba tys měl se svým rozhledem pocit, že by nám pád a očista pomohly! Ale kolik takových je?
Nemá smysl se strefovat do těch kaprů co tam plavou. Průšvih je, že to jak ten rybník vypadá, si stanovují sami. Skrytě a někdy i úplně otevřeně. Nám může být úplně ukradený Šlégr a Zábranský (a ty víš že kotleta mi leží v žaludku ukrutně). Vadí mi ale právě předobraz přežraného mastného kapříka jakým je Béďa a teď mi nejvíc vadí Pešán. Nechápu jak někdo mohl dopustit takovouhle kumulaci funkcí a střet zájmů, kdy chlapa nechají pracovat v klubu (řídit ho) a skrze funkci metodika a šéftrenéra stanovovat koncept, jak má hokej u nás vypadat!
A důsledkem tohoto přístupu je právě to, jak jsou dělány určité kroky, které jsou pak za koncepci vykládány. A přitom je to tak báječně jednoduché: kdo se kolem mládeže jenom chvilku pohyboval ví, že se na tohle nedají napasovat principy z dospělých. Že tohle není o postupech a sestupech, že tady by si nikdo hráče kupovat neměl, měl by si je vychovat. A někdy je s kým hrát a jindy není. A někdy se v úhoru a beznaději vyloupne jeden ročník, který je nabušený..... Lidem úplně nedochází, že to že jeden rok hraje juniorka o titul, neznamená že tak bude hrát i příští sezónu. Nezmění se nic menšího, než že půjde o úplně jiný tým, protože ti co to mlátili letos už jednoduše odrostli... A pak takový laik klidně může slyšet na to, jak jsou ty akademie a uzavření strašně fajn. Přitom by stačilo, aby ti velicí (kluby) ubrali z ega a přistoupili na spravedlivý systém, který by navíc mohl být "plovoucí" - tj. daly by se ubírat a nebo přidávat účastníci podle síly ročníků. Daly by se zkrátka vyladit ne moc složité matematické vzorce, kde by se odrážela spousta faktorů - dlouhodobá úspěšnost mládeže, počet odchovaných hráčů pro profi hokej za určité období, výsledky napříč kategoriemi, počty hráčů v mládežnických repre.... Máš jeden hluchý ročník, co teď v juniorce dostává šišku? No, pokud to není obraz celé tvé mládeže, neměj strach, nespadnete! Už proto, že zespoda máte super dorost, co tohle bude hrát další sezónu... Jste na tom zle od starších žáků po junky? Sorry, nedá se nic dělat. Vychovejte si dorost a vrátíme vás zase zpátky! Zkrátka systém s přesným ratingem pro každý klub, co by jej motivoval k lepší práci! A že by taky mohly vypadnout na nějaký čas Jihlava, Sparta či Vítkovice? No a co? Jestli mají dva tři ročníky na prd, nedá se nic dělat. A ty dva tři dobré hráče , co se tam trápí by si mohli poslat do Komety, Liberce a Třince. Furt to budou jejich hráči do Áčka když na to dojde! A jak už jsem psal: když bude celý jeden ročník slabší co do počtu schopných hokejistů, nebyl by problém dva čtyři podle ratingu (který se neustále mění) poslat níž. Myslím že by nikdo neřekl ani popel!
Ale to by vážně někdo musel ten hokej někdo ŘÍDIT a ne se jenom přiživovat a hrát si to mezi kámošema na telefonu, aby dobře bylo!
 
02.10.2019, 14:18
 
Asterisk: Souhlas. Oddělení mládeže od dospělých podobně jako za mořem by mohlo být řešením. Systémovým řešením. Mládež by si hrála svoje a mezi 18 a 20 rokem by si kluby z ELH "draftovali" o koho stojí. Taková změna by samozřejmě nebyla jednoduchá, ale některé problémy by odstranila. Např. by mladíci nekončili s hokejem kvůli nereálnému odstupnému, financování že strany samosprávy "jako na mládež" by nemohlo skončit v áčku...

Nemá to u nás tradici, ale za zvážení to myslím stojí.
 
02.10.2019, 14:09
 
Dneska by to chtělo uvitat judeslavii.. Starym známým pokrikem Vsetin zdraví venkov!
A klidně bych vyvolal Vampeho Smajlík at je jaky je preje nam to nejlepsi a je rad ze tu hraval a hokejove vyrostl!
 
Rst | Vsetín
02.10.2019, 12:48
 
* s tou sviní Pešánem rozhovor
 
Rst | Vsetín
02.10.2019, 12:47
 
Dzindo,
s tím Pešánem trefa. Osel se naučí s meotarem a hned je cool a fresh. A novináři, odkojení místo hokejkou a tenisákem plejstejšnem, jsou najednou z hňupových prezentací paf.
Bych ho tabletem umlátil, dělat s tou svojí rozhovor. Krásně jsi napsal, že to, že Král je zrůda, už všichni ví, nebo aspoň tuší, kdežto u tomu "fressh" "progres" drbanovi jdou na ruku.

Asterisk:
Jo, oni si chrání svoje, ale Zábranského, Šlégra, Ščerban a Břízu (ten tak chrání Spartu, až ji zničil, je z ní cirkus) mi nepřechválíš, pro mě jsou to arcilptři non plus ultra. Já si svůj názor obhájím, neboť když se elh v 06 uzavírala, velmi se mi to hnusilo, bylo to k zblití a byl jsem 100% proti.
A jestli oni si "jenom chrání to svoje" a Donovan 2019 se tomu může utleskat, já stojím za VSETÍNEM!

#Kraldobasy
#Pesankurvihokej
 
02.10.2019, 12:04
 
....
Tohle jsou reálné problémy. Fakt tu jsou. A lidi co to mají řešit se to řešit snaží. Je logické snížit počet účastníků soutěží mládeže, když hraje každý bez ohledu na kvalitu! Je v podstatě logické zkusit nejvyšší soutěž zavřít, když je málo použitelných hráčů na trhu. A je logické se snažit nechat hrát mladé kluky po juniorce, protože na střídačce či na tribuně se ten hokej nenaučí.
Potíž je ale v tom, že to dotyční řeší vždycky s ohledem na to, co jsem psal v úvodu. Nejsou nestranní. A chybí odvaha k velkým krokům. Deset roků tu a i jinde vypisuju o odluce mládeže od dospělých. Na tohle ale nikdy a nikdo tady nebude mít odvahu. Radši budeme dál udržovat ten naprosto nevyhovující stávající model. Přitom kdyby na prahu řekněme 16 nebo 17 let si každý jeden klub profesionálního hokeje musel každého jednoho hráče zaplatit, vyřešilo by to vlastně všechno..
Když přišla ta neskutečná věc s uzavřením juniorky, pištěl jsem tu asi už půl hodiny po zveřejnění článku na hokeji cézet. Půlka zdejšího osazenstva nechápala co to tady vypisuju. Těší mně, že do toho nahlédli trošku víc a už asi chápou jak to je. Jakékoliv koncepce se tady ale nikdy nedočkáme, protože prostředí je nastaveno jasně. A nikdy nikdo nepůjde proti silným klubům (sám proti sobě). Tihle si to radši ošetří takhle, nebojí se arbitráží, soudů, ..... Ale může se na ně někdo zlobit? Já myslím že ne. Navíc, my jsme přece řekněme malý kousíček od té hranice, kdy jsme ten kopanec nemuseli dostat, ale naopak ho někomu pěkně natáhnout. A asi by se tu psalo jinak......

A dodám: pozor na to! Žádná bublina co v ní prý pan šéftrenér žije neexistuje! Ten pán ví velice dobře co a jak dělá! Buďte všichni na pozoru!
 
02.10.2019, 11:49
 
Asterisk Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
02.10.2019, 11:48
 
Je to pořád dokola. Nechápu, proč je hrozba sestupu pro někoho až takovou katastrofou. Nebo chápat to možná chápu, jde tady zase na prvním místě o peníze od sponzorů a o lukrativní fleky na manažerských postech v e-ligových klubech. Ať se potom ale tito manažeři nepasujou do role spasitelů našeho hokeje, když si na tyto spasitele jenom hrají a přitom si ochraňují jenom vlastní zájmy.
14 + 16 profi klubů je pro nás momentálně zbytečný prepych, na který nemáme. První liga ztrácí kvalitu jenom proto, že je tam možná až šest týmů, kteří na ní nemají.
Hrát první ligu, která by měla nasledujici obsazení by přeci nemohla být snad pro nikoho ostuda, ne? Pardubice, Zlín (případně Vary, Kladno, Litvínov, nebo jiní dva e-ligisté), Budějky, Vsetín, Dukla, Chomutov, Prostějov, Přerov, Havířov, Slávie, Třebíč a třeba Poruba (nebo Frýdek, nebo klidně i ty Litoměřice, Ústí nebo kdo by na to zrovna aktuálně měl finance a kvalitu). Vždyť sestup do takové ligy by snad nikoho z e-ligistů ani nemohl urážet a každý by se v ní musel sakra ohánět aby se vrátil do e-ligy zpět, nebo aby do ní konečně postoupil. A každý by se rovněž musel od začátku snažit aby se nahodou nepakoval ještě o ligu níž, která by ovšem zase mohla mít daleko větší úroveň než ma nyní.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.