Vstupenky online

Příměstský hokejový tábor vhk robe vsetín 2023

Blok příměstských táborů VHK ve spojení se střediskem volného času ALCEDO a KAPKA resortem v pondělí 14. srpna odstartoval prvním turnusem. Na děti od hokejové druhé do šesté třídy čekaly každý den dva tréninky na ledě a dva mimo něj doplněné o další aktivity.

Od pondělí 14. do pátku 18. srpna se uskutečnil první turnus příměstského tábora VHK, který je pro děti od hokejové druhé po šestou třídu a jeho cílem je mimo jiné socializace a propojení jednotlivých ročníků.

Na programu byly každý den dva tréninky na ledě, dva tréninky mimo led a jeden společný program, který zahrnoval například strečink nebo kompenzační cvičení. Suchá příprava byla v tomto případě zaměřená na celkové zlepšení pohybových schopností a dovedností. Do všestranné přípravy patří míčové a úpolové hry, gymnastika nebo cvičení ve dvojicích.

Blok příměstských táborů VHK pokračuje ještě jedním týdnem od pondělí 21. srpna. Druhý turnus bude od prvního odlišný v tom, že trénink na ledě bude pouze jednou denně, zatímco suchá příprava zaměřená na hry bude tvořit většinu programu.

×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín