Výsledkový servis mládeže VHK za uplynulý víkend

Redakce • 17.01.2022

O uplynulém víkendu sehrály kromě juniorů a dorostenců svoji porci utkání také nejmladší kategorie Valašského hokejového klubu. Druháci měřili síly s Uherským Hradištěm, hráči čtvrté a páté třídy zase s Brumovem-Bylnicí. Pozadu nezůstaly ani soutěže starších a mladších žáků. Podívejte se, jak se mladým vsetínským nadějím v sobotu a v neděli vedlo!

Druháci hned dvakrát vyzvali Uherské Hradiště

Hokejisté druhé třídy se v sobotu vydali do Uherského Hradiště. S tamním celkem se utkali hned dvakrát. „Kluci si zahráli kvalitní zápasy proti kvalitnímu soupeři. Věci, které trénujeme na trénincích, se už projevují v jednotlivých utkáních,“ ocenil trenér Marek Lukáš. „Na klucích je vidět, že je to baví, což je i pro nás trenéry odměna. Už teď se těšíme na další víkendové zápasy,“ doplnil. Výsledky se v této kategorii nezaznamenávají.

Čtvrtá a pátá třída se střetla s Brumovem-Bylnicí

Čtvrťáci a páťáci se o víkendu střetli s Brumovem-Bylnicí. „I tentokrát šlo vidět, jak se kluci na víkend a na zápasy těší. Jsme rádi, že je hokej a sport jako takový baví. V obou utkáních se objevovaly hezké akce. Myslím, že duely s Brumovem-Bylnicí si všichni užili a dobře si zasportovali,“ hodnotil trenér Jan Podešva. Výsledky v těchto kategoriích se rovněž nezaznamenávají.

Liga mladších žáků „D“ - 6. třída
Vsetín - Brumov Bylnice 3:11