Vyjádření klubu k hostování Radka Dudy

Klub • 02.02.2022

Klub VHK ROBE Vsetín se 31. ledna ve večerních hodinách dohodl na spolupráci s hráčem Radkem Dudou formou hostování z klubu HC Benátky nad Jizerou od 31. ledna do konce sezony na Lapači. Bohužel k dnešnímu dni jsme zjistili, že došlo k administrativní chybě, kdy po schválení hostování hráče oběma kluby a hokejovým svazem nedošlo následně k navedení hráče do seznamu hráčů našeho klubu do půlnoci 31. ledna, kdy končil přestupní termín.

Tato situace nás velmi mrzí, byla to chyba, bohužel po konci přestupního termínu jsme toto pochybení již nemohli napravit. Nicméně klub se ještě pokusí požádat o možné zpětné zapsání hráče do seznamu hráčů. Za nastalou situaci se omlouváme všem fanouškům, partnerům a samozřejmě hráči Radku Dudovi a celému klubu. I s ohledem na sportovní stránku věci vyvineme maximální úsilí, abychom toto administrativní pochybení ještě případně zvrátili.