Vozový park VHK se rozrůstá: Zelenožlutá dodávka pomůže zkvalitnit zázemí pro celý klub

Redakce • 12.03.2024

K autobusu, který vozí hokejisty VHK ROBE Vsetín na zápasy, přibyl další vůz v zelenožlutých barvách. Novinka v podobě Fordu Transit pomůže jak A-týmu, tak mládežnickým kategoriím. A to zejména při venkovních utkáních. „V play-off bude realizační tým cestovat nezávisle na autobusu s hráči, aby mohl připravit zázemí ještě před jejich příjezdem. V rámci mládeže vůz pomůže s přepravou menších kategorií a výstrojí. Sloužit bude i pro přepravu některých kategorií mezi Lapačem a Kapka resortem,“ informoval Petr Neumann, jednatel VHK ROBE Vsetín.

„Tento vůz byl zakoupen za výrazného přispění partnerů VHK. Zvláštní poděkování potom patří Zlínskému kraji a zejména radnímu pro sport, mládež a digitalizaci Jiřímu Jarošovi za pomoc při vyřízení dotace v rámci Programu MaS07-23 Podpora sportovní infrastruktury na území Zlínského kraje,“ uvedl Petr Neumann s tím, že mimo hlavní hokejovou sezonu klub plánuje nový vůz nabídnout k použití i dalším sportovním organizacím při přepravě svých týmů v rámci jejich soutěžních utkání nebo závodů.