Vítězná branka? Velká úleva, přiznává Adam Mikšovský

Filip Bazala • 09.02.2014

I čtvrté derby sezóny vsetínští hokejisté zvládli a berou všechny body za těsné vítězství 3:2. Vyrovnanou bitvu rozhodl brankou ve druhé třetině Adam Mikšovský, který se trefil po dlouhých šestadvaceti kolech. „Velká úleva, tak dlouho nedat branku není pro psychiku hráče nic dobrého,“ komentoval svou trefu útočník kamarády přezdívaný Mikeš. Křídelník druhé formace hodnotil i další momenty zápasu, na celé video s ohlasy se podívejte uvnitř článku.

Vsetínští hokejisté po letošních třech vítězstvích v derby chtěli vyhrát i počtvrté. Před zápase zvítězil devětkrát v řadě a následné poslední derby sezóny tak o to těžší bylo. Nakonec díky trefě z osmatřicáté minuty, kdy správně a přesně umístil hokejku Adam Mikšovský do dráhy letu puku se to povedlo. Sám střelec branky poté zahodil rukavice a snažil se z rukou vytřást smůlu, která ho provázela dlouhých šestadvacet kol než se mohl dočkat další trefy. Snad se to povedlo.