Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 138 (k 8.7.)

Před Vánoci vyjde unikátní kronika vsetínského hokeje. Předobjednejte si ji už nyní!

Redakce • 11.11.2019

Od chvíle, kdy Vsetín na hokejové mapě vztyčil svoji vlajku, uběhlo v říjnu 2019 již osmdesát let. Kronika popisuje cestu klubu od skromných začátků v příšeří druhé světové války přes období šesti extraligových titulů na přelomu milénia až do dnešní doby, kdy Valaši bojují ve druhé nejvyšší soutěži.

Obsáhlá publikace přináší příběhy jednotlivých sezon, které vsetínští hokejisté odehráli v letech 1939-2019, portréty klubových legend a celou řadu dosud nepublikovaných fotografií. Kniha je doplněna o cennou statistickou část, v níž čtenáři naleznou kompletní výsledky či tabulky včetně rekordů a zajímavostí vsetínského hokeje. Předobjednejte si kroniku již nyní!

Počet stran: 312

Vazba: Pevné desky

Kniha vychází v pondělí 9. 12. 2019, odesíláme nejpozději 10.12. Ideální dárek pro každého fanouška máte do Vánoc doma! Kroniku bude samozřejmě možné získat také v kamenném fanshopu VHK ROBE Vsetín od 9.12.

A pozor: Prvních 50 knih objednaných online bude s podpisy hráčů A-týmu!

Držitelé permanentních vstupenek mají na knihu až do konce kalendářního roku v kamenném fanshopu VHK ROBE Vsetín slevu 100 Kč! Slevu uplatníte při předložení permanentky. Kniha bude v prodeji od 9. 12. 2019.