Ochozy ožívají, fanoušci mohou znovu na hokej. Valaši pokřtí nové dresy symbolicky před Lapačem

Redakce • 25.08.2021

Hokejistům VHK ROBE Vsetín začne v září nová sezona, ještě předtím ale představí domácí i venkovní sadu dresů. Symbolicky se tak stane před zimním stadionem, který se po koronavirové pauze od srpna konečně otevřel pro fanoušky. Ochozy tak znovu ožívají, atmosféra se vrací. Zapište si proto do diářů: Představení nových dresů se uskuteční v pátek 27. srpna před Lapačem. Spolu s hráči A-týmu je pokřtí legenda, která právě zde vyrostla pro světový hokej - vítěz Stanleyova poháru Jiří Hudler. Akce startuje v 16 hodin.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

KDY: Pátek 27. srpna
V KOLIK: 16 – 18 hodin
KDE: Před Zimním stadionem na Lapači

Valachy od podzimu čeká již pátá sezona ve druhé nejvyšší soutěži. Na rozdíl od loňského ročníku se však letos budou moci spolehnout na nejlepší fanoušky v republice. Hokejové ochozy se pro ně konečně znovu otevřely. „A to je důvod, proč jsme se rozhodli nové dresy pokřtít právě před stadionem. Přítomnost fanoušků na zápasech pro nás moc znamená. Věříme, že za uplynulým obdobím jsme skutečně udělali tečku,“ uvedl Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.

„Sezonu, jako byla ta minulá, bych už nechtěl zažít. Bez fanoušků to zkrátka nebylo ono. Věřím, že na Lapači to bude zase žít jako obvykle a společně si nový ročník užijeme,“ těší se útočník Luboš Rob, který se po dvou letech v Plzni vrátil v létě znovu na Lapač. Tedy na místo, kde Vsetín v minulosti slavil šest mistrovských titulů. A odkud do světa vystřelila řada vynikajících hráčů. Jako třeba Jiří Hudler, který společně s A-týmem nové úbory pokřtí.

Děti i dospělí se mohou v rámci bohatého doprovodného programu těšit na autogramiádu A-týmu, nové plakáty, soutěže, skákací hrad, střelbu na hokejovou branku, bohaté občerstvení i novinky z fanshopu, které klub postupně představuje na sociálních sítích. „Doufám, že sezonu úspěšně odstartujeme už povedeným křtem. Moc se na všechny fanoušky těšíme,“ vzkázal brankář David Gába.

DOPROVODNÝ PROGRAM:

• Autogramiáda A-týmu