Hokejistky s přehledem porazily Uničov 15:2, Baslová si připsala 9 bodů

Jiří Kubják • 25.10.2010

Další obrovské vítězství si v sobotu připsaly hokejistky Vsetína, když vyprovodily Uničov vysokou porážkou 15:2. Eva Baslová zaznamenala 8 bodů (2+7) Střelecký koncert předvedla Monika Veliká (na snímku), která se trefila do černého hned šestkrát. Další utknání čeká Valašky opět na domácím ledě a to ve čtvrtek 28.10. kdy budou hostit od 13:30 celek HLC Bulldogs Brno.

HK Vsetín - ženy : HC Uničov 15:2

Třetiny: 6:0, 2:2, 7:0 .

Branky a nahrávky: 3. Veliká(Vávrová), 6. Veliká (Vávrová, Špoková), 7. Svobodová(Kovářová), 9. Svobodová(Baslová), 14. Svobodová(Baslová), 17. Baslová, 33. Veliká (Špoková), 38. Kovářová(Baslová), 45. Svobodová(Vávrová), 45. Veliká(Baslová), 46. Veliká(Baslová, Kovářová), 53. Kovářová(Baslová), 55. Baslová(Veliká, Kovářová), 55. Veliká(Baslová), 58. Kovářová(Svobodová) - 25. Vaňáková, 38. Vaňáková(Nováková)

Vyloučení: 2:1 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:2, 15:2

Sestavy

HK Vsetín - ženy: .Močková - Kovářová Potěšilová, Vávrová, Hadašova - Skácilová, Svobodová, Baslová - Jasenská, Špoková, Veliká - Synková, Tomášková

HC Uničov Škodová, - Borková, Havelková, Krylová, Látalová, Lavrinčíková, Leichterová, Mólerová K. Mólerová L., Nesvadbová, Nováková, Pavlátová, Pončíková, Prečová, Šmídová, Švubová, Tušinovská, Vaňáková