Derby se Zlínem se blíží, přinášíme důležitá organizační opatření

Redakce • 29.01.2023

Poslední derby základní části mezi Vsetínem a Zlínem se uskuteční v pondělí od 17:30 na Lapači. Přinášíme přehled důležitých organizačních opatření, která se tohoto exponovaného utkání týkají. Brány stadionu se otevřou v 16:15, u vstupu budou probíhat osobní prohlídky. Vstupenky jsou stále v prodeji, v den zápasu se budou na pokladnách prodávat pouze vstupenky na stání.

PŘIPOMÍNÁME DŮLEŽITÁ ORGANIZAČNÍ OPATŘENÍ:

• Utkání Vsetína se Zlínem budou doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření.
  • Brány zimního stadionu se v den utkání otevřou v 16:15. Žádáme fanoušky, aby na utkání dorazili co nejdříve, protože u vstupu na stadion budou probíhat osobní prohlídky, které mohou zabrat čas. Děkujeme za pochopení.
  • Fanshop VHK otevře v den zápasu již v 16:00.
  • Z důvodu stavebních úprav a přítomnosti policie bude počet parkovacích míst na parkovišti před zimním stadionem omezen. Žádáme fanoušky, aby využili různá parkoviště v rámci města.
  • Vstupenky jsou stále v prodeji online, na pokladnách zimního stadionu bude probíhat pouze prodej na stání.