Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Čeká nás napínavý víkend! Junioři vyzvou první Třebíč, starší dorost čeká derby

Filip Bazala • 02.02.2011

Vsetínskou mládež čeká v závěru týdne mnoho těžkých utkání, na které vás prostřednictvím této pozvánky zveme. Asi nejdůležitější utkání sehrají v pátek od 19:00 na svém ledě junioři proti první Třebíči. Starší dorostenci, kterým se v poslední době moc nevede hostí na svém ledě Zlín a poté zajíždějí zavítat na led Havlíčkova Brodu, který je jejich aktuálním sousedem v tabulce. Mladší dorost dělá nejen fanouškům v poslední době radost a ve čtvrtek od 15:00 vyzve na Lapači celek Třince, se kterým letos ještě nevyhráli. Jak vidíte bude to velice dramatické a bude to stát za podívanou. Přijďte podpořit naše kluky přímo k ledu na tribunu.

2. místo, 45 bodů, skóre 145:96

Aktuální pohled na tabulku ligy Juniorů

Junioři Vsetína byli nedávno potrestáni kontumací 0:5 zápasu se Šumperkem, kdy vyhráli 9:1 na domácím hřišti, za start hráče, který měl již dva větší tresty v sezóně na svém dresu. To samosebou klukům nadělalo docela potíže, jelikož přišli o dva veledůležité body do tabulky a tak před následujícím šlágrem kola, kdy doma uvítají první SK Horácká Slavia Třebíč mají ztrátu sedmi bodů místo pěti. Předchozí měření sil těchto dvou celků dopadlo dvakrát porážkou a jednou remízou Vsetína. První utkání na ledě Slávie dopadlo 4:4, druhé utkání na Lapači zvládli lépe hosté a zvítězili 3:5. Poslední utkání těchto dvou klubů se hrálo v Třebíči, kde Vsetín vedl po první třetině 0:2, ale nakonec zápas ztratil a prohrál 3:2. Pokud chtějí svěřenci trenéra Kuba ještě trochu pomýšlet na první místo, musí v pátek bodovat na 100%. Utkání se hraje v pátek 4.2. od 19:00, takže pokud večer se chystáte někam vyrazit mohlo by být toto utkání hezkým načnutím pátečního večera a nadcházejícího víkendu, kluci budou vaši podporu potřebovat.

Další zápas čeká juniory už v neděli na ledě ostravské HC RT TORAX Poruby a bude to opět velice důležité utkání, jako nyní už každé, které junioři mají před sebou. Předchozí klání skončila lépe pro Valachy. První utkání na Vsetíně skončilo remízou 3:3, další klání už ovládli zelenožlutí jednou 4:6 venku a poté 5:2 na domácím ledě. Poruba je momentálně na devátém sestupovém místě s šestadvaceti body a musí tedy vyhrát pokud nechtějí sestoupit. Utkání bude určitě velice dramatickým bojem od začátku až do konce. Zápas sehrají týmy v neděli 6.2. od 13:30 v Ostravě-Porubě. Obě utkání bude také možno sledovat prostřednictvím serveru www.onlajny.cz.

Poslední vzájemná utkání

SK Horácká Slavia Třebíč - VHK Vsetín 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Branky: 26. Kesner (Krutiš), 32. Paták (Vysloužil), 55. Nahodil - 9. Klimek (Kubo), 14. Kubo.

VHK Vsetín - HC RT TORAX Poruba 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Branky: 2. Vítek, 9. Vítek (Tyralík, Valigura), 23. Kubo (Klimek, Hromada), 28. Vítek (Valigura, Tyralík), 60. Ondra (Martyčák T.) - 5. Vajda (Bystroň), 50. Kofroň. __________________________________________________________________

Sestavy v minulém kole:

Valašský hokejový klub: Hromada - Zbranek, Stupka, Romanov, Urban, Žabčík, Lukeš, Kozák - Ondra, Kubo, Gromus, Skýba, Vítek, Sochora, Lechner, Klimek, Valigara, Motloch.

SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf – Čtveráček, Kotrba, Belatka, B. Kún, Krejčí – Kesner, Krutiš, Šulc – Paták, Vysloužil, Nahodil – Vlašín, Kastner.

HC RT TORAX Poruba: Hanuska - Mládenka, Dusík, Špok, Ferenc, Svoboda, Hudeček - Vajda, Kameníček, Blažej - Kofroň, Vidlák, Šimkovič - Zuber, Chaloupka, Peslar - Barčák, Kurovský. __________________________________________________________________

__________________________________________________________________

II. část sk. A, 10. místo, 30 bodů, skóre 69:81

Aktuální pohled na tabulku extraligy staršího dorostu

Starší dorostenci v nástavbové části zatím spíše hledají svou notu, jelikož vyhráli pouze 4 utkání a příliš se jim nedaří. Těžko odhadovat, kde je chyba, jestli v časté neúčasti předních opor jako Slováček, nebo Pelc, ale přeci jen se těžko na tento fakt vymlouvat. Následující dvojkolo hrají vsetínští nejprve doma a poté venku. První utkání přivítají na svém ledě rivala ze sousedního města a to celek PSG Zlín. Tento soupeř našim dorostenců zatím svědčí. Setkali se na ledě již čtyřikrát a třikrát z toho byly všechny body pro Vsetín. Doma zelenožlutí zvítězili nejprve 4:2 a poté 6:1. Venku první utkání 1:2 a to poslední prohráli 5:2. Zlín je na tom v tabulce aktuálně o něco lépe než Vsetín. Sídlí na šestém místě čtyřiatřiceti body. Utkání bude určitě velkou podívanou, na kterou se neváhejte přijít podívat již v pátek 4.2. od 16:00 na zimním stadiónu na Lapači.

Druhé klání čeká dorostence na ledě týmu HC Rebel Havlíčkův Brod. S tímto soupeřem se letos Valaši ještě nepotkali, ale už předem si mohou být jisti, že to nebude vůbec jednoduché. Brod je momentálně na devátém místě s bodem navíc před Vsetínem. Havlíčkův Brod v posledních utkáních porazil doma Plzeň 4:2, ale poté prohrál s Litvínovem 3:5. Soupeř vsetínských je význačný tím, že branek moc nedává, ale taky nedostává o čemž svědčí tabulka se skórem 58:64. Vsetín tedy čeká těžké utkání, ve kterém by měl být kompletní a mohl i naplno bodovat. Opět připomínám, že obě utkání bude možno sledovat prostřednictvím serveru www.onlajny.cz.

Poslední odehraná utkání

VHK Vsetín - HC Sparta Praha 1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
Branky: 6. Daněk (Brida, Pelc) - 3. Müller (Brzobohatý, Hudec), 4. Brzobohatý (Hudec, Müller), 36. Simon, (Procházka, Hudec), 46. Brzobohatý (Hudec), 48. Procházka (Simon, Vacek), 53. Simon (Procházka, Brém).

PSG Zlín - HC Slavia Praha 7:3 (2:0, 3:1, 2:2)
Branky: 1. Vaculín, 7. Galuška (Matula, Tomeček), 22. Doležálek (Vaculín), 25. Skočík (Matula), 34. Skočík, 50. Urbanec (Hrazdíra), 54. Matula (Skočík) - 28. Vacek (Fortelka), 46. Kotyra (Hlinka), 47. Kotyra (Hlinka).

HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Benzina Litvínov 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
Branky: 15. Hynek (Šulák), 38. Žemlička (Turek), 49. Hlídek (Žemlička) - 9. Malík (Kuchař, Zdeněk), 14. Čeřovský (Válek), 22. Válek (Malík, Kuchař), 42. Strejček (Válek), 44. Kuchař (Zdeněk, Bittner). __________________________________________________________________

Sestavy v minulém kole:

Valašský hokejový klub: Kohn - Pelc, Štědrý, Hradil, Žák, Vašíček, Báchor, Galia, Kovář, Surý, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kohout, Kývala, Janeba, Brida.

PSG Zlín: Dohnal - Tomeček, Stuchlík, Papežík, Skočík, Janota, Macharáček, Sekerka, Urbanec - Kovařík, Galuška, Mika, Burša, Matula, Jurík, Popelka, Hrazdíra, Sedláček, Vaculín.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Fučík (Novák) - Vala, Šulák "A", Žuček. T. Dvořák, Meloun, Novotný, Dundáček - Kuchta "A", Křesťan, Špringl, Hlídek, Žemlička, Chlubna, R. Zohorna, Hynek "C", Jelínek, Turek, Beránek, Němec.

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

4. místo, 51 bodů, skóre 121:78

Aktuální pohled na tabulku ELIOD servis extraligy mladšího dorostu

Mladší dorostenci zažívají velkou euforii, jelikož jsou v novém roce zatím k nezastavení krom prvního utkání, kdy podlehli letos jasně dominantním Vítkovicím, ale od té doby už čtyři vítězství v řadě a ve čtvrtek mohou sérii prodloužit již na pět utkání. Na Lapač zavítá tým HC Oceláři Třinec. Slezané letos předvádějí zatím kvalitní hokej s velkým odhodláním vítězit a to se taky odráží na jejich výsledcích a postavení v tabulce, které je momentálně na druhé postupové pozici a to se čtyřmi body náskok na VHK, což činí 54 bodů a skóre 170:113. Valaši potřebují zvítězit a při jejich aktuální formě to není nic nemožného, i když letos s Oceláři ještě nezvítězili. První utkání na Lapači vyhráli hosté poměrem 3:5 a doma pak přehráli zelenožlutý tým 3:1. Svěřenci trenérů Žilky a Štrauba své hochy jistě výborně připraví a půjdou za třemi body s maximální nasazením. Utkání se hraje 3.2. od 15:00 na zimním stadiónu na Lapači.

Poslední vzájemná utkání

HC Oceláři Třinec - VHK Vsetín 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Branky: 36. Kofroň (Pisarik, Kovařčík), 50. Pisarik (Růžička), 51. Kofroň (Kovařčík) - 37. Motloch (Svozílek).

__________________________________________________________________

Sestavy v minulém kole:

Valašský hokejový klub: Svoboda (Vlach) - Žabčík, Hajda, Hryciow, Vašíček, Ščotka, Svozílek, Skalák - Forch, Helešic, Malý, Grygar, Kuchařík, Abdul, Hořanský, Tydlačka, Mikula, Christov.

HC Oceláři Třinec: Cieslar – Mičulka, Kocyan, Ciencala A., Zahradníček, Polášek, Filipek, Heczko – Kofroň, Ciencala D., Rykala, Kovařčík, Carbol, Růžička, Poruba, Christov, Petrák, Pala, Walaski, Jašek, Roman. __________________________________________________________________

banner pod článkem