PŘEHLEDNĚ: Podívejte se, jak vypadal Den s VHK ROBE Vsetín na Hokej.cz

Redakce • 01.11.2020

Oficiální web českého hokeje Hokej.cz věnoval neděli 1. listopadu VHK ROBE Vsetín. Na návštěvníky čekala série zajímavých článků v čele s rozhovory s předsedou klubu Liborem Forchem a útočníkem Antonínem Pechancem, statistická rubrika či výběr těch nejlepších fotografií z dosavadního průběhu sezony. Fanoušci mohli rovněž položit vlastní otázku na Instagramu brankáři Davidu Gábovi.

Jak vypadal Den s VHK ROBE Vsetín na Hokej.cz?

• Poutavý rozhovor s předsedou VHK Liborem Forchem o minulosti, současnosti i budoucnosti vsetínského hokeje (čtěte zde)
  • Neotřelé interview s útočníkem Antonínem Pechancem, jenž v dosavadních zápasech letošní sezony tak trochu vyměnil roli playmakera za střelce (čtěte zde)
  • Video sestřih nejlepších Pechancových momentů z dosavadního průběhu sezony (podívejte se zde)
  • Hokej v číslech obránce a odchovance VHK Michala Hryciowa (čtěte zde)