Vstupenky na 3. a 4. zápas baráže v Brně v prodeji!

Redakce • 15.04.2024

Svátek vsetínského hokeje se nezadržitelně blíží! Valaši si to v baráži o extraligu rozdaji s kladenskými Rytíři. Absence možnosti hrát zápasy na domácím stadionu na Lapači mrzí, ale i tak věříme, že tuto událost si ani v Brně fanoušci Valachů nenechají ujít! V sobotu odpoledne jsme uveřejnili informace o vlaku do Brna na nedělní utkání. Nadchází čas i na informace směrem k prodeji vstupenek. Pozorně čtěte především majitelé permanentek EXTRA.

Termíny baráže o extraligu:

B1: Středa 17. dubna
Kladno - Vsetín 17:00

B2: Čtvrtek 18. dubna
Kladno - Vsetín 18:00

B3: Neděle 21. dubna (Brno)
Vsetín - Kladno 17:00

B4: Pondělí 22. dubna (Brno)
Vsetín - Kladno 18:00

B5: Čtvrtek 25. dubna
Kladno - Vsetín 18:00

B6: Sobota 27. dubna (Brno)
Vsetín - Kladno 17:00

B7: Pondělí 29. dubna
Kladno - Vsetín 18:00

Prodej vstupenek na baráž o extraligu:

• Vstupenky na 3. a 4. zápas baráže se začnou prodávat v pondělí 15.4. od 10:00h.
  • Držitelé permanentek sezení a stání EXTRA mají možnost online vyzvednutí vstupenky zdarma do úterý 16.4. 20:00h. V online prodeji vstupenek zadají číslo své permanentky a vyzvednou si vstupenky zdarma na 3. a 4. zápas baráže zvlášť. Permanentkáři na stání vyzvedávají vstupenky do sektoru E na stání. V úterý 16.4. po 20. hodině již výměna za vstupenku zdarma nebude množná.
  • Postup vyzvednutí vstupenky zdarma: Vyberete si zápas a místo. Permanentkáři na stání zvolí sektor E (stání). Ve vybraných vstupenkách rozkliknete roletku a zvolíte možnost "Odemknout". Systém vás poté vyzve k zadání čísla vaší permanentky (sedmimístné číslo nad QR kódem) a máte lístek zdarma.

• Výměna a prodej vstupenek na pokladně zimního stadionu se vzhledem ke konání zápasů v Brně neuskuteční.
  • Permanentky s označením "Klub" vyměnit za volnou vstupenku nelze.

Ceny vstupenek na baráž o extraligu:

Sektor Stání (Sektor E) Sezení Hosté
Cena 250,- Kč 450,- Kč 250,- Kč

Ceny na baráž o extraligu v balíčku (zápas neděle a pondělí):

SektorStání (Sektor E)Sezení
Cena400,- Kč700,- Kč

Všichni vlakem do Brna!

Akreditace

• Žádosti posílejte na mail travnicek@hc-vsetin.cz nejpozději do 19.4.2024. Děkujeme za pochopení.