OBRAZEM: Den otevřených dveří pro děti z Mateřských školek

Redakce • 29.02.2024

Každoroční akcí, kterou na Lapači vítáme žáky Mateřských školek je Den otevřených dveří. Nejinak tomu bylo i v této sezóně, konkrétně 29.2.2024. Samotné exkurzi předcházel zápas A-týmu, hraný o den dříve proti týmu z Kolína, který byl věnován právě dětem a všem studentům, kteří měli vstup na zápas zdarma.

Do role průvodců se vžili trenéři nebo hráči juniorky, kteří dětem a jejich doprovodu představili Lapač v komentované prohlídce. Děti tak měly možnost nahlédnout např. do rozvičoven, do prodejny fanshopu a třešničkou na dortu byla návštěva hráčské kabiny A-týmu, kde se měly děti možnost setkat se samotnými hráči. Letošní akci navštívilo 250 dětí z jedenácti vsetínských školek. Za milou návštěvu děkujeme.

Fotogalerie z akce zde