Informační schůzky rodičů před zahájením sezony 2014/15

Klub • 27.04.2014

Před startem letní přípravy na novou sezonu pořádá Valašský hokejový klub informační schůzky s rodiči dětí (platí pro kategorie přípravka a třetí a čtvrtá třída). Schůzky proběhnou ve dnech 29. a 30. dubna v klubovně VHK na zimním stadionu a účast rodičů je nutná! Bližší informace a rozpis schůzek naleznete uvnitř článku.

Přípravka (ročníky 2008/2009):

TERMÍN SCHŮZKY: Úterý 29. dubna 2014

ČAS: 16:30 - 17:15 hodin

Komunikace mezi trenéry a rodiči

Tréninková filosofie (metody v přípravě dětí, pravidla pro účast na trénincích atd…)

Upřesnění tréninkového programu (jak často budou tréninky, délka tréninků, pomůckové vybavení pro děti, co by rodiče měli a neměli dělat v průběhu tréninků a zápasů, jaké bude rozvržení celého tréninkového roku a kdy v něm budou zařazeny tréninkové soustředění, zdravotní potvrzení dětí atd.)

ÚČAST NUTNÁ!

Třetí třída (ročníky 2006/2007):

TERMÍN SCHŮZKY: Středa 30. dubna 2014

ČAS: 16:00 - 16:30 hodin

Komunikace mezi trenéry a rodiči

Změny týkající se chystaného hokejového kempu pro VHK Vsetín v Brumově – Bylnici ve dnech 7. – 9. 7. 2014

Čtvrtá třída:

TERMÍN SCHŮZKY: Středa 30. dubna 2014