Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Pejk | Vsetín
17.10.2017, 19:46
 
 
17.10.2017, 16:11
 
Tak hlavně ať mu drží zdraví! V sobotu velka a doufejme vítězná premiéra proti Kladnu? Smajlík
 
17.10.2017, 15:55
 
... tak tohle je VELKÁ posila!!!
 
17.10.2017, 15:47
 
Reakce na scouser: To video jsem viděl už asi 100x a nen...
On to vzal záměrně přes náměstí a po hlavní (není vidět) Smajlík .
 
scouser | SVVT
17.10.2017, 15:35
 
Reakce na Edd_vs: https://sport.aktualne.cz/hokej/vsetin...
To video jsem viděl už asi 100x a není mi jasná jedna zásadní věc:
Proč jede Frolo náměstím směrem od kremlu k lázním, když je zimák přesně opačným směrem? To si hrozně zajel, ne? Smajlík
 
 
17.10.2017, 11:52
 
Čeho se máme vyvarovat:
„Disciplinární komise trestá výhradně pokřiky, které jsou hrubě vulgární či hrubě urážlivé, hromadné a opakované nebo které směřují proti zdraví či bezpečnosti účastníků utkání. Běžné skandování, projevy emocí ani nesouhlasu pochopitelně postihovány nejsou. V odůvodnění uvádí komise doslovnou citaci vulgarit včetně přesného času a popisu situace, která jim předcházela, jednotlivé přestupky jsou doloženy audiovizuálním záznamem," uvedl tiskový mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund a předložil i přehled pokřiků, které byly postihovány nejčastěji.

„Pruhovaná banda čů...!", „Pruhovaný s...ě!", „Kur...e hokej!", „Sparta zaje... je!", „Pražský kur...!", „Zkur... Liberec", vypočítává Zikmund. ČSLH je opravdu skvost
Smajlík
 
17.10.2017, 11:38
 
Fotogalerie z víkendu:
odkaz
 
VSH | Jedině VSETÍN
16.10.2017, 19:59
 
Reakce na R17: Uklidni se a ještě jednou se pomalu podív...
Já nevyjadřoval radost, jen jsem suše konstatoval holou pravdu.
Nebýt nás starých chujů, co máme sbírku cca 20 ks a víc permic, tak ten hokej pro ty výherní ani není.
Samoz¨řejmě pro klub jsme dnes k ničemu, reklama nás nezlomí, gořalku si pašujeme, piv vypijeme míň, suvenýry máme vlastní, .... .
Jsme prostě jistota, co koupí lupen nebo permici.
 
Inferior | Vsetín
16.10.2017, 19:48
 
A tak by to, pánové, vypadalo, pokud by nám tam padaly ty šance, kterých máme každý zápas plný pytel. Smajlík Jsem moc vděčný za góly 22, hodně jsem se ho zastával, tak jsem rád, že mou důvěru podpořil. Zvlášť ten první gól byla lahůdka. Smajlík 23 se neskutečně zvedla, řekl bych za pět minut dvanáct. O 7 už ani netřeba psát, stále geniální, svůj standard neustále povyšuje. Kolem mě v hledišti šuměla trefná glosa - "náš nejlepší útočník" Smajlík 91 tam prostě patří, před brankou neumí nikdo dělat větší šrumec a čiší z něj ryzí houževnatost. Rve se za Vsetín. 31 chytla opět nějakou tutovku a jednu ne jen tak nějakou tutovku za stavu 4:1, takže výkon lze hodnotit kladně, ačkoliv první gól možná mohl mít.
Výherní věrné nechám být..protože ve jménu hesla - Spolu za Vsetín - nemůžu jinak, páč moc dobře vím (a věřím že i ostatní), že klubu i oni pomáhají. A pokud bych to odlehčil .. do kina taky nechodí jen fanatici v oblasti kinematografie. Holt i hokej je umění/kultura, která má taktéž pobavit, potěšit. A tak jak si člověk vytipovává kvalitní filmy, na které raz za čas jde, tak si i oni vypichují zápasy. Každopádně peníze se počítají. A každý nějak začínal, třeba se z někoho z nich časem vyklube fanatik. Mě spíše štvou ti, co chodí pravidelně i v časech zlých, ale pořádně by zatleskali asi jen, kdyby jim hořelo u zadku. A že jich, dle mě, je.
 
rst | Vsetín
16.10.2017, 18:56
 
( (šeptem) Luky: právě proto - mohlo tam být tisíc jiných témat, 500 jiných hokejistů.. A tam, jak říkáš, hok. analfabet. )

K současnosti: prohrát včera, sedělo by na to, jak se vždy říkalo: A je po hrůze.
Tak ještě že naši Boys vyhráli a třeba jim poděkovat!
Smajlík
 
Pejk | Vsetín
16.10.2017, 18:07
 
nemelte h.vna a stujte na znackach jak se patří Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
16.10.2017, 17:15
 
a Subniho oblíbená :

.

z mé strany k tématu...
 
Jabba | Austerlitz
16.10.2017, 17:13
 
Reakce na rst: Mně přijde, že názor na to(ty) máme shodn...
A taky jsme se ve finále shodli na tom, že jsme se na počátku nepochopili (ano - díky mé "všeobecnosti) a bavili jsme se o poněkud jiných kategoriích (což teď stydlivě neuvádíš), protože :

"Pominu výherní naší generace. To už je ztracený."
"O nic jiného mi nešlo, každý ať si opovrhuje kdy, kde a jak chce..."
Jedinou myšlenku o pretoriánech spolu s vypůjčeným citátem z Červeného trpaslíka zopakuji : "Všichni jsou mrtví, Dejve) Smajlík
 
16.10.2017, 17:12
 
Stejně jsme všichni lopaty! A jsem hrdý na zařazení do frakce "párek a pivo" již nebohým nejlepším manažerem z města nejlepších fanoušků.
Rosťo, na Hlinku už prď. Víš, jak musel těžce trávit svůj velký omyl? Vypadal pak, jak hokejový analfabet. :D
 
16.10.2017, 16:58
 
V tomto případě ti rád nechám poslední slovo. Nerad bych byl polopatě jako něco nechápající poučen znovu ;-)
 
R17
16.10.2017, 16:20
 
Reakce na asterisk: :-) ... Konverzaci kterou jsi mezi n...
asterisku ty jsi opravdu ztracený sebestředný případ. Tvá představa o své neomylnosti je dětinsky nekonečná. Místo abys přiznal, že jsi něco nepochopil správně, tak se radši z toho snažíš vykroutit jako politik (proto ten dotaz na kandidátku). To žes reagoval "mimo mísu" znamená, že jsi reagoval na něco jiného, ne že nemáš pravdu,(nebo jsem snad psal rst o financích atp.) tak se chlape prober! Dál už na tebe reagovat nehodlám, je to ztráta času a inteligence...
 
Cooper22 | Vsetín
16.10.2017, 16:17
 
Víťas se chopil své přiležitosti na vybornou Smajlík Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
16.10.2017, 15:49
 
Mně přijde, že názor na to(ty) máme shodný, nač se hádat?
Jsem jen chtěl říct Jabbovi, který psal, že je třeba si vážit i těch vyhrávacích fanoušků, že ano, že pro klub jsou přínosem, jen ať nás ale nechá na tyto mít svůj názor.

...
Já naopak dokonce jsem ochoten připustit, že my staří chuji, co jsme na Lapači zažili dá se říct skoro vše, jsme pro klub, resp. jeho PR sekci spíše přítěží. Maskota nechceme, kostku nad ledem nechceme, světelnými efekty se nám nezavděčí, Hlinka na dresu nám přivádí osypky (tady však skutečně vždy, když někoho v tom hadru potkám, oněmím úžasem; je to, jako kdyby se udělal nový znak Vsetína s tím, že místo beránka tam bude osel nebo žirafa) a příp. přestavení Lapače se děsíme. Tak co s námi, že?
IMHO ve sračkových dobách se však klubu hodíme.
 
16.10.2017, 15:31
 
:-) ... Konverzaci kterou jsi mezi námi dvěma nastolil mi připomíná natahování mých kdysi ještě nedospělých dětí. Teď už jsou ale obě dospělé a já už si dost dobře nevím s tímhle pubertálním přehazováním rady. Nicméně, to že tobě něco přijde mimo mísu neznamená, že tomu tak opravdu je ;-)

A odpověď na tvoji off-topic otázku zní: ne, já opravdu nekandiduju ani v těchto, ani v jiných volbách. Kandidátky jsou plné těch, doplňují a poučují polopatě ty, co "nechápou"..... Tak co bych tam já dělal?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.