DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮM ZA SKVĚLOU SEZÓNU

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
23.4.2017, 21:55
 
Tramtadadá, cenu Petra Lešky pro skokany roku získávají hrači HB. Cenu kapitánovi osobně předá při galavečeru Českého hokeje v Gotwaldovském divadle, v přímém přenosu ČT Robert Záruba.
 
scouser | SVVT
23.4.2017, 20:43
 
Reakce na asterisk: Kaňkovský mluví rozumně. V systému 3...
Já to jejich brečení taky nechápu. HB je z kvaldy ten poslední mančaft, který si může stěžovat na smůlu.
- domácí zápas s náma : výhra v prodloužení po šťastně tečované střele
- zápas v Jablonci : tři body gólem v poslední půlminutě
- zápas na Lapači : většinu zápasu pod těžkým tlakem domácích, při hře 5:5 při nepřítomnosti 1. lajny v podstatě výhradně vyhazování puků. Bod darovaný Vsetínem na zlatém podnosu.
Pro ně byl dar z nebes už ten shodný bodový zisk, za který by měli děkovat přízni osudu. Jediný objektivní je tam asi Endál.
 
emp
23.4.2017, 20:24
 
Tak sem je ještě přechválil oni odehráli minulou sezónu v základu o 10! zápasů míň než východ. Tomu říkám spravedlnost!
 
emp
23.4.2017, 20:17
 
Nechápu co pořád čechy knučí. Evidentně se jim hokej hrát nechce, celkově odehráli tuto sezónu v základní části o 4. zápasy míň, play off hrají jen do semifinále. Minulý rok odehráli v základu snad o 8 zápasů míň! Pokud někdo chce spravedlnost tak kvalifikaci by měli hrát oba finalisté východ a čechy a né nazdárci co chcou hrát hokej maximálně v sobotu a to ještě tak jednou za 14.dní a nejlépe jěště doma aby nikde nejezdili a nestálo je to moc peněz. Ovšem větší počet týmů z čech si to vždycky odhlasuje jak se jim to líbí a ještě těď budou kňučet. To by mělo být přesně naopak (když se podíváte kdo posledních pět let postupoval) 2. východ a možná tak 1. kašpárci z čech.
 
23.4.2017, 19:37
 
Reakce na Edd_vs: Co je nespravedlivého na systému,že př...
Kaňkovský mluví rozumně. V systému 3 mužstev a dvoukolově každý s každým hrozí blamáž: dva mančafty odskočí, třetí je tam do počtu. A při rovnosti bodů a vzájemného skóre těch dvou lepších to visí na tom, kolik ten slabý komu "pustí"..... A ruku na srdce: to že HB hrál v úterý a my ve čtvrtek nám nahrálo do karet. Zkrátka a dobře: tohle mělo mít jiné pravidla než 417 HSŘ. Ale takhle to bylo už Hracím plánu schváleném Aktivem vloni v létě a to včetně "pavouka" kvalifikace. Všichni to věděli dopředu.

Teď už je to jedno, ale já nesouhlasím s "fotbalovým" nápadem - kdo nastřílí venku víc gólů, postupuje. Měl se pro tenhle případ přidat ještě jeden nástroj, který jsme třeba používali my, když jsme pořádali turnaje pro děcka. Penalty. I kdyby se nerozhodlo v prodloužení a jely se penalty "zápasové", pak ještě ke každému zápasu i když skončí 5:0 (VSE-JAB) přidat penaltový rozstřel..... Máš pak v případě potřeby v podstatě jakýsi třetí a čtvrtý zápas..... A nebo - když už nějaká strašně chytrá hlava vymyslela, že první kolo play-off se hrálo na 4 vítězné a to tam byli zamotaní doslova rybníkáři, tak tyhle ambiciózní týmy - špička II.NHL měla hrát čtyřkolově.

Mně osobně ani tak nevadí to že v HB nad tím furt brečí. Ono to asi dost bolí a já tomu rozhořčení rozumím. Mně strašně vadí to naznačování, že to snad bylo upečené takhle pro Vsetín a plačky že nevěděli a netušili..... Je to nesmysl. A hlavně - jde o chybu v systému, ne něčí zvýhodnění. Tak jak to teď hrálo proti Brodu, se to klidně mohlo otočit proti Vsetínu.
 
23.4.2017, 19:11
 
Co je nespravedlivého na systému,že při rovnosti bodů v tříčlenné skupině rozhoduje celkové skore?! Oni o tom melou v každém rozhovoru.
 
23.4.2017, 16:54
 
Reakce na R17: Je vidět, že ten chlap není "originál" z ...
Pohodový chlapík. Po celou dobu těch flusanců z BK mlčel a teď je jasně vidět proč...... Tomuhle se říká osobnost.
 
Subni | poprad
23.4.2017, 16:50
 
Prý nechodili do práce,ať se zeptají hráčů... Smajlík
 
R17
23.4.2017, 15:36
 
Je vidět, že ten chlap není "originál" z Brodu, žádné stěžování, pomlouvání jiných klubů atp. Smajlík
odkaz
 
Jabba | Austerlitz
23.4.2017, 14:10
 
V diskuzi řádí (nejspíš) sám známý Palaščák Smajlík
odkaz
 
Inferior | Vsetín
23.4.2017, 12:58
 
odkaz

Smajlík To by mohlo zajímat i Třetinu s Endálem Smajlík
 
23.4.2017, 12:27
 
Jak se tu nekdo ptal odkaz Tak hlavne, ze na aukci s Hlinkou na dresu tu upozorneni je, ale o tomto nikde ani zminka... Smajlík
 
23.4.2017, 11:51
 
Nevěřil bych,že tým předělaný z Rudé hvězdy na Kometu,může až tak rozproudit debatu na seriozním webu.😃
Dyt i Jarda z Floridy hleděl jak bacil do lekárny,že jakési Brno hraje E-ligu
Smajlík
 
Inferior | Vsetín
23.4.2017, 11:26
 
Dnes po obědě na čt sport 13 životů Dukly Smajlík bacha, ať někomu nezaskočí Smajlík
 
Muhehee | Apple
23.4.2017, 11:05
 
Já myslel, ze baráži to skončí a bude klid, ale ti uplakanci z HB to je extrém ....ti si ty své nevymachane tlamy budou neustále otirat o Vs ......A jejich ukrivdenost nezná mezi.Nevim, jestli bych byl raději kdyby zůstali v druholigové pralese, nebo získali tu licenci, a jeba li se na dne WSM ligy ......
 
23.4.2017, 10:52
 
To by fenomenální fans v té době museli křičet "Neptun, Uran" či něco podobného, kdyby jako reagovali na to, že ten KSČ tým hrál jako z jiné planety.
 
23.4.2017, 10:40
 
Komena není planeta a ani Pluto už není planeta od roku 2006. Kometa, zastarale vlasatice, je malé těleso sluneční soustavy složené především z ledu a prachu a obíhající většinou po velice výstředné (excentrické) eliptické trajektorii kolem Slunce. Komety jsou známé pro své nápadné ohony. Většina komet se po většinu času zdržuje za oběžnou dráhou Pluta, odkud občas nějaká přilétne do vnitřních částí sluneční soustavy
 
23.4.2017, 10:15
 
Reakce na rst: F1913: ještě: nic proti, ale o tom, že je...
OK,priste dam misto 4 vykricniku pouze 1,spokojen? Smajlík
 
23.4.2017, 10:13
 
Tou rychlokvaskou jsem myslel pouze to,ze ten nazev nevzniknul ze dne na den,ale pouzival se uz dlouha leta a uz to prosim neres,dekuji. Smajlík
 
Rst | Vsetín
23.4.2017, 10:11
 
* uzavření první ligy je super mělo být
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.