DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮM ZA SKVĚLOU SEZÓNU

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
24.5.2017, 18:07
 
Další techtle mechtle Smajlík farma nefarma Smajlík
odkaz
 
24.5.2017, 15:22
 
V úvaze je určitá forma spolupráce se Vsetínem, ostatní jména posil brzy!
Do přípravy se zapojila trojice mladých hráčů, kteří se budou rvát o pozici v týmu. Jsou jimi útočníci Lukáš Kuchařík, jenž už zkoušel boj o Bobří hráz loni, Miroslav Janošek a obránce Ivo Svozílek.

“Je tu možnost menší spolupráce s prvoligovým Vsetínem, který by nám poskytl hráče na hostování a střídavé starty, jednalo by se o pár hokejistů, kteří by nenašli své místo na Lapači,“ prozrazuje Petr Dvořák, podle jehož slov oslovil i další posily z jiných klubů.
 
Jabba | Austerlitz
24.5.2017, 09:08
 
Možná nové a doplněné vydání Fenoménu, ale s tím bych osobně počkal až na ten slavný návrat do EL Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
23.5.2017, 16:28
 
Co by se chytalo návrat Luky? Smajlík
 
23.5.2017, 10:49
 
Reakce na Fan_of_hats: A stejne si na to tady nezanevrel...
Nechápu tu druhou otázku. Já odpověděl na tu tvoji první a tu jsem pochopil tak, že se ptáš jestli byl a je VS vyjímka v tom systému všimného trenérům, klubu atp. A moje odpověď zní: na Vsetíně jsem se za ty dlouhé roky nikdy ani náznakem nepotkal s tím, že by mi snad někdo naznačil: "zaplať nebo....." či "když zaplatíš, tak já pak....."..... Ne! Můžu tady vyjmenovat deset, dvanáct trenérů co jsem tu potkal od roku cca. 2000 a dám za ně ruku do ohně! Stačí to takhle?
 
 
23.5.2017, 09:33
 
...z itálie... Smajlík
 
23.5.2017, 08:44
 
Z vítkovic nebo poruby?post?
 
Jabba | Austerlitz
22.5.2017, 22:46
 
... a dal vedení tip na posilu Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
22.5.2017, 21:34
 
Tak Slove mě pobavil Smajlík Smajlík
 
Fan_of_hats | Vsetin
22.5.2017, 14:12
 
A stejne si na to tady nezanevrel? Smajlík
 
22.5.2017, 00:09
 
Reakce na Fan_of_hats: Myslite si, ze na Vsetine to byla...
Nemyslím. Vím.
 
Fan_of_hats | Vsetin
21.5.2017, 23:05
 
Myslite si, ze na Vsetine to byla vyjimka v tech "taxach" za misto u mladeze?
 
sui | Zbrojovka
21.5.2017, 20:18
 
Reakce na kony69: Tak já myslím, že sa ze Zlínem može hr...
tam ale celky z ČR mezi sebou nehráli .. tam to bývaly česko-slovenské souboje ...
 
kony69 | B.S.F. - Slušovice
21.5.2017, 11:42
 
Reakce na pavelmikel: Asi nechcou...
Tak já myslím, že sa ze Zlínem može hrát na tom turnaji v Trenčíně ... teda jestli to bude něco jako RonaCup který hrávali zlíňáci každý rok.
 
rst | Vsetín
21.5.2017, 11:42
 
Pak taky to s tím, že se to vyrovnává. Ano, ale je zajímavé, že Kanada, Rusko, Švédsko i Finsko si na tohle nějak nestěžují, valí furt ten super hokej.
Když si vezmu ty repre centry - ve srovnání s Reichlem, Dopitou těžce zaostávají. Genialitu Pavla Patery nevidět. Co bychom dali za aspoň jednoho Jirku Kučeru. Atd., atd.
(Ale musím připomenout, že ,,MS´´ mne od 04 v Praze, kde jsme vypadli s USA, nechává klidným. S každým dalším mi přijde tato akce zbytečnější. Ale pamatuju, že když bral Vsetín první titul, skončili jsme na ms čtvrtí, když druhý, brali jsme Mistra světa. Tak jsem si říkal: Mistři v zemi Mistrů světa, panečku! To má zvuk!)
 
rst | Vsetín
21.5.2017, 11:23
 
Scouser: ano, to jsem se ani nedostal k tomuto. Obálkám pro tréňu.

A mmch, jak se mocipáni zaštiťují tím otravným ,,dobrem pro celý český hokej", to by mě zajímalo, jestli by se mezi těmi všemi Břízy, Krály, Růžičky, Jechy, ale i Prospaly, Špačky, Hniličky a Ručinskými najde jeden, fakt jeden, pro kterého to ,,dobro pro český hokej" není fráze, ale myslí to tak opravdu. Nesmyslné rozšiřování už tak plných soutěží (první liga chlapi, junioři ....), ansábly mistrů sportu na střídačkách v rolích, které tady nikdy nebyly, mluví o opaku.
 
21.5.2017, 10:56
 
Machovi se nelíbí liga bez sestupu: Proč pořád zametáme mladým cestičku?
Zdroj: odkaz
 
scouser | SVVT
21.5.2017, 10:42
 
Reakce na rst: TMP: projdi se po městě. Je během roku ně...
A od toho minima talentů ještě odečti těch min 50%, které skončí jenom proto, že si jejich fotři nemůžou dovolit platit Růžičkům a spol. ty jejich taxy, co si pánové účtujou za místa v sestavě. Náš hokej jde sice do pr...., ale hlavně, že kšefty kvetou... Smajlík
Včera jsem se díval na kousek Kanady s Ruskem. V tom tempu by ty naše baletky nevydržely ani třetinu.
 
rst | Vsetín
21.5.2017, 09:56
 
TMP: projdi se po městě. Je během roku někde vidět kluk s hokejkou a tenisákem? Není. Maximálně v počtu jednotlivců. Nebo kluk s otcem 35+, který takto vzpomíná na doby, kdy to všude valili všichni. Podzim zima hokej, jaro léto fotbal. Stovky lidí ve městě, desítky na vesnici. Teď ano, je florbal, hokejbal, pořád existuje i hokej na bruslích, ale instinkty ze dvora (ulice, parkoviště) vytuněné stovkami hodin strávenými hrou, ne ofi tréningem, tyto zabijácké instinkty nejsou. Nejsou děcka, nejsou hráči, nejsou střelci. Ti hráči teďka se dostanou do šance a nepromění. Kdysi nám stačil gólman a pár šancí, protože to ti hráči dokázali proměnit. Teďka si všichni plní pokyny, ale snajpr žádný.

Ještě k těm hokejům s tenisákem: to jsem neviděl jistě přes 10 let, že bych šel okolo některého hřiště a tam by to valili kluci 4 na 4, 5 na 5, nalrostè sci-fi, dříve naprostá samozřejmost ve všech čtvrtích města, na všech hřištích.
Dobře o tom mluví Luděk Bukač, i Haník.
Ale i tak- ten ansábl prospalů a špačků - přijde to legrační jenom mně? Smajlík
A nebo golman Francouz - ten napíše, že měli postoupit do semifinále, že si to zasloužili. Proboha za co? Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.