Vsetín v oslabené sestavě udolal Frýdek-Místek

Miroslav Šipula • 12.11.2014

Vsetínští hokejisté sehráli ve středeční podvečer další zápas z pravidelného koloběhu druhé ligy. Tentokrát zajížděli do Českého Těšína. Ne však, že by Český Těšín hrál stejnou soutěž, ale proto, aby se zde utkali s Frýdkem-Místkem, který stále nemá dostavěný domácí stadion. Valaši přijeli v neobvykle zúžené sestavě a jen s pěti obránci, jelikož seznam marodky se jim hrozivě zaplnil. V utkání, ve kterém to po první třetině na přestřelku moc nevypadalo, padlo nakonec devět branek. O jeden zásah šťastnější byli nakonec hosté, když v sedmapadesáté minutě vystřelil Vsetínu 3 body Ondřej Slováček.

2. liga - 16.kolo st 12.11.18:00
HC Frýdek-Místek
4:5(1:1, 2:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 8. Zedník (Samiec, Prokop), 27. Kopún (Zedník, Mamula), 39. Lipina (Heider), 56. Lipina (Heider, Teper) – 13. Hrazdira (Kolařík, Slováček), 30. Daněk (TS), 37. Daněk (Kývala, Žabčík), 50. Kývala (Haloda, Hurtík), 57. Slováček (Hrazdira, Kolařík). Rozhodčí: Koliba – Vengřín, Gančarčík. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 135. Střely na branku: 34:41. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.
HC Frýdek-Místek: Kubáň – Krutil, Podešva, Prokop, Teper, Jindřich, Černín, Heider - Samiec, Lipina, Zedník, Stránský, Kopún, Sluštík, Mach, Mamula, Mišenko
VHK ROBE Vsetín: Hromada – Haloda, Báchor, Tichý, Hurtík, Žabčík – Hruška, Vaněk, Zúbek – Slováček, Hrazdira, Kolařík – Štrbík, Daněk, Kývala – Vítek, Podešva, Uchin.