Mladší dorost veze vítězství z Přerova

Václav Trávníček • 26.01.2014

Mladší dorostenci VHK v neděli porazili Přerov a připsali si páté vítězství z posledních šesti zápasů. Valaši vstoupili do utkání dobře, po první třetině vedli zásluhou Augustina a Čechmánka 2:0. Po bezbrankové druhé části ovšem na začátku třetího dějství využil přesilovku domácí Hotěk a tak hosty uklidnil až gól na 3:1 z hole Michala Weintritta. Osm minut před koncem pečetil vítězství zelenožlutých kapitán Kovář.

EMD - 26.kolo ne 26.1.10:15
HC ZUBR Přerov
1:4(0:2, 0:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 42. Hotěk (Miklík, Peterka) - 2. Augustin (Koňařík), 18. Čechmánek (Augustin), 48. Weintritt M. (Weintritt J.), 53. Kovář (Weintritt J., Dubnický). Rozhodčí: Kika, Klimecký - Čaja, Navrátil. Vyloučení: 3:4, navíc Čechmánek (VSE) 5 + OK. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 20:37. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
HC ZUBR Přerov: Machač - Miklík, Dvořáček, Juřena, Mlčák - Peterka, Skříček, Šťastný, Horký, Zdráhal, Navrátil, Petráš, Šafránek, Barveníček.
VHK ROBE Vsetín: Matoušek - Weintritt J., Augustin, Kašpar, Kollár, Krůžela, Nadymáček, Kostka, Ševčík - Čechmánek, Dubnický, Koňařík, Kovář, Weintritt M., Gharibyar, Hrňa, Šarman, Paťava, Janošek J.