Čtvrtá výhra v řadě! Vsetín uspěl v Moravských Budějovicích

Radek Bařina • 10.10.2015

Do historicky prvního vzájemného zápasu mezi Moravskými Budějovicemi a Vsetínem sice vstoupili lépe domácí borci, kteří se v 5. minutě ujali vedení, zbytek první třetiny však patřil Valachům. Ti čtyřmi brankami během 11 minut zvrátili vývoj duelu a ve zbylých dvou třetinách již střetnutí s přehledem kontrolovali. Na vítězství 6:2 se svou premiérovou brankou podílel Lukáš Finsterle, hned dvě trefy do černého pak obstaral Ondřej Slováček. Čtvrtým vítězstvím v řadě si VHK upevnil třetí příčku v tabulce.

2. liga - 9.kolo so 10.10.17:00
HC Moravské Budějovice 2005
2:6(1:4, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Horký (Rytnauer), 35. Matějka (Trojan, Peroutka) – 8. Finsterle (Kubo, Řezáč), 9. Slováček (Dvořák, Vávra), 19. Ambruz (Nedbálek), 19. Kolařík (Tesařík, Vaněk), 26. Slováček, 42. Vaněk (Zúbek, Kolařík). Rozhodčí: Slavka – Musil, Lainka. Vyloučení: 7:6 navíc Lupač, Matějka - Finsterle 5 minut + OK. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 440. Střely na branku: 22:34. Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5, 2:6.
HC Moravské Budějovice 2005: Máj (21. Šťastný) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Forman, Peroutka, Jakeš, Randa – Rytnauer,Krutiš, Havel, Pěška,Mikeš, Paták, Trojan, Latner, Vlašín, Lupač, Horký, Matějka.
VHK ROBE Vsetín: Hromada – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Řezáč, Žák, Báchor, Štědrý – Zúbek Vaněk, Kolařík - Slováček, Dvořák, Vávra - Vítek, Ondráček, Ambruz - Finsterle, Daněk, Kubo.