Seznamy hráčů pro letní přípravu a termíny schůzek s rodiči
Pomalými kroky se blíží start nadcházející sezony. V článku naleznete jmenovité seznamy mládežnických týmů pro start letní přípravy. V článku také naleznete datum a čas schůzky rodičů s trenéry, ale také kontakt na trenéra dané kategorie.
8 + 9. třída (Starší žáci)
- Kunčický Jan
- Malčík Adam
- Ostrčil Tobiáš
- Šlesinger Daniel
- Zeťák Matěj
- Zezulka Jiří
- Frolo Jakub
- Škrabola Dorian
- Pala Tadeáš
- Chovančík Petr
- Svěrák Matěj
- Máčala Jakub
- Matějová Petra
- Javorský Radek
- Kotrla Adam
- Kovář Filip
- Mikulka Michal
SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 17:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Lubomír Konečný (tel. 725 623 191)
7. třída (Mladší žáci "A")
- Ondruš Filip
- Kučerňák Jakub
- Křiva Radim
- Vašička Jan
- Vašička Petr
- Malý Lukáš
- Mikulka Tomáš
- Gach David
- Kučný Michael
- Kočí Kateřina
- Fusek Matyáš
- Hynek Adam
- Němec Adam
- Neumann Lukáš
- Stodůlka Damien
- Drozd Štěpán
- Bitala Jakub
- Kocyan Richard
SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 18:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Lubomír Konečný (tel. 725 623 191)
6. třída (Mladší žáci "B")
- Žižka Sebastian
- Hába Jan
- Krsek Tadeáš
- Matyaštík Max
- Skandera Matěj
- Surý David
- Vinklárek Lukáš
- Tulej Alex
- Gadžor Lukáš
- Buzinkai Simon
- Hrtáň Ondřej
- Machala Jakub
- Urban Martin
- Matoška Jaroslav
- Souček Ondřej
- Fojtů Josef
- Hřava Jakub
- Kovář Lukáš
- Pavliš Daniel
- Pekař Martin
- Vrba Štěpán
SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 17:00h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Tomáš Kuneta (tel. 776 222 268)
5. třída
- Černý František
- Machala Adam
- Martinková Klára
- Melicharik Marek
- Nedzynski Simon
- Spitzer Daniel
- Šedlbauer Jakub
- Šmigura Adrian
- Plánka Jan
- Pončík Adam
- Ibřišek Libor
- Děckuláček Šimon
- Pastorčák Tomáš
- Bláha Pavel
- Drozd Sebastian
- Fabián Martin
- Karola Marek
- Koňařík Filip
- Krupa Jakub
- Křenková Daniela
- Křiva Lukáš
- Vyškovský Lukáš
- Děckuláček Filip
- Macíček Marian
SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 16:00h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Tomáš Kuneta (tel. 776 222 268)
4. třída
- Koňařík Petr
- Ščuka Samuel
- Šimek Jiří
- Šturala David
- Zádrapa Jakub
- Žák Jakub
- Mikula Petr
- Molek Matyáš
- Zezulka Tomáš
- Halata Sebastian
- Chupík Pavel
- Kostrbel Vojtěch
- Kret Filip
- Hradil Jakub
- Malý David
- Martinka Tomáš
- Hanák Vít
- Jašek Dominik
- Mičkal Kryštof
SCHŮZKA S RODIČI: V úterý 30. dubna v 16:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Daniel Tesařík (tel. 604 790 445)
3. třída
- Bubela Tomáš
- Lenomar Ondřej
- Mikuš Václav
- Mišurec Denis
- Ondruch Lukáš
- Polanský KRyštof
- Polčák Tomáš
- Randýsek Pavel
- Whitty Caley
- Matkovič Nikola
- Frolo Matyáš
- Dorňák Daniel
- Urban Jiří
- Holubcová Adélka
- Kovaříček Václav
- Buzinkai Eliáš
- Změlík Jan
- Dubec Dominik
- Fuchs Štěpán
- Hromada Adam Tobias
- Chovanec Daniel
- Chovanec Martin
- Kandra Denis
- Kostka Antonín
SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 17:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Jan Podešva (732 111 402)
2. třída
- Beran Patrik
- Navláčil Eliáš
- Opletal Tomáš
- Pinďák Kryštof
- Šťastný Ondřej
- Trčka Jan
- Trčka Mikuláš
- Vráblík Hugo
- Zalaba Viktor
- Benek Matyáš
- Kudela Matěj
- Forch Tomáš
- Žíla Adam
- Chupík František
- Jančina Vojtěch
- Januš Jan
- Jenáčková Tereza
- Machala Daniel
- Miller Jiří
- Mrlina Jan
SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 16:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Jan Podešva (732 111 402)