Starší dorost předvedl senzační obrat a Litvínov zdolal po nájezdech!

Dominik Tobola • 13.12.2013

Husarský kousek se povedl starším dorostencům, kteří dokázali otočit skóre z 0:4 na 5:4, když vítězství dokonali v samostatných nájezdech. Utkání se pro ně nevyvíjelo vůbec dobře, po druhé periodě svítil na tabuli stav 1:4, ale domácí to nezabalili a skvělým výkonem ve třetí třetině dokázali srovnat krok. V prodloužení poté přestáli dvojnásobné oslabení. Zápas se rozhodoval až v dovednostní soutěži, v níž byl jediným úspěšným vykonavatelem Jan Ščotka, který vykoupal jinak velmi dobře chytajícího Spěšného.

ELSD - 29.kolo pá 13.12.16:30
HC Litvínov
5:4sn(0:1, 1:3, 3:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 39. Janošek (Lainka), 41. Strmiska (Mikula), 47. Mikula (Grygar), 55. Abdul, rozh. náj. Ščotka – 3. Navarra (Havelka), 32. Kučera (Sládek, Brzek), 33. Dunko (Navarra), 38. Šíp (Havelka, Jonák). Rozhodčí: Vaněk – Novák, Smilek. Vyloučení: 7:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Průběh utkání: 0:4, 5:4.
VHK ROBE Vsetín: Bechný (Gottwald) – Augustin, Gazda, Ščotka, Svozílek, Hohl, Rýpar – Hořanský, Lainka, Konopka, Kovář, Abdul, Strmiska, Toman, Tydlačka, Mikula, Světlík, Janošek, Grygar.
HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Březák, Najman, Jonák, Vostárek, Šíp, Sklenička, Moravec, Chmelář, Sládek, Jícha, Kučera, Bárdoš, Brzek, Havelka, Pospíšil, Dunko, Navarra.