Starší dorost nestačil na Karlovy Vary

Radek Bařina • 01.03.2014

Po vítězství nad Letňany čekal starší dorost VHK další těžký souboj, tentokrát na západě Čech. Na ledě Karlových Varů utekl Valachům úvod utkání a po dvaceti minutách prohrávali 0:2. Vsetínští se ale nevzdali, na začátku třetí třetiny snížili Strmiskou na rozdíl jediné branky a až do posledních sekund bojovali o vyrovnání. Na něj nakonec nedosáhli, dvě kola před koncem však mají záchranu v extralize stále ve svých rukou.

ELSD - 42.kolo so 1.3.20:00
HC Energie Karlovy Vary
2:1(2:0, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Krliš (Bahounek, Osmík), 13. Svoboda – 45. Strmiska (Mikula, Hohl). Rozhodčí: Grech – Schopf, Tichý. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1.
HC Energie Karlovy Vary: Harakal – Rulík, Vodička, Adam, Soudský, Prachař, Bahounek, Binias – Čejka, Dimitrov, Rubeš, Krliš, Osmík, Nguyen, Trapl, Janata, Svoboda, Vildumetz, Hubáček
VHK ROBE Vsetín: Bechný – Augustin, Hohl, Svozílek, Weintritt, Vítek, Lejska – Rýpar, Hořanský, Lainka, Tydlačka, Strmiska, Mikula, Kovář, Janošek, Světlík, Toman