Junioři slaví první výhru! Ve Frýdku si s chutí zastříleli

Filip Bazala • 04.10.2015

I přes nízký počet hráčů na soupisce se junioři Vsetína snaží hrát v lize důstojnou roli a proti Frýdku-Místku se jim to podařilo na 100%. Domácí sice vedli, ale ve zbývajícím čase zápasu Stojar zavřel svou klec a naopak Valaši stříleli branky. Do brány Frýdku-Místku se jich nakonec vlezlo hned šest. Junioři Vsetína si tak ve třetím zápase soutěže připisují první tři body do tabulky.

LJ - 3.kolo ne 4.10.14:30
HC Frýdek-Místek
1:6(1:1, 0:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 14. Rykala – 17. Tydlačka (Hryciow), 23. Hryciow (Španko), 24. Janošek (Toman, Tydlačka), 40. Kuchařík (Janošek), 46. Toman (Tydlačka, Janošek), 59. Tydlačka (Toman). Vyloučení: 7:3. Využití: 2:0. Diváci: 47. Průběh utkání: 1:0, 1:6.
HC Frýdek-Místek: Sekula, Wojwoda – Flegr, Škubala, Csapai, Káňa, Nikl, Skalický, Fluksa – Carbol J., Rykala, Flok, Zberovský, Ondráček, Heralt, Carbol M., Dubčák, Daron, Berski.
VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bůbela) – Španko, Imeri, Janošek, Bártek, Vašíček, Toman, Svozílek, Hryciow, Vítek, Tydlačka, Tulpa, Kuchařík.