Valaši opět z venku s prázdnou, na Šternberk nestačili ve třetí třetině

Kristýna Guricová • 02.11.2008

Š t e r n b e r k - V 15. druholigovém kole zavítali hokejisté Vsetína do Šternberku. V úvodní třetině se ani jednomu z týmů nepodařilo vsítit branku a na první gól se tak čekalo až do minuty 25., kdy se za domácí prosadil Klimovič. Valachům se však zásluhou Erika Hrni podařilo o deset minut později skóre utkáni srovnat a tak se na ledě začínalo od znova. Třetí část však již plně patřila domácím, zhruba do její poloviny totiž zelenožlutí obdrželi další čtyři branky a o vítězi utkání tak bylo rozhodnuto. Valaši se tak mohou pokusit zabojovat o body příští neděli v Hodoníně.

- 15.kolo ne 2.11.17:00
HC TJ Šternberk
5:1(0:0, 1:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 25. Klimovič (Jurák, Zima), 45. Klimovič (Jurák, Zima), 50. Trunda (Zapletal, Tomášek), 51. Dobrý (Kohút, Fiala), 53. Kohút (Dobrý) - 35. Hrňa (Mikeš). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.