(19.8) RONA CUP: Žilina - Vsetín 15:30 | (18.9.) RONA CUP: Trenčín - Vsetín 1:3 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK NA SEZONU 2017/2018: 775 (k 15.8.)

Vsetín nestačil na Žilinu. S bronzovým celkem slovenské extraligy vysoko padl

včera • Helena Hegeďová, Kristýna Zigmundová
První třetina posledního vsetínského zápasu na Rona Cupu přinesla hned pět gólů. Vsetín se i v oslabené sestavě se čtyřmi mladými hráči v poli dokázal dostat dvakrát do vedení, soupeř však dvakrát vyrovnal. Po prvním dějství bylo skóre přívětivější pro Žilinu, která proměnila dvojnásobnou přesilovou hru. Po 40 sekundách druhé třetiny bylo ale po střele Hořanského opět vyrovnáno. Poté už však padaly branky jen do sítě Vsetína a Žilina se zdála být jasně lepším týmem. V posledním zápase turnaje se utkala domácí Dukla s Oceláři z Třince. Tento zápas skončil nerozhodně 3:3, a proto patří Vsetínu konečná čtvrtá příčka.
Vsetín nestačil na Žilinu. S bronzovým celkem slovenské extraligy vysoko padl
Nábor mládeže
1.kolo, pá 8.9.
Aukro Berani Zlín
1.kolo, ne 10.9.
HC ZUBR Přerov

Na kterého soupeře se ve WSM lize nejvíce těšíte?

705 hlasů
Tip: camping & outdoor