Vsetín zajíždí do Havířova. Cíl? Výhra!

Václav Trávníček • 23.02.2003

V s e t í n - Šestinásobný mistr ze Vsetína dnes odjíždí na sever, kde změří síly s posledním celkem české extraligy - Havířovem. Cíl Valachů je více než jasný: zvítězit v základní hrací době a získat tak cenné tři body. Vsetínští se po dvou nevydařených zápasech s Třincem a Spartou dostali do formy a smetli zlínské medvědy 8:1. Dostali se tak do bezprostřední blízkosti elitní osmičky, od Karlových Varů je dělí jediný bod. Naopak Panteři i nadále potvrzují svoji pozici na čtrnácté příčce a chystají se na baráž.

"Na vítězství se Zlínem musíme rychle zapomenout," poznamenal vsetínský obránce Patrik Luža. "Každý zápas začíná za stavu 0:0 a my si nemůžeme dovolit soupeře podcenit," dodal.

Za domácí zcela určitě nastoupí i útočník Sršeň, který oblékal vsetínský dres několik sezón a podílel se na zisku pěti mistrovských titulů. Z valašské metropole odešel na jaře 99, krátce po posledním finálovém utkání se Zlínem.

Žlutozelení pravděpodobně nastoupí v této sestavě:

Biegl - Luža, Frolo, Jaškin, Ptáček, Polák, Němec - Kucharczyk, Vak, Stantien - Kacíř, Ambruz, Streit - Dubec, Vampola, Demel.

Panteři nastoupili v minulém zápase v následujícím složení:

Mařík - Cartelli, Punčochář, Nosek, Boháček, Horáček, V. Čech - Polanský, Sršeň, Kopecký - Staněk, Appel, Hrbek - M. Čech, Křesťan, Micka.

Utkání začíná v 17:00 v havířovské AAA Auto aréně.