Razingar se vrací z hostování, do Pardubic se stěhuje i obránce Luža

Václav Trávníček • 31.01.2004

V s e t í n – Měsíční hostování na Valašsku dnes vypršelo slovinskému reprezentantu Tomazi Razingarovi, který se vrací do Pardubic. Není však sám, kdo se stěhuje do týmu prvního mužstva tabulky. Společně s ním opouští Vsetín i obránce Patrik Luža. Oba hráči by se na soupisce Pardubic měli objevit už v úterý.

Razingar se ve Vsetínském dresu příliš neohřál, přesto stačil za svých osm startů na Valašsku vstřelit pět branek a na další tři nahrát. V utkání Vsetína ve Znojmě vstřelil vítězný gól v prodloužení (2:3), proti Kladnu pak zařídil dvěma zásahy cenné vítězství 2:1 a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.

Patrik Luža přišel do Vsetína v průběhu sezóny 2001/2002 jako náhrada za Martina Štrbáka. V ročníku 2002/2003 nasbíral 23 bodů, nejvíce v kariéře, a stal se nejproduktivnějším vsetínským zadákem. Před sezónou 2003/2004 absolvoval přípravu v s ruským Nižekamskem, neprosadil se však do týmu a zamířil zpět na Vsetín. V letošní sezoně patřil rovněž k oporám Valašskému celku, vévodil dokonce kanadskému bodování v klubu.

Tomaz Razingar v utkání proti Kladnu