Vyrovnaný zápas ztratil mladší dorost v závěrečné třetině

Filip Bazala • 08.09.2013

Mladší dorost ihned v prvním zápase sezóny zamířil na led největšího rivala a to na stadion Zlína. Derby bylo po celé dvě třetiny velmi vyrovnané. Do třetí části však vstoupili aktivněji Berani, kteří přetlačili svého soupeře a nakonec zaslouženě zvítězili poměrem 4:0. Druhý zápas čeká vsetínské mladší dorostence už ve čtvrtek, kdy se postaví dalšímu těžkému soupeři, tentokrát Vítkovicím.

EMD - 1.kolo ne 8.9.12:00
Berani Zlín
4:0(0:0, 0:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 44. Kotek (Karafiát), 48. Kotek, 55. Fridrich, 57. Dlabaja (Chytil). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0.
Berani Zlín: Odložilík – Martínek, Kowalczyk, Fridrich, Gába, Budil, Richter, Vodák, Klauda – Dlabaja, Karafiát, Mikulec – Kotek, Krejčiřík, Bainar – Sedlák, Chytil, Kenša – Urbanec, Nevřela, Václavek.
VHK ROBE Vsetín: Matoušek – Ševčík, Krůžela, Spálovský, Nadymáček, Kostka, Kašpar, Kollár – Dubnický, Kovář, Weintritt – Čechmánek, Gharibyar, Šarman – Hrňa, Koňařík, Maniš.