Vítkovice rozhodly o porážce juniorů v závěrečné třetině

Jan Tajzler • 11.01.2014

Neúspěšný start do nového roku si prožili junioři Vsetína. Po zpackaném utkání v Třinci se překvapení na ledě favorita z Vítkovic nekonalo. Valaši přitom se soupeřem z čela tabulky dokázali držet krok, když po dvou třetinách byl stav 0:0. Domácí však hned zkraje závěrečné části rozhodli během jediné minuty. Vsetín se z této sprchy už nevzpamatoval a Ostravané přidali v závěru ještě jednu branku, když trestné střílení proměnil Škutchan.

ELJ - 28.kolo so 11.1.13:00
HC Vítkovice Ridera
3:0(0:0, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky:42. Demel (Škutchan), 43. Hawlík (Holý, Illéš), 54. Škutchan (TS). Rozhodčí:Czubaj – Bojda, Mikler . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání:0:0, 3:0.
HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Horváth) – Hawlík, Demel, Jonáš, Rudl, Puzič, Charvát, Černín, Štencel – Ballner, Tomi, Holý, Illéš, Česlík, Blahuta, Kuťák, Ollender, Slováček, Sysala, Škutchan, Churý
VHK ROBE Vsetín: Bača (Vlach) – Žabčík, Hryciow, Hruška, Červínek, Zuzaník, Vašíček, Hajda – Pokorný, Klečka, Kuchařík, Surý, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Abdul, Pancza, Zvonek, Tobola