Úspěšná cesta staršího dorostu skončila ve čtvrtfinále, Vítkovice byly nad jeho síly

Radek Bařina • 29.03.2011

Ve čtvrtfinále skončila vydařená sezóna starších dorostenců VHK Vsetín. Ve druhém utkání série na ledě Vítkovic jim utekl začátek zápasu a již po dvou minutách prohrávali. To byla samozřejmě velká rána do valašských plánů, naopak nastartovaní domácí rychle přidali další branky a po 26. minutách vedli už 4:0. Vsetínští ještě zabojovali, snížili na 4:2, více jim však zkušený tým Vítkovic nedovolil. Po dvou porážkách 2:5, tudíž zelenožlutí končí. O jejich konečném pořadí v soutěži se rozhodne až zítra, nejhůře ovšem mohou Valaši skončit na velice lichotivém 8. místě.

ESD - ČT2 út 29.3.17:00
HC Vítkovice Ridera
5:2(3:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Tomi (Holý, Plášek), 11. Kilnar (Blahuta), 17. Zdráhal, 26. Holý (Hawlík, Zuzaník), 60. Plášek (Blahuta) - 29. Janeba (Žák), 58. Pokorný. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0, 4:2, 5:2.